2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Hep interntten aldım valla beşik bile sadece kurdu eşim anne yanı aldım ben de odaya da dolap yapıldı sadece 6 aydan sonra yatağı oraya gecince odaya el atcam şimdilik böyle kalcak mecbur

Hastane zorunlugulu olmasa asla almam puset hiç sevmem
Yani arastirmadim tam ama yeni dogan dan baslayan araba koltuklari var sadece araba icine koymak icin oyle bisi alabilirsin bebek arabasini da alip icine yastik koyuyolar yeni doganlar icin gibi cozumler var yani ama hastane kontrolu vs icin nerde tasican cocugu kucaginda sokucan heryere hastanede yani bi yere cikmicaz diosun zaten

Pif bi de o var dimi

Evet insallah 6. Aydan sonra ayrılabilirsem bunu odasına direk
Vallahi insallah ayirabiliriz cunku aylar ilerledikce daha zorlastigini soyluyo herkes emzirirsek Allah in izniyle biraz o zorlayabilir ama o aylarda ama uyku duzeni sistemi onemli herkesin akil sagligi acisindan

Cnm hemen ümitsiz olma sakın hastanede yatan iyi olmuş hiç birseycik olmaz Allah'ın izniyle gününe takılma günler bazen haftalar bile ileri geri oluyor sağlıklı ilerlesin yeter ki ins ins sağlıkla kucağına alacaksın evladını ben 8 haftada lekelenme yaşadım hatta bildiğin siyahtı Dr içerde kalanlar demişti dr. Belki senin de böyle kalanlar keseye biraz dokundu ama üzme canını stres yapma bebisin de stres olmasın güzel haberlerini bekliyorum

Sen bebek arabası almışmıydın. Yoksa o da mı gelecek kuzm
O da pusetle gelecek kuzum. Puset zaten bebek arabasına da takılıyor uyumlu, arabaya da takılıyor isofixli. Senin baktığın marka da çok iyi. Onun puseti de hem bebek arabasına takılıyor hem oto koltuğu olarak kullanılıyor, kuzenim de bundan kullandı çünkü

benim de ilk üç ay kanama alanı vardı hep hiç kalkmadan yattım canım bebek büyüdükçe kanama alanı yok oluyor içini ferah tut

Labellaaa he gelmeseydi ne yapardım bilmiyorum kuzum gelecek olan arabanın port bebesi, puseti ve normal daha büyüyünce kullanılan kademeli koltuğu var. Pusetle birlikte isofix te var.

Gelmeseydi sanırım sadece puset alırdım, 6. Aydan sonra da kabin tipi bebek arabası alırdım şu hafif olanlardan. Kullanımından herkes çok memnun pratikliğinden vs...

Kuzum Allah ım size bağışlasın inşallah tez vakitte atlatır gidersin Yarın çok daha güzel haberlerini alalım Kalbini ferah tutmaya çalış dualarımız seninle

Kuzum allahın izniyle hiçbi şey olmayacak, çok şükür kalp atışları güzelmiş bak. Kanama alanı ya da kanaması bir çok arkadaşın oldu biliyosun

Hmmm tammam kuzucumm sağoll

Evet öyleymıs sanırım o model de biraz daha bakınayım bakalm ne alıcm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…