2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Bir şey soracağım biberonları filan şimdi kaynatsak dursa bir şey olmaz değil mi

canım eve gelen giden yok nasıl olsa boşver ben saldım iyice haftalardır zaten arada temizliğe gelen oluyor bebişler daha önemli yorma kendini
Bende yapmak istemiyorum kuzum. Bebeklerin eşyalarını ortadan kaldırabilse idim temizlik için alacağım da. İşte henüz bu saat oldu bir iş yapmadım örgüm vardı onu bitirdim

Eki Görüntüle 2937452
Sonunda hedef tamamlandı kızlar hayır duanızı alırız. Keşke yapabilsem pantolonda yapardım neyse burada bitiriyorum örgü işini
Vayyyy süper bitirme bitirme bize de yap gönder ben takım tamamladığını anlamıştım zati güle güle sağlıkla giysin bebitolar
Şu şapkalardan ben de yapıcaktım bş yerden yaptıysan atsana bana da

Bir şey soracağım biberonları filan şimdi kaynatsak dursa bir şey olmaz değil mi
Yok kuzum ne olacak ki ya hiç olumsuzu düşünmüyorum ilk hedefim 36 ama bebişlerin ne zaman geleceğide belli olmaz koroplastın kilitli poşetlerinden aldım onların içine bırakıp kaldıracam

Başlayınca hızını alamıyor insan pantolon tarifleri de varda işte güvenmiyorum kendime bir de uzun süre oturmak istemiyorum artık. Böyle olsun inşallah sağlıkla nasip olsunda gebeliğimin başı olsa yapardım kuzum ben buradan yaptım. Ayrıca kulak ponpon filan da yapılıyor da dikeceksin onları içten kafalarına batar diye sade bıraktım ben. İleri aylar kışa denk gelseydi süsleyecektim zaten bunu bile bir iki kez giyer sonra tablo yapacağım patiklerden odalarına. Diğerlerini de hatıra saklamak için yaptım resmen bir tek yelek kullanımı çok olabilir. Ama yelekte 0-3 aylık yaptım ölçü olarak.

Süper fikir valla sonra tablo olma hayali çok güzel
Olsun dinlen şimdi epey uğraştın el emeğin var
Aklında başka bişe varsa da bugün 101 e ip geldi haberin olsun tamam mı

Ayy o şişle yapılıyomuş ben tığcıyım şişim d eyok zaten
Bi de videonun altında pasta videosu vardı o dikkatimi çekti

Kızlar polar kapşonlu uzun hırka alan oldu mu ?Hastane ve ev için düşünüyorum, alıp memnun kalan varsa paylaşabilir mi?
Veee asıl soru mama olarak hangi markayı düşünüyorsunuz ?
Bn mama almayı düsünmüyorm hastanede farklı isteyebiliyorlar cunku zaten ilk mamayi onlar veriyor hangisini isterlerse o an esim alır diye düsünüyorm hastanelern etrafı eczane dolu

Süper fikir valla sonra tablo olma hayali çok güzel
Olsun dinlen şimdi epey uğraştın el emeğin var
Aklında başka bişe varsa da bugün 101 e ip geldi haberin olsun tamam mı
Ne yapayım pek giyemeyecekler böyle ikeanın geniş çerçeveleri var onlar kuru çiçek filan dolduruyor içine onlardan alıp bende patik koymayı düşündüm hem sevimli hem hatıra işte diye Ay evet de kesin kapış kapış gitmiştir ipler yok artık örgü yapmam kuzum. Sonrası için de vakit olmaz sanırım Yoksa örgü kafa dağıtıyor aynı zamanda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…