2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Aynen valla anneme kırıldım bir kere söyledim aslında şu yeter bu yeter diyordu. Çok açmadan dedim ne bileyim bende heves ediyorum işte diye. Her defasında söyleyeyim mi yani başkası olsa bu kadar canımı sıkamazdı zaten yakından gelince insan kafaya takıyor

Kıyamam sanaaa üzülme geçer takma kafanııı yaaaa

Bazen tekrar tekrar söylemek gerek sanırım.
Yani işte kim bilir ne yoklukla büyütmüşler bizi, ne alsan gereksiz gelecek ona.
1 tane battaniye mi aldın, ne gerek var 2.’ye?
Eskiden makine bile yokmuş, 2 kıyafetle büyümüşüz.
Ne gerek var 10 takıma?
Onun için ya çok aldıklarını anlatmamak lazım, ya da ciddi ciddi anne sen böyle söyledikçe çok üzülüyorum ve kırılıyorum demek lazım.

Dip not: Senin şu kalkanları annenin yanında çıkarma sakın.

Valla insallah yaparsnda ya yok Allah basımızdan eksik etmesin valla böyle konustuguma bakma tam anneciyimdir aslında ama hormonlarla felan alt üst oluyor hersey bi sekilde orta yol bulunup gidilecek iste

Neyse bosver anne canımızdır kusak catısması iste yapacak.bisey yok bi sekilde orta yol bulunup godilecek napalim

Valla bunu diyebilirsen iyi ya herkes gitsin istiyorum ben bu yüzden bi basıma bi sekilde hallederim diye dusunuyorm esimde max 1 aydan sonra kimse kalmasin istiyor ama iste gelene de git denmez bakalim nolcak
Eşime kalsa kalsın ister anası gerçi benim annem de kalsın ister öylr Bi ayrım yapmaz da
Ben de uzun süre istemem Allah affetsin düşüncem böyle. Çekirdek aile olarak bazı duyguları da yaşayabilmeliyiz

Şimdiki hamileler şöyle böyle şimdi doğan çocukların durumu ortada gibi konuştu ya aldıklarla da değil zoruma gitti daha doğmamış bebeleri şimdiden bencil hovarda yaptı resmen. O zoruma gitti çok mu alıngan davranıyorum bilmiyorum havadan mı nem kaptım ne yaptım diyorum ama yine de düşündükçe ben öyle algıladım Ayy sorma onu söylememiştim ne der bilmiyorum çok güler ama en azından elime gelince ben bile bir tuhaf oldum

Eşime kalsa kalsın ister anası gerçi benim annem de kalsın ister öylr Bi ayrım yapmaz da
Ben de uzun süre istemem Allah affetsin düşüncem böyle. Çekirdek aile olarak bazı duyguları da yaşayabilmeliyiz
Valla iste orası öyle ev ev üstüne olmuyor ne deyim Allah hayırlısını versn o zamanlar gelincede fırsat buldukca yazarız icimizi dökeriz

Şuradaki bütün bebeler görmemişin çocuğu olacak, kaçarı yok.
Napalım, görmedik.
Bunca yıl uğraşıyoruz, öyle evlenir evlenmez kucağımıza bebe doğmadı.
Hakkımız bence.
Şu korkular olmasa ben ne nazlar yapacam da, şu an hamileyim demeye bile korkuyorum.
Önemli olan çocukları yetiştirirken bencil yetiştirmemek.
Öyle çeşit çeşit kıyafetle, en alasından bebek arabasıyla bebeler şımarmaz.
Şımaracak yaşta değiller çünkü.
Zaten hepimiz de bilinçliyiz bence, nasıl yetiştireceğimizi gayet iyi biliyoruz.
Markayı kalitesi için alıyıruz.
3 tane uyduruk mal alacağımıza 1 tane kalitelisini alıyoruz.
Çocuklar da bunu yaşayarak öğrenecekler zaten.

Kuzucum yaa inanmıyorum çook ama çoook yakın gerçekten Allahim sağlıkla doğmasını nasip etsin inşallahhhh doğurdum demeyi unutma bakk

Valla insallah yaparsnda ya yok Allah basımızdan eksik etmesin valla böyle konustuguma bakma tam anneciyimdir aslında ama hormonlarla felan alt üst oluyor hersey bi sekilde orta yol bulunup gidilecek iste
Bende aşırı anneme düşkünümdür zaten anlamışsınızdır devamlı annemleyim ben de kedi köpek gibiyiz annemle biz de ama beni anlar yeni teknoloji falan bilir yegenim dört yaşında kendini güncelledi o yüzden güvenim tam yani ama kayınvalidem in en yakın tecrübesi 30 yıl önce o yüzden yargılıyamam ama eski kafalı bişeylerde diretirse bozarım kendisini

Bizde torunlar yeni iki tarafta da tecrube iyi ama iste yine bildiklerink okuyorlar yine aynılarminnoslar gelsinde sag salim hersey hallolur heralde.napalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…