2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Bu arada ben yine şoklara girdim cumartesi günü 1399 olan park yatak bugün 1599 olmuşşş off napcaz bilmiyorum 😐 bir de herşeyi online almaya karar verdim bazı şeyler yirmi otuz lira fark edio ebebekle trendyol arasında. teknolojik şeyler hele 100 liradan fark başlıo
Nerde. Trendyoldaysa indirim yaklaşıyor ya onun öncesi bindirim olur hep 😁😁

Dilsiz uşak alsana benimki takım gitmediği halde ona asıyo günlük giysilerini
Ev ıvır zıvırdan geçilmiyor yine kullanılmaz öyle döküntü kalır evde. Askılık var odamızda. Dolabına assın demiyorum. Kapı arkası da askılık askıya koysa sorun olmayacak zaten. Pandemi ile öyle dertlerimiz kalmadı yavrum 😅 giyilmiyordu pek yavaş yavaş başlar

Ev ıvır zıvırdan geçilmiyor yine kullanılmaz öyle döküntü kalır evde. Askılık var odamızda. Dolabına assın demiyorum. Kapı arkası da askılık askıya koysa sorun olmayacak zaten. Pandemi ile öyle dertlerimiz kalmadı yavrum 😅 giyilmiyordu pek yavaş yavaş başlar
Bu adamlar bizi inşallah doğum sonrası ifrit etmezler dağınıklıklarıyla 😂😂

Bu adamlar bizi inşallah doğum sonrası ifrit etmezler dağınıklıklarıyla 😂😂
Yok bence eşim alıştı benim kendi yağında kavruluyor bende gözümü kapatıyorum 😬 kendi işini gördükten sonra kafaya takmam ben. Gelip başıma ekşirse sinir oluyorum gömleğim şöyle pantolonum böyle diye. Param olsa eve robotlardan almayı çok istiyorum ya robot süpürge şimdi değil ama biraz büyüyünce bebekler çok lazım bence.

Havuc tek mi yedin sıktın mı canım bana d abiraz az demisti ya armut ve havuc karıstırıp sıkıyorum 1 bardak iciyorum 3 lt hemen hemen su iciyorum insallah artmistir benimde bu arafa bebise de masallah peki doktorun ne diyor ne zaman düsünüyor dogum icin
Havucu salata yapıp ya da iri çubuklar halinde doğrayıp limonlayıp kıtır kıtır yedim.

Doğum zamanı hakkında bir şey söylemedi doktorum. Kendisi de bir tahminde bulunamıyor bence. Ondan, perinatoloğa gitmemi özellikle istiyor. Kendi de asistanlıkta ondan eğitim almış çünkü. Ben de ona soracağım o yüzden, cumartesi. 😊

E bebekte mi artırmışlar aa hayrettt
Evet orda da zam gelmiş bi sürü şeylere 😅 eşimde aralık bekleyelim indirirler falan diyoda vallahi bilmiyorum kii ben de bi an evvel alalım bitsn gitsin istiyorum şimdi de montesorrileri araştırıorum bi yer fiyat verdi sadece yatak 2.400 diye fena gelmedi fiyatı 🤷🏻‍♀️

Maşallah kuzucuğa genetik olarak büyüktür kuzum. Ailende vardır benzer öyküler oradan çıkarabilirsin bence. Sağlıkla gelsin 🤗
Evet benim de eşimin de ailesinde şişko bebek çok. Ama anne baba olarak biz kilolu insanlar değiliz normalde. Sadece bizden boyu uzun olsa anlarız da şişkoluk çok çıkmazdı normal şartlarda 😁

Kızlar kızlarr napıosunuz 😍 RAAT RAAT kuzum maşallah yaa millet o kiloya kırkıncı haftada gelio süperr ilk sen doğurcan herhalde 🥰🧿 biz de gittik eşimle hamile yastığı aldık yolda yürüyüp e bebekte on dk gezip alıp eve dönene kadar telefonla konuştu sinir oldum eve gelince de diyoki aa ne güzel oldu tey Allahım 🤣🤣
Ay sorma canım bebiş doğum kilosuna ulaştı bile ya. Daha 34 teyiz halbuki. Allah sonumuzu hayır etsin. 😅

X