2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yani benim bebeğim günde 1-2 kere var oldgnu hissettiriyor o da tık tık mık mık bişiler oluyo onun haricinde normal şişko göbeği gibi hareketsiz bu durum da canmı sıkıyo ve akıntım da arttı yani gecen hafta gittiğimde akıntıda değişklik varmı demişti yarın sölicem bakalm neye göre değişklk yani sürekli ıslak dicem

Evet yavrm o yuzden bazı şeyler görmezden gelinebiliyor çünkü hakkını da ödeyemem yani iyilik perisi Allah razı olsun canım kv

ZEYNEPP5555 nerde bime mi gitti kız bime gitmek hayal oldu benm için
Yaaa kuaför randevusuna gittim aklima hep sen geldn bisey olmaz insallah ay bilerek dr öncesi gittim serviks ölctüreyim diye bi tırsmadm deil ama evde benim yaptigimdan daha kolay oldu ama agdaya alısık olmayanlar cok ciddi soylüyorum bu asamada gitmesin

İşte hafta ilerledikçe azalırmış hareket bizim su konusunda karara varmamız zor yavrum muayene olmadan. Benim ilk haftalar gibi oldu arttı açıkçası yarın mı gideceksin hadi hayırlı haberlerle inşallah

Aynenn öyle çok iyi bir gelinimdir ama kmse karışmasınnnn bakalm bebiklere nasıl karışılmaya çalışılcak
O Allahın emri vallaa başımızda bık bık konuşcaklar şimdi bile fikrimi sölüyorum benim kendi annem hemen laf söylüyo annemin dördüncü torunu o yüzden çok tecrübeli içim rahat kayınvalidem annen öğretir bize dio önüne geçmez anneciğimin ama benim anne fenaa ki ne fenaa 15 gün kalcak bizle çıldırmaya az kalır kayınvalidem de gider gelir

Hadi sıhhatler olsun temiz temiz ohh. Ayy korktum bak alıştığım ama iki yıl olacak gitmiyorum çok zorlar beni o zaman.

Hadi geçmiş olsun hiç öyle düşünme kuzum ya bende belime belime bi baskı oldu yani cok hafif bişey baskası olsa önemsemezdi bile ama ben sürekli bebeği aşağı düşçek gibi hissediyordm zaten o yuzden bi tedirgin olmustm ondan dr görsün istedm ama sen zaten her ay yapıyosun bence etki etmez rahat ol

Ara ara havuc yiyin ben yiyorum havuc suyu suyu azalanlara tavsiye ediyorlarmis sükür oyle bir sorun yok hicbirimizde ama bende gunde 1 havuc yiyim bari dedim

Vay arkadaş her şey niye pahalı ne uçmuş o altın dolar filan iki haber izleyeyim dedim şansıma ekonomi haberi kızlar stok yapın stok
Koş indirime koş ben de biberon alacam daha ama 3 yılda değişen gelişen bişey var mı bilmiyorum, kızımdan kalma 1 tane avent ufak cam biberon var Bi de lansinoh süt sağma makinesinin 2 biberonu var, yeter mi nasıl olur bilmiyorum çünkü kızım hiç biberon kullanmadı emzik emmedi, bunlar emzik emsin istiyorum ama emzik konusunda da fikrim yok sen araştırdin mi biberon emzik falan

Insallah randevum persembe gunu bakalim hersey yolundadir jnsallah

Hadi sıhhatler olsun temiz temiz ohh. Ayy korktum bak alıştığım ama iki yıl olacak gitmiyorum çok zorlar beni o zaman.
Valla bak ben ayda 2 kez yapiyorum cok etkilenmedim ama yinede 1 2 yerde irkildim kasmamaya calistim kendimi alısık olmayana cok agrı verir bana öyle geldi

Gitme canım gerilir kasilirsin başına iş alırsın, boş ver. Olduğu kadar kendin jiletle al bebişleri riske atma

Kuzum bibs ve dr browns emzik bir tane de dr browns küçük biberon aldım antikolik o kadar

Bende durum şu annem aldıgm zıbınları beğenmiyor bebekler onları giymezmiş hırka gibi iç zıbınlar var ya ondan almak lazımmış (bu arada siz de mi öyle aldınız ya ) sen bilmiyosn diyo annem hayır dedm sistem değişti o senn dediğin şeyler satılmıyo bile dedim yalandan gitmiş bulmus almış mesela. Küvete file aldım bu ne yaa burda yıkanmaz çocuk iade et diyor. Kv küveti gördü aaa küveti iade et yuvarlak leğen al dedi yani ben sürekli bişeyleri ikna etmeye çalşıyorum doğum sonrası ne olur artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…