2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

He tamam ozaman 🤗 benim de biri ince biri kalın 2 pijama takımım var. Bi de beyaz gecelik işte bitti gitti. Kurtuldun bundan da 👌🏻😊
He bide gecelik almadm ben almıycam onu anca bjnlar isimi görür kurtulduk valla pijema diye diye😂ama bi atlet bi sütyen almam lazım sanırm bu sefer gercekten bitecek eksikler

He bide gecelik almadm ben almıycam onu anca bjnlar isimi görür kurtulduk valla pijema diye diye😂ama bi atlet bi sütyen almam lazım sanırm bu sefer gercekten bitecek eksikler
Geçen penti de indirim vardı sğtyenleri 80e geliyordu alamadım ozaman😐
Benim de 1 emzirme atleti Bi de sütyeni var ama ben yetmez diye birer tane daha istiyordum. Sende hiç mi yok

Geçen penti de indirim vardı sğtyenleri 80e geliyordu alamadım ozaman😐
Benim de 1 emzirme atleti Bi de sütyeni var ama ben yetmez diye birer tane daha istiyordum. Sende hiç mi yok
Ya ben ikisinide emzirme almiyorum normal alıyorum 2 tane var ayiptır söylemesi normalde cıtçıtlı giyerdim tabi bu göbekle olmuyor 1 atlet almistim 1 tane daha aliyimda yedek olsun😂

Bak su ikisini aldm ve pijema devrim kapandı ama tek alınca indirim oluyordu ya bi kendi adima uyelikten aldim bide hemen esime oldum ondan aldm ikiside 110 a geldi esim şok😂😂
Hadi hayırlı olsun bebeğim. Ben bir tane aldım gelsin bakayım bir diye. Bana da 110 a geldi. Tabii inşallah iadem sıkıntısız olur valla eşimin dilinden kurtulmam artık 😂

Hadi hayırlı olsun bebeğim. Ben bir tane aldım gelsin bakayım bir diye. Bana da 110 a geldi. Tabii inşallah iadem sıkıntısız olur valla eşimin dilinden kurtulmam artık 😂
Olur olur ben hatirlarsan araba siparis edip vazgecmistim benim esimde birsürü laf etti ama 3 4 gün icinde yatti mailleri kontrol at bana iban dogrulama felan gelmisti yeniden yollamistim ha bide esim musteri hizmetlerini aramisti öyle yatmisti bir sorun olmustu bizim ibanla ilgili

Ya ben ikisinide emzirme almiyorum normal alıyorum 2 tane var ayiptır söylemesi normalde cıtçıtlı giyerdim tabi bu göbekle olmuyor 1 atlet almistim 1 tane daha aliyimda yedek olsun😂
Ne ayıbı sen zıbıncılardanmışsın😁
sen normal alacaksın yani halledersin ozamn yaa. Ben uzunca süre emzirmelerin de kullanabileceğini düşünüyorum ya kolaylık lazım Bi de çat çat bitti gitti 😁

Olur olur ben hatirlarsan araba siparis edip vazgecmistim benim esimde birsürü laf etti ama 3 4 gün icinde yatti mailleri kontrol at bana iban dogrulama felan gelmisti yeniden yollamistim ha bide esim musteri hizmetlerini aramisti öyle yatmisti bir sorun olmustu bizim ibanla ilgili
Oyy inşallah sorun olmaz 😅😬 xl mı verdin sipariş ben L verdim ya inşallah olur🤭

Şu daha uygun olsa olmuyormu yaa ben bu terlikleri çok seviyorum 🥺

Eklentiler

• Screenshot_20211024_180751.jpg
    Screenshot_20211024_180751.jpg
    169 KB · Görüntüleme: 34
Ne ayıbı sen zıbıncılardanmışsın😁
sen normal alacaksın yani halledersin ozamn yaa. Ben uzunca süre emzirmelerin de kullanabileceğini düşünüyorum ya kolaylık lazım Bi de çat çat bitti gitti 😁
Yaa ben atletci degilim evde hic giymem sutyende ne bilim normalde kullanirim dedim ins pisman olmam😅

Kızlar kızlar şeytanın bacağını kırdım ve ütü yaptım poşetledim. Şimdilik koyduklarım ya da koyacaklarım 🤪 tek bebek için;
-Bir tane ameliyathane için zıbın set 5li (prematüre)
- Bir tane 10 set ama seti ikiye böldüm birini zıbın set olarak ameliyathane yedek yaptım geriye zaten tulumu kalıyordu onu ayrı poşetledim.
-Bir tane 5’li set
-Bir tane tulum
- Owli kundak çıkış için inşallah 🤲🏻
- Bir triko battaniye
- Bir dört katlı müslin
- Bir tek katlı müslin

Şimdilik bunları elden geçirdim. Vee bebeklerin valizi ayrı benim ayrı olacak çünkü sığmayacak gibi. Bunlar dışında toplam yazıyorum
-Fotoğraf çekimi için tulum set (henüz gelmedi 😬)
-Yedek atlet bebelere yani zıbın
-15 tane ağız silme bezi
- 4 tane omuz bezi
- 4 tane ter bezi
- bir paket bezi komple yanıma alacağım
- pişik kremi
- biberon, emzik, süt sağma makinesi
- alt değiştirme örtüsü
- bakım pamuğu

X