2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Bende yapmak istemiyorum kuzum. Bebeklerin eşyalarını ortadan kaldırabilse idim temizlik için alacağım da. İşte henüz bu saat oldu bir iş yapmadım örgüm vardı onu bitirdim 😬
bebek kıyafetleri yıkanıp ütülenip kaldırıldı annem sağolsun daha dolap gelmedi ama hurçlara koyduk ama çok eksiğim var tabi

Kızlar polar kapşonlu uzun hırka alan oldu mu ?Hastane ve ev için düşünüyorum, alıp memnun kalan varsa paylaşabilir mi?
Veee asıl soru mama olarak hangi markayı düşünüyorsunuz ?
Kendin için mi canım şimdilik evden bir şeyler götürmeyi düşünüyorum. Bebekler içinde gerek görmedim açıkçası evim baya sıcak oluyor diye. Mama da almaktan vazgeçtim hastanede doktor ne önerirse o an alırız diye

Kızlar polar kapşonlu uzun hırka alan oldu mu ?Hastane ve ev için düşünüyorum, alıp memnun kalan varsa paylaşabilir mi?
Veee asıl soru mama olarak hangi markayı düşünüyorsunuz ?
Ya aslında sma almayı düşünüyorum belki similacta olabilir anne sütüne çok yakınmış diye duymuştum ama hastaneler bazen farklı marka istiyor olabiliyorlar o yüzden sorup öyle almayı düşünüyorum

K
Kendin için mi canım şimdilik evden bir şeyler götürmeyi düşünüyorum. Bebekler içinde gerek görmedim açıkçası evim baya sıcak oluyor diye. Mama da almaktan vazgeçtim hastanede doktor ne önerirse o an alırız diye
Kendim için evet canım
Himm mantıklı mama için bende öle yapayim 👍

Ne bileyim yavrum Samsun pidesi zannetti heralde dedim 🤭🤪 Üzerine lor biraz olursa ımmm 🤤🤤🤤 hayaller hayaller. Siz yine yersiniz ben brokoli haşlıyorum :işsiz: ya doğumdan sonra 100 kilo filan olmam demi 😬
Ayy iyi yapıyorsun haa gerçi mecbur napıcan da. Ama ben brokoli havuç karnabahar bunlara bayılırımmm biliyomusun haşlamasına😂
Hayır tabiki yaa olmazsın emzirme de olucak Allah izin verirse olmasa da yediğini de yakarsın meraj etme 😁

İyi olmuş kuzum benimkiler ortada kaldırmam gerek vakitte kalmadı zaten 🙄 hiç sorma eksikler bitmiyor hiç
sürekli liste güncelliyorum bitmiyor ya şaka gibi🙈 yeni doğum yapam arkadaşımdan bilgi alıyorum bir tane emzik aldım sadece biberon almadım ihtiyaç olursa alırsın ben aldım gerek kalmadı dedi bazı şeyleri de lüzumsuz almak istemiyorum o yüzden

X