2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Şuradaki bütün bebeler görmemişin çocuğu olacak, kaçarı yok. 😂
Napalım, görmedik.
Bunca yıl uğraşıyoruz, öyle evlenir evlenmez kucağımıza bebe doğmadı.
Hakkımız bence. 😉
Şu korkular olmasa ben ne nazlar yapacam da, şu an hamileyim demeye bile korkuyorum. 🙈
Önemli olan çocukları yetiştirirken bencil yetiştirmemek.
Öyle çeşit çeşit kıyafetle, en alasından bebek arabasıyla bebeler şımarmaz.
Şımaracak yaşta değiller çünkü.
Zaten hepimiz de bilinçliyiz bence, nasıl yetiştireceğimizi gayet iyi biliyoruz.
Markayı kalitesi için alıyıruz.
3 tane uyduruk mal alacağımıza 1 tane kalitelisini alıyoruz.
Çocuklar da bunu yaşayarak öğrenecekler zaten. 😉
İnan ne naz yapabildim ne bir şey yeri geldi naz çeken oldum. İğne ile kuyu kazar gibi bizlerin süreçleri. Öyle kendiliğinden hamile kalmadık. Hiç birimiz rahat oh durumda değiliz. Hep pamuk ipliğine bağlı hissi ile baş başa kaldık aslında sonradan görmelik demek değil bu. Her şeyi tek başımıza karşılıyoruz. En son söylenecek kişileriz bence. Bende karşıyım çocuk odaklı olmak şımartmak çocuğun sorumluluk paylaşma duygusunun gelişmemesi ister miyiz hiç. Öyle insanlar değiliz. Marka filan konuşmuyorum zaten kuzum onun içinde söylemedi zaten.

Öyle tabi canim insallah Rabbim sifanı verecek hayırlısıyla hepsi gececek
Gececeek mı kızlar 🥺😩😢😭 cok daraldım artık burnum u ayrı acmaya calısıyroum bogazımda balgamı ayrı halsız kalkıyroum arrık rahat nefes alamadıkca panık oluyorum bınagzıdan maske bı burundan gecce oldugu zaman da bana ıyıce gelıyorlar 😩😩😩

Gececeek mı kızlar 🥺😩😢😭 cok daraldım artık burnum u ayrı acmaya calısıyroum bogazımda balgamı ayrı halsız kalkıyroum arrık rahat nefes alamadıkca panık oluyorum bınagzıdan maske bı burundan gecce oldugu zaman da bana ıyıce gelıyorlar 😩😩😩
Gececke canim benim hepsi gececek insallah ilaclar da balgam yapiyodur zaten atılsın istiyolardır sen kendini ne kadar zor biliyorum ama pozitif tutmaya bak sen iyi ol dirayetli ol ki insallah hersey daha da güzel gitsin

Gececke canim benim hepsi gececek insallah ilaclar da balgam yapiyodur zaten atılsın istiyolardır sen kendini ne kadar zor biliyorum ama pozitif tutmaya bak sen iyi ol dirayetli ol ki insallah hersey daha da güzel gitsin
Yoruldum be gülüm allahın gucune gıtmesın bedenım yorgun sadece yoksa rabbımden gelene hamd olsun bebegıme de bana da bısey olmadan saglıkla kurtulalaım da 🤲🥺

X