2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Benm bir arkadasım muayeneye gitmiş ve dr demişki bebeğin suyu bitmiş hemen sezaryene almışlar. Ufak ufak suyu azalmış. Şimdi bizde de öyle akıntılar oluyor yani bende oluyor şahsen sürekli bi ıslaklık bunu nasıl kontrol etçez ya dr un sürekli suyuna bakması lazm o zmn kaç litre su var içerde ne kdr sürede azalır vallahi kafayı yedm ya 😅

Ana hiç batmaz gözüme valla 🤭😂😂 bir yapan olsun ohhh ne güzel. Hiç unutmam gribim. Erkek kardeşim bende. İşe gittim geç geldim dökülüyorum filan kardeşim açtı kapıyı mercimek çorbası yapmış netten bakarak hayatında ilk defa tabii. Mutfak dağınık hafiften ama ayyy nasıl mest oldum. Umurumda olmaz yeter ki işim görülsün 😂 hasta olmasam da mest olurdum valla ne nimet ne nimet
Annem de kova burcu haha 😅

Ama şöyle de bişi var genel olarak böyle 😂 mesela normal zamanda bize geldi diyelim mutfaktaki halı pislenmiştir hemen onu alır yıkar getirir kendi kucaklıyor 😅tam bir balkan kadını. Ben de şunu sorguluyorum bu kdr müdahale edilmesi iyi mi kötü mü 🙄 iyilğine iyi ama işte anlatabıldmmı. Şunu şöyle yapma böyle yap der ben yoo ben böyle seviyorum derim ben fikrmi söliyim siz bilirsnz der
Benimkide öyle gelince yapmaya kalkar herşeyi kendi eviymiş gibi ama ben yaptırmam otur derim yemek yolladı ilk evlendiğimizde eşim kıyameti kopardı burası bizim evimiz karışma diye 😅 izin versem herşeye yorum yapar karışır ama cevap veriyorum bende anlatmışımdır daha önce. İşte ihtiyacın var diye iadre ediosun kuzumçocuk olunca müsade etme benim şahsi fikrim olduğu kadar olur yani 🤷🏻‍♀️

Annen kv yakınında kuzum arada bakar gider hava alırsın ben öyle düşünüyorum 🙄
Ben cocugumu kucagıma alabilcemmi onu düşünüyorum şimddien 😅 beklenen torun malum. Ne zman evmde sakin huzurla kalcam bakalım bakmasına bakarlar havada kaparlar da işte herkes çok ihtiyaç oluyor diyor annelere. Bakalım o günleri de burda yaşıcaz beraber anlatırım artk inşallah 😊

Ben cocugumu kucagıma alabilcemmi onu düşünüyorum şimddien 😅 beklenen torun malum. Ne zman evmde sakin huzurla kalcam bakalım bakmasına bakarlar havada kaparlar da işte herkes çok ihtiyaç oluyor diyor annelere. Bakalım o günleri de burda yaşıcaz beraber anlatırım artk inşallah 😊
Sağlıkla gelsin o günler inşallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Benimkide öyle gelince yapmaya kalkar herşeyi kendi eviymiş gibi ama ben yaptırmam otur derim yemek yolladı ilk evlendiğimizde eşim kıyameti kopardı burası bizim evimiz karışma diye 😅 izin versem herşeye yorum yapar karışır ama cevap veriyorum bende anlatmışımdır daha önce. İşte ihtiyacın var diye iadre ediosun kuzumçocuk olunca müsade etme benim şahsi fikrim olduğu kadar olur yani 🤷🏻‍♀️
Aynen işte ben de cevap veriyorum yani kendi isteidğimi söylüyorum. Eşim de annem herşeyi yapıyor yine beğenmiyosun diye laf ediyo 😅 tmm da iyilik başka karışmak başka yani fikir sunmasını bile istemiyorm ben şahsen sundugu fikirler mantıklı geliyo mesela sırf inadımdan yok diyorum ben öyle istemiyorm 😅😅

Yaa işte ben de bu yuzden çıkmak istemiyorum H Hazel9 duy sesimi 😅
Yaa sanki sosyalleşcek mi küçücük bebeler hava alsınlar oksijen yeter soğuktan dışarı çıkmama fikri benim aklıma yatmıo 😂 mikropta alması gerek bence benim şahsi fikrim diyorum ya herkesin kendi düşüncesi araştırması hiç birimiz cahil insanlar değiliz bile bile hasta etcek halimiz yok 😂😂

Yaa sanki sosyalleşcek mi küçücük bebeler hava alsınlar oksijen yeter soğuktan dışarı çıkmama fikri benim aklıma yatmıo 😂 mikropta alması gerek bence benim şahsi fikrim diyorum ya herkesin kendi düşüncesi araştırması hiç birimiz cahil insanlar değiliz bile bile hasta etcek halimiz yok 😂😂
Soğuğa alışması konusnda katılıyorum yavrm evi de cehennem gibi yapmayı düşünmüyorm mesela ay bazı bebekli evler vardır hayalimde hatırladıgım içeri bi giriyodum off hamammmm 🥲

Kamp bana göre değil zaten de bebeyle asla yapamam 😬 ben yapamam ki bebeler yapabilsin 🤭 annem çok bunaldın ben bir kaç saat bakarım sen git yürü gez diyor sağ olsun bu kez de içimiz rahat etmez ama 🙄 eşime diyorum bir günlüğüne Hatay a gidelim olur mu 😅😂😂😂 yemek yemeye 😂 gider geliriz ben sütleri bırakırım filan ama işin şakası el kadar bebelerimi bırakamam altı at dolmadan da bir yerlere gezmeye götüremem açıkçası kış pandemi filan kızlar size çocuk hastalıkları artmış diyorum sadece pandemi değil korumamız gereken 🙄
Yaa ben dün arkadaşımızın çocuğu hastalandı acillik oldu küçücük çocuk 1 buçuk yaşında ilk defa duydum bu hastalığı sizinde bilginiz olsun çocuk hastalığıymış krup diye biliyomuydunuz ??

Aynen işte ben de cevap veriyorum yani kendi isteidğimi söylüyorum. Eşim de annem herşeyi yapıyor yine beğenmiyosun diye laf ediyo 😅 tmm da iyilik başka karışmak başka yani fikir sunmasını bile istemiyorm ben şahsen sundugu fikirler mantıklı geliyo mesela sırf inadımdan yok diyorum ben öyle istemiyorm 😅😅
Valla eşler karışmasa iyi işte sen hem gönlünü yapıp hem bildiğini okican işte 😂 ahaha sen de kendimi görüyorum bende iyi anlaşıyoruz ama benim dediğim olcak karışmıcak yorum yapmicak 😂😂😂

Soğuğa alışması konusnda katılıyorum yavrm evi de cehennem gibi yapmayı düşünmüyorm mesela ay bazı bebekli evler vardır hayalimde hatırladıgım içeri bi giriyodum off hamammmm 🥲
Ayyy hiç gelemem ben de nefes alınmaz yanii 🤣 biz ne desek boş aslında çocuk kendini belli edicek düzenini kendi kurdurcak bize zaten inşallah herkes gidince 😂

Yaa ben dün arkadaşımızın çocuğu hastalandı acillik oldu küçücük çocuk 1 buçuk yaşında ilk defa duydum bu hastalığı sizinde bilginiz olsun çocuk hastalığıymış krup diye biliyomuydunuz ??
Bilmiyordum canım ama niye olduğunu bilmemekle bir çok hastalık türü pörtlemiş sağdan soldan duyuyorum. Çocuk bu illa hasta olurda korumak gerek mümkün mertebe

Valla eşler karışmasa iyi işte sen hem gönlünü yapıp hem bildiğini okican işte 😂 ahaha sen de kendimi görüyorum bende iyi anlaşıyoruz ama benim dediğim olcak karışmıcak yorum yapmicak 😂😂😂
Aynenn öyle çok iyi bir gelinimdir ama kmse karışmasınnnn 😊 bakalm bebiklere nasıl karışılmaya çalışılcak 😅

Benm bir arkadasım muayeneye gitmiş ve dr demişki bebeğin suyu bitmiş hemen sezaryene almışlar. Ufak ufak suyu azalmış. Şimdi bizde de öyle akıntılar oluyor yani bende oluyor şahsen sürekli bi ıslaklık bunu nasıl kontrol etçez ya dr un sürekli suyuna bakması lazm o zmn kaç litre su var içerde ne kdr sürede azalır vallahi kafayı yedm ya 😅
Ya benimde akıntım arttı sızıntı şeklinde su gelmesini anlamak pek mümkün değil canım maalesef. Doktor muayeneleri ile ancak. Ama su azalırsa bebek hareketleri azalırmış. Şu da var ki doktor hareketleri azalır yerleri daraldığı için dedi bana yine ayırmak zor ☹️ Sık muayene bu noktada önemli işte

Valla kuzum karışılması hoş değil tabii o konuda anneme bile kızıyorum ama bir şey de yapılmıyor işte. Yine de büyüklerin hele yardımcı olan yol gösteren büyüklerin olması güzel bir şey

X