2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Baştakileri çok anlamadım
Amelihathaneye biz zıbın set vercez mi sence 1 gün de olsa YB da kalırsalar.
Bi de omuz bezi ter bezi ne kız ben bilmiyorum onları bende yok onlardan

Baştakileri çok anlamadım
Amelihathaneye biz zıbın set vercez mi sence 1 gün de olsa YB da kalırsalar.
Bi de omuz bezi ter bezi ne kız ben bilmiyorum onları bende yok onlardan
Yavrum doğmadan yoğun bakım belli olmaz hemen annesine verilen bebekler var inşallah onlardan olacak bebelerimiz Hemşireler her şekilde istiyor ameliyathaneye. Kullanılır kullanılır kullanılmaz ise zaten ya hastaneden çıkarken ya da öylece geri eve gelecek. Kucağına aldığında kıyafetine değmesin ağzı diye hem hijyen için hem kusma için. Hani olur babasına filan verilirkende bizim kıyafetlere temas etmesin diye hastane ortamında. Ter bezi de işte sırtına koymak için yavrum neyini duymadın hastanede pek ihtiyaç olmayabilir ama alacağım yine de yanıma ağız silme bezi de olur yani aynı görevi yapar

Kız vallahi duymadım duysam ben herşeyi konuşuyorum burda biliyorsunuz
Ağız silme bezi de olursa iyi. Dur senin listeni ss alim de. Belki bir gün ben de

Çorapta bırakmayı unutma canım oda lazım olur yanında 3 tane mi götürcen battaniye

Kız vallahi duymadım duysam ben herşeyi konuşuyorum burda biliyorsunuz
Ağız silme bezi de olursa iyi. Dur senin listeni ss alim de. Belki bir gün ben de
Başlarsın sende bir haftaya daha değişir benim muhtemelen oldukça yazarım bugünlük böyle durumlar minicik sırtları olacak ağız silme bezi de olur kuzum ihtiyaç olursa eğer. Hani kundaklarını çok açmayız heralde ama ne biletim açıldığında ola ki terlemişse filan sırtına sokmak için hemen. Ne diycem yb olursa aldıklarımızın hemen hemen hiç biri zaten kullanılmadan geri döner. İnşallah olmaz

İnşallahhh olmaz çok az duydum ikizlerde ama hiiç belli de olmaz tabi
Ben de başlıcam şu elim geçerse. Yağ ve atel alıcam. Size yazıyorum telefonu bırakıyorum bilekten aşağı ağrıyor çünkü ince iş sıfır

İkizler grubunda aslında planlı şekilde doğuranlarda yb olmadı ama atıyorum ani tansiyon su gelmesi gibi doktorun planladığından daha önce doğanlarda oldu tabii o da bir günden fazla maalesef. Bu durumda hiç bir şey kullanılmadan geri dönecek demektir sadece anne için olanlar kullanılır. Ben ayrı valiz yapacağım anneye zaten. İnşallah olmaz ama aksi durumda bebeklerin valizini hiç açmam. Ay hüzünlendim şimdi

Aaa evet o da var doğru. Ameliyathane setlerinin içinde birer penye battaniye var yani 2 penye battaniye bir triko bir müslin şeklinde
Bende bir hastane çıkışının içindeki penye battaniyeyi birde annem pazen battaniye yaptırmış onu götürcem müslinide yataklarına sermek için götürcem başkada götürsem mi acaba hastanede sıcak olur diye düşünüyorum

Pazen çok sıcak tutan bir şey canım. Bence yeterli gelir. Bende müslin kundak yapmak için götürüyorum açıkçası

Yaa niye hüzünlendin. İyi yapmışsın ben de senin listenin mantığıyla hazırlarım. Üstlerine hep yaz ama poşetlerin. Mesela Aren ameliyathaneye verilecek Aden 5li zıbın gibi. Kolaylıkla bulunabilsin. Bu arada değişmezse yavrularımıza koyacağımız isimler

Pazeninin kalınlığı nasıl. Triko gibi yumuşak sıcak tutarmı mesela sence.

O kadar hazırlayıp gidiyorsun ama hastaneden tek çıkmak hiç birini kullanamamak Üzücü ama tabii ihtimali de ciddi yüksek. İnşallah sağlıkları yerinde olur. Tabii bizimde Ben isimli yazmayacağım ama ne olduğunu yazacağım içlerinde. Cinsiyet aynı olunca hangisi hangisine denk gelirse öyle olsun dedim

Aynısını konuştum geçen eşimle. Kucağın boş dönüyorsun çok buruk bu dedim. Düşünme onları şimdi dedi hiç belli olmaz.
Ben de aynı olsaydı öyle yapardım da şimdi kız erkek yazmaktansa isim yazarım heralde

Yavrum çekim için nerden nasıl bişe aldın bebeklere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…