2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Hayırlısıyla göz açıp kapayıncaya kadar gelse o günler Allah’ın izniyle. 🙏
Şu 3 hafta biraz sancılı geçecek benim için.
Aklıma getirmicem bi öncekini diyordum ama geliyo bi şekilde. 😔
Ben de sana öncekiyle şu anki arasında, kıyaslama yapıyorsundur illa ki, farklı giden bir şeyler var mı diye soracaktım. Değer artışı falan. Bi hatırladığım tek fark şu, sen nereseyse her gün teste gidiyordun. Şimdi gitmiyorsun. 😍
Bir de değer düşüşü olmuş muydu sen geçen sefer üst üste baktırdığın sıralarda?

Kilya Kilya kuzum koyacağım kıyafetleri yıkananların arasından seçtim oturduğum yerden ütüledim, çıtçıtlı poşete koydum attım valize. 1 Müslin, 1 penye, 1 triko, 1 owli koydum kıyafetlerin dışında. Valiz açık dediğim gibi... Hala eksiklerim var çünkü. Yük etme aklına başlayınca bitiyor.

Yasamademek123 Yasamademek123 kuzum baktın mı e nabıza sonuç ne çıkmış? Kartalda benim de tanıdığım yok, Sancaktepe kadın kabul ediyor demiştin oraya geçsen?

nurselek nurselek okumak istemeyen atlaya atlaya gelsin yavrum 🤞🏻 3 saat giremedim çok sayfa olmuş nasıl mutlu oldum ohh şimdi okurum bissürü diye 🤣

@angelbaby29 öyle kv can kurban be 😅 maşallah diyim Allah bozmasın 🙏🏻
Pozitif canım
Sancaktepe ye geldim 🤲

Cnm gönderdiği de negatif falan yazmıyor son durumun ne cnm 😔

Aklına gelmez olur mu gelir tabi hala negatif aldıklarım aklıma geliyor bazen huzunleniyorum senin yaşadığın daha zordu ama düşünmemeye calis aklından at ins bu sefer bebeğin kucağına sağlıkla gelecek 🤲🤲🤲
Pozıtf canımmm

Bebeğe 3 set:
Alt-üst takım ya da tulum
Çıtçıtlı badi/ayaklı pijama
Çorap, eldiven, şapka

2 Müslin, 1 penye, 1 triko, 1 owli

Bez (20 tane)
Alt açma örtüsü (2 tane)
Alt silme pamuğu
Pişik kremi
Islak mendil
Biberon

Kendime

1 gecelik, 1 pijama, sabahlık
2 çorap
Terlik
Lohusa tacı (almadım henüz)
Emzirme atleti (2 tane)
Canped Emici Külot (almadım henüz)
Banyo ve saç havlusu
İç çamaşırı? ( ne koyucam bilmiyorum?)
Çıkış için kıyafet ayakkabı falan.
Mochi (almadım henüz)

Bi de Bi kağıda son anda koyulacakları listelemeyi düşünüyorum

Deodorant
Şampuan
Tarak
Belki düzleştirici 😅 (normal doğum yaparsam diye)
Biraz makyaj şeyleri 😅
Şarj aleti
Fotoğraf makinası
Diş fırçası, macunu

Kilya Kilya şimdilik listem bu

Ben de sana öncekiyle şu anki arasında, kıyaslama yapıyorsundur illa ki, farklı giden bir şeyler var mı diye soracaktım. Değer artışı falan. Bi hatırladığım tek fark şu, sen nereseyse her gün teste gidiyordun. Şimdi gitmiyorsun. 😍
Bir de değer düşüşü olmuş muydu sen geçen sefer üst üste baktırdığın sıralarda?
Canım geçenkinde 9.gün idrarda pozitifi görür görmez teste gittim. Keseyi görene kadar 2 günde bir kan verdim, bi de tabi 12.gün merkezde verdim. Ondan çok oldu.
Bunda ilk kanı 12.gün merkezde verdim.
Onun için farklı yani.
Keseden sonra hiç kan vermediğim için bilmiyorum değer düşmüş müydü diye.

Ama hatırlamıyorsun sanırım, benim 9.haftada durdu bebeğimin kalbi. O zamanlar tabiii kan falan vermiyordum. Zaten her şey yolundaydı, senin gibi kanamam ağrım falan bile olmamıştı. Normal kontrolümde gördük kalbinin durduğunu.

Canım geçenkinde 9.gün idrarda pozitifi görür görmez teste gittim. Keseyi görene kadar 2 günde bir kan verdim, bi de tabi 12.gün merkezde verdim. Ondan çok oldu.
Bunda ilk kanı 12.gün merkezde verdim.
Onun için farklı yani.
Keseden sonra hiç kan vermediğim için bilmiyorum değer düşmüş müydü diye.

Ama hatırlamıyorsun sanırım, benim 9.haftada durdu bebeğimin kalbi. O zamanlar tabiii kan falan vermiyordum. Zaten her şey yolundaydı, senin gibi kanamam ağrım falan bile olmamıştı. Normal kontrolümde gördük kalbinin durduğunu.
Hmm hiç ağrın falan olmadan kalbinin durduğunu bilmiyordum. Bir sebep bulabildi mi peki doktor? Pıhtılaşmaya bakarlar ya genelde böyle durumlarda?

Hmm hiç ağrın falan olmadan kalbinin durduğunu bilmiyordum. Bir sebep bulabildi mi peki doktor? Pıhtılaşmaya bakarlar ya genelde böyle durumlarda?
Yok canım.
Bebeğe değil bize genetik testler yapıldı.
Pıhtılaşma da yapıldı bana.
Bir şey çıkmadı.

X