2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Açıkçası bende istemem kimsenin gelmesini
Off bi de bu sıkıntı var degil mi?akraba eş dost gelecek sıkıntısı... biz eşimin yengesiyle ayni apartmandayiz o gelmek ister karşı komşum acayip merakli gelmek ister ne diyeceğim ben bunlara ya kendi kuzenim işinden izin alacam doğumda dedi .bebek korumasiz bizler aşısız ne yapacağız?k.valide simdiden oda duzenleme pesinde gelen odasina bakar diyor!!!!pardon kim bu gelenler diyecektim

Kayınvalide deyince geliyorlar bana soldan soldan

Valla kuzum bizim toplum ortada gelirler yani illa gelmek isterler hatta bu tarz durumlarda habersiz gelmek çok normaldir. Ben kaç hamile görüyorum son aylarda pasta börek yapma ile geçiyorlar ani gelenler laf etmesin diye Ben aşı olacağım ama yine de yeni doğmuş bebeğin bir sürü insanın nefesini kış ayında çekmesini istemiyorum yazık

Evet buzluğa bişeyler koyuyorlar ikramlik olsun diye ....bazi adetlerimiz gerçekten manasiz korona olsun olmasin ufacik bebegin yanina dogar dogmaz gelmek çok anlamsiz anne lohusa zaten bebek dunyayla yeni tanışıyor her türlü mikroba açık bana normalde de çok ürkütücü gelir zaten en iyisi topu dr a atmak dr yasakladi demek bi de cibinlik almayacaktim ama burayi okuyunca vazgeçtim belki lazim olur

Hastaneye gelen çok duramıyor zaten eve gelen çay kahve dedikodu nasıl oldu nasıl geçti bebek kaç kilo filan piuuuu kalkmak bilmez
Hastaneye kimseyi almiyorlar aynı refatci 2 gün kalıyor diye biliyorum orda sorun olmazda ev sıkıntı gercekten benim kendi arkadaslarm bile gelirler eminim cok normal bir sekilde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…