2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Aaa bunu görünce aklıma geldi düğünde kullandığım inciden bir tacım var benimde bende onu kullanayım bari şık durur eve gidince fotisini atarım.
Müthiş benim kınadan bi tacım var annem de onu tak diyo dalga geçiyo 😅😅😅 o da bu

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    104,3 KB · Görüntüleme: 24
Aaaa sizin kaynananız benimki gibi iğne oyası emrivaki olcak şekilde taç yaptırmıo mu aşk olsun onlaraaa 😂😂 siz nasıl kendi istediğinizi alırsınız inanamıyorum hiç yakıştıramadım 😂😂😂😂 Labellaaa Labellaaa Kilya Kilya nurselek nurselek
Ayy çook güldüm 😅😅😅 benmki hayret ama hiiç bir bebek kıyafetidir lohusa şeysidir bişi demedi ne aldın bakıyım flan diye ben şok 😅 benmkinde tek hissettiğim her gün görüşecek oldugumuzu düşündürmesi 😅 cünkü dün mesela hiç görüşmemiştik akşamına aradı napıyosun bugun hiç konuşmadık görşmedik bişi istiyomusun yemek ne yapayım burnun tıkalıydı açıldımı falan🥰 ama kıyamam burnum tıkalı demiştim gecen gün telefonda, beş dk sonra nane yağıyla gelmiş kapıya 🥰 seviyo galiba beni 😋

Anlamlı olması yönünden düşünmemiştim hee 😍
Şuan saçlarım falan çok kabarık kıvırcığım ya ben içinde kaybolur 🤣 saçımı başımı tıparlarsam atarım 😁😁
Olur yavrum. Bence manalı yani güzel olmuş. Benim bildiğin taç olduğu için asla böyle bir şey çıkmaz 😂 onu da takarsam efsane olurum 😂😂😂🤭

Varmı öyle bişe. Çarşıya gidersem 🙄 artık dışarı çıkmak çok zorlaştı yaa
İste gelsin ya ben her şeyi istiyorum ne gitcem 🤭🤪

İste gelsin ya ben her şeyi istiyorum ne gitcem 🤭🤪
Anaa görüyon mu neler varmış 😂

X