2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Dün bunları aldım kızlar ama L aldım bakalım bedenler de kalmamış değiştirme imkanım olmaz en olmadı iade olacak ama çok içime sinmişti askılı kısa kollu aşırı tüllü şeyleri sevmiyorum. Fantezi gecelik gibi rahatsız ediyor beni. Bunları sevmiştim bakalım nasıl gelecekler

Griyi beğendim gerçekten yakasında tül yok dimi. Ya ben de sevmiyorum sentetik tüllü gübürlü şeyler bebek koyacağız oralara

Penye Mood kuzum ama nerdeyse bitmişti aslında pembesinde vardı bedenler. Ben vizona bayılmıştım kalmamıştı maalesef bir bak yinede elime ulaşırsa yazacağım ama ürünleri güzel görünüyor
Ay o grinin pembesinee bayıldımmmmmmm ama hiç bişi kalmamışş yaaa belki gelirmi acabaa
Ben de bunu beğendim eve geldikten sonrası için hastane için de 2 tane sabahlıklı gecelik mı almak lazım

Eklentiler

• 5EDBFBD2-580C-4F28-B40F-DE91564AE869.png
    468,3 KB · Görüntüleme: 32
  • 9ADF4D3C-4964-4F46-9D3E-A0BCDB1FDB5A.png
    397,1 KB · Görüntüleme: 36
Ay o grinin pembesinee bayıldımmmmmmm ama hiç bişi kalmamışş yaaa belki gelirmi acabaa
Ben de bunu beğendim eve geldikten sonrası için hastane için de 2 tane sabahlıklı gecelik mı almak lazım
Ben de onu soracaktım hastaneye Bi pijama takımı Bi sabahlıklı gecelik uygun olur diye düşündüm

Ben de onu soracaktım hastaneye Bi pijama takımı Bi sabahlıklı gecelik uygun olur diye düşündüm
İşte benımde hayalimde gecelık sabahlıkla beyazz süslü bebegım le ben resımler cekınıp sonra rahat rahat pıjamalarımı cekmek
Pıjama takımımı ıstedıgım gıbı pamuk gıbı bulmak istiyorum allah nasıp ederse eskısı gıbı normal dogurusam cekım yaptrırım dıe düşünüyorum ama tabi nasıp olursa 1 gunde kalınacagı ıcın planlarım dahılınde 1 gecelik takımı bırde pıjama takımı yeter dıe düsünüyorum bende guzel cıkan olursa pıjama takımı yazıp paylasın magaza gezemıyırum bende sizden yararlanırım

Şöyle olamıcazmı biz yani

Eklentiler

• 34B0BD18-7F83-47D7-9DA4-CD8E93E2E7DF.png
    533,3 KB · Görüntüleme: 30
  • F49DD5BC-2B7D-4BA9-9261-B618B32F0CDD.jpeg
    126,5 KB · Görüntüleme: 26
Kuzular sız bılırısnız ama hastanede nasıl dogum yapacagimız bellı degıl ya pıjamayı ıayersenız emzirmek rahat olması ıcın yakalardan veya yanlardan düğmeli bakmalı

Griyi beğendim gerçekten yakasında tül yok dimi. Ya ben de sevmiyorum sentetik tüllü gübürlü şeyler bebek koyacağız oralara
Yok yakasında tül kuzum. Eteğinde bile o kadar kalın olmasa olur yani bana göre griyi fotoğraf çekinirsek inşallah nasip olursa diye düşündüm bende o yüzden sabahlıkla aldım kısmet bakalım

Yavrum sanırım eski sezon alt üst gecelikte bende bulamadım s beden kalmıştı o da olmayacağı aşikar yani. Yeni sezon ürünler gelir eminim güzel olur hatta belki daha güzel bu indirimde diye değerlendireyim dedim ama geniş olacak gibi kafama beden çok yatmadı bakalım

Canım ameliyat sonrası kanama vs bir de dikiş ile pijama takımı giyilmiyormuş hemen en güzeli gecelikmiş. İşte o da kan filan olur diye yedekledim hem de fotoğraf çekiminde sabahlıklı bir takım olsun dedim. Bu arada profesyonel çekim filan yapmayacağım. Sadece kendi aramızda telefonla yani orada düzgün bütün dursun tek gecelik çirkin olur sabahlıkla daha iyi durur diye. Sonra işte yatış vs olursa diye de pijama takımı. Kafamda öyle. Çıkarken de aslında elbise rahat olur ama kış günü çorap derdi olur eşofman götürürüm bir tane de diye düşünüyorum

Kuzular sız bılırısnız ama hastanede nasıl dogum yapacagimız bellı degıl ya pıjamayı ıayersenız emzirmek rahat olması ıcın yakalardan veya yanlardan düğmeli bakmalı
Bunda yakadan çıkarıp geri içine koyuyorsun yavrum düğmeden de rahat bence

Ben hastaneye bir tane sabahlıklı bir tane normal gecelik. Bir pijam şeklinde olan alacağım. Eve de ben lohusa değil de normal lcw den önü düğmeli düz basic büyük beden pijama takımı alırım yeter ya sonra gerekirse hastanedekileri yıkar giyeriz

Bir de bunu beğendim ama bu lohusa filan değil normal gecelik. Almadım ama gelsin bir kalitesini ürünleri göreyim

Çekim planım yok açıkçası şimdilik. Ekstra böyle bir masrafı düşünmüyorum ama. Bi tane şık geceliğim kendim için de olsun isterim hani sırf beyaz olmasa da olur. Ben daha bakınmadım. Ama alacak olursam sizinle paylaşıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…