2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ayy iyi yapıyorsun haa gerçi mecbur napıcan da. Ama ben brokoli havuç karnabahar bunlara bayılırımmm biliyomusun haşlamasına😂
Hayır tabiki yaa olmazsın emzirme de olucak Allah izin verirse olmasa da yediğini de yakarsın meraj etme 😁
Ay ben sevmem haşlama sebze yiye yiye neyse Allah ın nimetleri iyi ki varda karnımızı doyuruyoruz en azından. Bakalım 😂 Allah huzur sağlık versin

sürekli liste güncelliyorum bitmiyor ya şaka gibi🙈 yeni doğum yapam arkadaşımdan bilgi alıyorum bir tane emzik aldım sadece biberon almadım ihtiyaç olursa alırsın ben aldım gerek kalmadı dedi bazı şeyleri de lüzumsuz almak istemiyorum o yüzden
Öyle canım valla bitmiyor. Ben bir tane biberon aldım illa alınacak zaten 🙄 her şeyin fiyatı uçuyor aldığın kar 😬

Sağlıkla doğsunlarda kuzum nelere dayandık bu günlerde geçer elbette 🙂 hayır bir de kilo almadığım halde çat çat çatladım alsam ne olurdu diyorum bazende. Vardır Rabbim in bir bildiği muhakkak
canım suyu bol tüket az içildiğindede çatlama çok oluyormuş

Yok uzun dönem değil zaten canım. Anestezi alıyosun ya baş ağrısı yapabiliyor. Bi kaç bardak nescafé Bitter çikolata vücuttan atılması için dolar tarafından da önerilebiliyor. Zaten dediğim gibi kişiden kişiye değişen bişey o ağrı şikayeti de
Kahvenin genel olarak baş ağrısını azaltma hatta dindirme özelliği vardır ya, sezeryanda alınan anestezik maddenin, etkisi geçtikten sonra baş ağrısı bırakma durumu varmış. Her zaman herkese olmuyor ama daha ağrıyı hissetmeden kahve içip baş ağrısı çekmeyenler oluyormuş.
Kahve çekirdeği zaten insanlığa verilmiş en büyük hediye ☕🤎 ama ameliyattan sonra bu şekilde bi etkisi olduğunu bilmiyordum. Bu arada siz sanırım genel anesteziden bahsediyorsunuz. Spinal veya epidural gibi bölgesel anestezi yapıldığında da baş ağrısı oluyor mu?

Kahve çekirdeği zaten insanlığa verilmiş en büyük hediye ☕🤎 ama ameliyattan sonra bu şekilde bi etkisi olduğunu bilmiyordum. Bu arada siz sanırım genel anesteziden bahsediyorsunuz. Spinal veya epidural gibi bölgesel anestezi yapıldığında da baş ağrısı oluyor mu?
Bunlarn helsi kisiden kisiye degisiyor aslında hic belli olmuyor

X