2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ya evet bende onun büyük boyunu alıcam insallah bi dısarı cıkarsam bu ara hep evdeyim esimde hep unutuyir

Aaa ayıpsın şimdilik böyle yaptım ama kırk kez şekil değiştirim ben yarısı zaten valizde falan
Masallah kız valla cok güzel olmus ellerine sağlıkyaa bende kızçeme toka almak istiyorum daha hic almadm bandana ekledim favorilerimi bir sürü düstügü kadar artk bekleyimde siparis vercem

Bana da görümcem dedi taç ve terlik yaptıracağım diye dedim gerek yok benim var . Benimki biraz kokoştur (taş,pul payet ve leopar en çok kullandıkları) alacağı şeyi az çok tahmin edebiliyorum. Kıza neler aldı çok merak ediyorum geldiğinde hepsini paylaşırım.

Masallah kız valla cok güzel olmus ellerine sağlıkyaa bende kızçeme toka almak istiyorum daha hic almadm bandana ekledim favorilerimi bir sürü düstügü kadar artk bekleyimde siparis vercem
Bak ben renk renk ribana bandana istiyorum toka değil de şimdilik.trendyolda pahalıya geliyor indirimde düşmezse İnstada ni sayfa bukdum atarım sana da tanesi 6 lira

Kızlarrrr bu arada e bebek ürünlerinde trendyolda kupon var eger ihtiyacinız olan bisey varsa haberiniz olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…