2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kız seviyodur niye sevmesinn benimki de öyle candandır da işte bizim cadılığımız tutuyo arada belli olmaz hergün görüşüp görüşmiceğiniz ya ilk başlarda gelirlerlerde sonra bırakırlar peşini tek çocuk mı eşin

Ayy kızlar ben düğün sürecinde kayınvalidem bık bık herşeyin içindeydi diye sinir oluyodum, dua etmiştim Allahım bebeğimiz olcağı zamanla bana elti gelceği zaman aynı olsun diye inanamazsınız ama duam kabul oldu eşimin kardeşi bi kızla görüşüo şimdi onla yatıp onla kalkıo kayınvalidem devamlı plan program evlilik söz nişan hayali hiç bana sarmıo arada bi işte yani ama ne güzel dua ettiysem Allahım kabul etti

İnanmıyorum nasıl içten ettiysen

3 kardeş ama tek gibi biri uzakta biri evde ama pek konusmazlar bi bizmle cok konusurlar biz muhabbetçiyizdir de

Kızlar lohusa geceliğini ütüleyince katlayıp koydunuz mu valize. Kırılır diye düşündüm de

Dikkatli ye tansiyon yükseltebilitor yavrum
Yaa sarımsak düşürür kız. Hatta dedim şekere-tansiyona- karaciğere iyi gelen ortak tek gıda olabilir dayan sarımsağa. Benim yükseldiğinde doktor önerirdi bazen fayda elde ederdim hatta. Sadece gebelikte ağzıma gelip durur diye hayatımdan çıkarmıştım resmen geri aldım mecbuuuur

Çok enteresan bişe söyleyim sana anamınkini yükseltiyor
Sen kendi bünyene göre hareket et tabi. Gelsin be ağzına ben bayılırım hele turşunun içindeki közlenmişiii her türlüsünü severim yerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…