2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ayy ne güzel ne manalı🥰 Güle güle kullan kuzum tarih de attır Bi yerine onun bence 😊
Baktım da neresine atılır diye biraz zor gibi ama doğum günüm olduğu için unutmam aldığı tarihi instagramda bir bileklik karşıma çıkıyor sürekli daha doğrusu eşim gösterdi onu da doğumdan sonra alacağız kısmetse

Bana da görümcem dedi taç ve terlik yaptıracağım diye dedim gerek yok benim var . Benimki biraz kokoştur (taş,pul payet ve leopar en çok kullandıkları) alacağı şeyi az çok tahmin edebiliyorum. Kıza neler aldı çok merak ediyorum geldiğinde hepsini paylaşırım.
Yaa ama bu özel bişi yani yaptırcak olan da önce sorması gerekio bu modeller nasıl diye vs 😂 benimki direk bunu yaptırıyorum diye geldi çok çirkin demiş bulundum bende 😂😂 ayy yollarsın yaa ama bazen bebeklere de kokoşlul yakışo 😂

Yaa ama bu özel bişi yani yaptırcak olan da önce sorması gerekio bu modeller nasıl diye vs 😂 benimki direk bunu yaptırıyorum diye geldi çok çirkin demiş bulundum bende 😂😂 ayy yollarsın yaa ama bazen bebeklere de kokoşlul yakışo 😂
Emrivaki yapamıyorlar artık öğrendiler az çok tarzımı sormadan yapmıyorlar. Kayınvalidem hiç bir şey almıyorum para yollayacağım sen kendi zevkine göre alırsın dedi. Sevindim

Anne sütlü mü 😊😊
Alıntı.png

Bu yavrum :)

Türkiye dede var gördüm hatırlamıyorum yavrum nereye göstersen yaparlar gümüş altın atölyelerine özellikle. Bir de İstanbul dasın hayli hayli bulursun. Benim gümüş aldığım bir yer vardı kapandı yoksa adresini verirdim istediğim bir model vardı yapar mısınız demiştim yaparız demişlerdi mesela kaldı öyle de. Sen insta da filan sor

X