2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ben ayrı ayrı yıkadım canım belki benimki alışkanlıktan dolayıdır senin için nasıl rahat edecekse öyle sen öyle yap ☺️
Bende ayrı yıkadım nurselek nurselek emin olamadım tedirgin oldum açıkçası. Ütümde buhar kazanlı idi ütüde yıprandı bazı eşyaları mesela maalesef baya hassaslar. Canım sıkılmıştı hatta

Merhaba Kızlar..
Bütün ikinci kalp atışı kontrolüm vardı. iyi haberlerim yok☹️
Kese arkasında 13 mm’lik kanama alanı gördü.Kesenin şeklinde de biraz bozulma var.Kontrol altında tutmak için bu akşam yatırdı yarın sabah duruma göre ya taburcu edecek ya da yatmaya devam..Kalçadan progestan Ve serumla sıvı takviyesi yapıyor şuan..
Kanamanın kesenin arkasında olduğu için keseyi biraz itmiş o yüzden kesenin şekli bozulmuş dedi ama bu düzelmeyecek anlamına gelmiyor olumlu düşünüceğiz dedi.bu sürekli karşılaştığımız bir durum , sadece kesenin arka tarafında olduğu için Düşük riski var istirahat etmen gerekiyor dedi
5 gündür Çok açık kahve akıntılarım vardı prosteandandır diye düşünüyordum ama yatıyordum sürekli evde..
Perşembe günü 6+0 dı bugün 6+4 dü.(bütün 6+6 olması lazımdı biraz da o kafama takıldı doktora sormayınca unuttum)
kalp atışında 130 du.Kalp atışlarında bir sıkıntı yok dedi doktor.
Dua edin kızlar inşallah benimle kalır🙏🏼🙏🏼🙏🏼
İnşallah hiç bir sıkıntı olmadan atlatacaksın canım dualarımız seninle 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Bende ayrı yıkadım nurselek nurselek emin olamadım tedirgin oldum açıkçası. Ütümde buhar kazanlı idi ütüde yıprandı bazı eşyaları mesela maalesef baya hassaslar. Canım sıkılmıştı hatta
Ozamn renkler yakın renkten ziyade şey yapabilirim havlu kalın triko battaniyeleri ayrı müslini çarşafı ayrı. Yazık ya insan üzülür başına bişe gelse valla

Eki Görüntüle 2941080
Dolabım olmayınca şu tekerlekli kutulardan aldım yatağımın altına sallamak için fazlalıkları depolamak adına sonra da oyuncak filan kaldırırım Rabbim nasip ederse almışken onları koyuverdim hemen ortada duruyordu
Bezi bio natural mi aldın canım ben çok kararsız kalmıştım ya natural yenidoğan aldım bende. En iyisini yapmışsın ya bende böyle birşey alayım en azından ortada kalmaz

Kuzular madame coco da indirim varda baya sizce bu organizer ler dolap icinde nasil olur ? Bebek esyalari icin 😊

Eklentiler

• 6858E7C2-B47D-459E-ADA9-0DFCFDF77E53.png
    6858E7C2-B47D-459E-ADA9-0DFCFDF77E53.png
    429,6 KB · Görüntüleme: 34
  • 3C4705F1-E391-4EB8-807D-C3B4131F1BA8.png
    3C4705F1-E391-4EB8-807D-C3B4131F1BA8.png
    292,5 KB · Görüntüleme: 33
Hepinize iyi dileklerinizden dolayı çok teşekkür ediyorum..
İlk başta çok kötü oldum ama kalp atışını duydum ya mutlu oldum.kalp atışı duymamaktan çok korkuyordum..
Aslında çok stresliyimdir ama sanki allah gönlüme ferahlık verdi moral olarak çok kötü değilim🙏🏼
İnşallah yatarak atlatacağız🧡

Elifimm30 Elifimm30 cnm kanama alanım usgde gözüktü bende gördüm kesenin arkasında olması sıkıntı önünde olsa o kadar önemli değil dedi.

pink21 pink21 Yaaa maşallah yatarım yeterki geçsin 🙏🏼cnm kanama alanın kesenin neresineydi biliyor musun.

Benimde buhar kazanlı canım ama benimkilere birşey olmadı yada benim dikkatimi çekmedi ☺️ Ama en azından hepsi ütülenip kaldırıldı şuanda yıkanacak birşeyde kalmadı ütülenecek birşeyde o yüzden çok mutluyum 😂

Bezi bio natural mi aldın canım ben çok kararsız kalmıştım ya natural yenidoğan aldım bende. En iyisini yapmışsın ya bende böyle birşey alayım en azından ortada kalmaz
Yaa çok dikkat etmedim alırken öyle denk gelmiş deneyip göreceğim artık inşallah severler bizi perişan etmezler 🙂 bir de tekerlekli olması iyi oldu sürülüyor rahat. İkea da vardı biraz daha pahalı idi milyoncudan aldık iyi oldu iki tane aldım hatta bir tane daha alayım diyorum kıyafetler için

Benimde buhar kazanlı canım ama benimkilere birşey olmadı yada benim dikkatimi çekmedi ☺️ Ama en azından hepsi ütülenip kaldırıldı şuanda yıkanacak birşeyde kalmadı ütülenecek birşeyde o yüzden çok mutluyum 😂
Ya benim oldu kumaşın kalitesi de etkiliyor işte 🙄 ya da çok buhar verdim. Maşallah benim biraz daha var yıkanacak şeyler bakalım. Kendi eşyalarımı atacağım önce ama valize atayım bir.

Yaa çok dikkat etmedim alırken öyle denk gelmiş deneyip göreceğim artık inşallah severler bizi perişan etmezler 🙂 bir de tekerlekli olması iyi oldu sürülüyor rahat. İkea da vardı biraz daha pahalı idi milyoncudan aldık iyi oldu iki tane aldım hatta bir tane daha alayım diyorum kıyafetler için
Unarım dediğin gibi severler ☺️ İyiki söyledin kuzum benimde aklıma yattı bende alayım böyle birşey ben şimdi bezleri poşete koyup kenara bıraktım öylece en azından derli toplu olur hepsi bir arada. Alacaklar hiç bitmiyor ya hiç biteceğede benzemiyor 😂

Ya benim oldu kumaşın kalitesi de etkiliyor işte 🙄 ya da çok buhar verdim. Maşallah benim biraz daha var yıkanacak şeyler bakalım. Kendi eşyalarımı atacağım önce ama valize atayım bir.
Çok buhar vermenden dolayı olmuş olabilir bence sonuçta sende hep güzel yerlerden aldın. Valize yerleştirmedim ama hurca koydum eşimede ameliyathaneden isterlerse verilecekleri gösterdim sonrasında zaten bir şekilde hallederiz hayırlısıyla yanımıza gelsinlerde benim sadece kendim için bir iki eksiğim kaldı onlarıda tamamlarsam tamamdır

Unarım dediğin gibi severler ☺️ İyiki söyledin kuzum benimde aklıma yattı bende alayım böyle birşey ben şimdi bezleri poşete koyup kenara bıraktım öylece en azından derli toplu olur hepsi bir arada. Alacaklar hiç bitmiyor ya hiç biteceğede benzemiyor 😂
Ay benimde öyle poşetlerle duruyordu ortada bu iyi oldu ve evet biiitmiyor 😅

Çok buhar vermenden dolayı olmuş olabilir bence sonuçta sende hep güzel yerlerden aldın. Valize yerleştirmedim ama hurca koydum eşimede ameliyathaneden isterlerse verilecekleri gösterdim sonrasında zaten bir şekilde hallederiz hayırlısıyla yanımıza gelsinlerde benim sadece kendim için bir iki eksiğim kaldı onlarıda tamamlarsam tamamdır
Ben valize koyuyorum artık 😬 eşim göstersem de acil durumda asla bir araya getiremez 🙄 eksikler var yavrum benim de bitmiyor nedense

Merhaba Kızlar..
Bütün ikinci kalp atışı kontrolüm vardı. iyi haberlerim yok☹️
Kese arkasında 13 mm’lik kanama alanı gördü.Kesenin şeklinde de biraz bozulma var.Kontrol altında tutmak için bu akşam yatırdı yarın sabah duruma göre ya taburcu edecek ya da yatmaya devam..Kalçadan progestan Ve serumla sıvı takviyesi yapıyor şuan..
Kanamanın kesenin arkasında olduğu için keseyi biraz itmiş o yüzden kesenin şekli bozulmuş dedi ama bu düzelmeyecek anlamına gelmiyor olumlu düşünüceğiz dedi.bu sürekli karşılaştığımız bir durum , sadece kesenin arka tarafında olduğu için Düşük riski var istirahat etmen gerekiyor dedi
5 gündür Çok açık kahve akıntılarım vardı prosteandandır diye düşünüyordum ama yatıyordum sürekli evde..
Perşembe günü 6+0 dı bugün 6+4 dü.(bütün 6+6 olması lazımdı biraz da o kafama takıldı doktora sormayınca unuttum)
kalp atışında 130 du.Kalp atışlarında bir sıkıntı yok dedi doktor.
Dua edin kızlar inşallah benimle kalır🙏🏼🙏🏼🙏🏼
Canım neredeyse aynısı benim de 6. haftada başıma gelmişti hatırlarsan. Bende son derece şiddetli bir sancı vardı. Önce hafif başlamıştı diye beklemiştim, yerleşme belirtisidir geçer diye
1 gün boyunca geçmeyip üstüne dayanılmaz derecede artınca doktora görünmüştüm. Bhcg değerim normaldi, bebeğin kesesi de görünüyordu. Ama kesenin üst kısmında bir kanama alanı oluşmuştu. O kan basıncıyla da kese, plesentaya bağlandığı noktadan bir ufak ayrılmıştı. Doktor kanama artarsa keseyi tamamen de kopartıp sonlandırabilir, kanama durup bitebilir de, bebeğin gelişimi de aynen devam edebilir demişti
Ful istirahat vermişti. Kan sulandırıcı hap kullanıyordum, onu bıraktırmıştı. Neyse 1 haftaya belli olur demişti ve 1 hafta sonra gittiğimde bebişim illetten kurtulmuştu hatta kalp atışını da duymuştuk 😍

Yani sen moralini yüksek tut, hep olumlu düşün ve bol su içip dinlen. Her şey güzel olacak inşallah 😍

X