2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ayyy kilya ne deyim valla o kadar haklısın ki imsallah bebisler saglikli sihhatli gelir sonrasi vur oatlasjn cal oymasin annen size neler yapar yedirir valla canım anneler🥰Yok ya haftada bir bile degil simdiye kadar 3 ya da 4 kez yemisimdir oda kucuk bir kase sadece🙈
Annem öyle diyor hele sen doğur zaten süt olsun diye tıkarım ağzına 😂😅🤭 kıız ona mı üzüldün ben de rahat rahat o kadar yemişimdir baştan bu yana yani. Ne olacak ondan hiç düşünme. Porsiyon önemli bence yediğinden daha çok.

Annem öyle diyor hele sen doğur zaten süt olsun diye tıkarım ağzına 😂😅🤭 kıız ona mı üzüldün ben de rahat rahat o kadar yemişimdir baştan bu yana yani. Ne olacak ondan hiç düşünme. Porsiyon önemli bence yediğinden daha çok.
Dogru diyosun iki gündür 1 kase cok degil oh azcık rahatladm daha da yemem zaten🙈

Ayyy ben bayilirim😂kücükken okullar kapaninca 3 ay pijemayla dolanirdm annem ne kızardı varya azcık giyin süslen ben bunca yıl sonra bunun icin mi dogurdm seni diye🤣🤣
Yaaaaa çok tatlışşş 😂 içten gelen bişi o ya kimi rahatlık seviyo evde kimi süs püs ,ben kocam gelmeden hep süslenirdim elbise falan ama şimdi kıyafetlerim yok diye yapamıyom içimden de gelmio zaten saldım çok 😂

Dogru diyosun iki gündür 1 kase cok degil oh azcık rahatladm daha da yemem zaten🙈
Aynen öyle üzme o kadarcık şey için kendini. Abartılan şeyler kötü ve zararlı ne olursa olsun. Suyun bile fazlası zehir diyor doktor. Yani ne bileyim öyle her gün her gün zararlı şeyler tüketen kimse olduğunu zannetmiyorum ben burada

Aynen öyle üzme o kadarcık şey için kendini. Abartılan şeyler kötü ve zararlı ne olursa olsun. Suyun bile fazlası zehir diyor doktor. Yani ne bileyim öyle her gün her gün zararlı şeyler tüketen kimse olduğunu zannetmiyorum ben burada
Yani dogru diyosun biraz pajetli tüketiyorum ne yalan soyleym ama abartmamaya calisiyorm ya bu arada surekli elma dan bahsediliyor anne karninda bebegin bagisikligini kuvvetlendiriyormus cok faydaliymis haberiniz olsun

Ya formayla gide gele dısarda bile biseyim kalmamıs onu farkettim bolca forma almışım😂
Özelde bnde hep formayla gider gelirdim biliyomusun ama ünide hiç yapmadım. Ama işe giderkende hiç özenmem çünkü çok saçma çıkarıp beyazları giyiyoruz 😂
Ama ne yalan söyliyim ben isterdim biliyomusun böyle şıkır şıkır giyinip işime gideyim öylr Bi işim olsun 😁😂

Valla tayt ile rahat edenleri tebrik ediyorum benim kan dolaşımım duruyormuş gibi hissediyorum vücuduma yapışınca kaşındırıyor filan ben şalvar insanıyım yaa 😂😂😂
Sporcu taytı ya iyi oluyo diri duruo bacak karın popo falan 😂 bana dışarda yasak evde giyiyom napiim 😂 nasıl rahat ediosan kuzum ya bide çalışıosunuz zaten 🤷🏻‍♀️

Özelde bnde hep formayla gider gelirdim biliyomusun ama ünide hiç yapmadım. Ama işe giderkende hiç özenmem çünkü çok saçma çıkarıp beyazları giyiyoruz 😂
Ama ne yalan söyliyim ben isterdim biliyomusun böyle şıkır şıkır giyinip işime gideyim öylr Bi işim olsun 😁😂
Bende spor ayakkabı kot üstüne bir şey işte. Hiç şıkır olamadım 😬 özeniyorum hele bankacılar her gün fönler klasik kıyafetler hoş görünüyor ama benlik değil. Ben rahatına düşkün insanım ya.

Bende spor ayakkabı kot üstüne bir şey işte. Hiç şıkır olamadım 😬 özeniyorum hele bankacılar her gün fönler klasik kıyafetler hoş görünüyor ama benlik değil. Ben rahatına düşkün insanım ya.
Yaa bankacılar kadar da rahatsız değil ay ben sabahtan akşama ölürüm 😂 ama şık işte yaa 😁

X