2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Pentiden de bunları aldım. Pijama altını ekim kasım iyice şişince rahat rahat giyerim dedim dışarda dahi. Tshirt aşırı bolll geldi iade etmekle uğraşamıcam ama giyilir en azından bi yazlıkta bi yerde şak emziririm. Emzirme atletlerini de bi siyah bi beyaz olsun dedim. Hamile kilodu da en rahatı diyebilirim. Kendime alıyorum sürekli farkındaysanız 😅😅😅 bi tane de defactodan siyah hamile taytı aldım bu kış böyle geçer. Lcw den de emzirme sütyeni aldım şuan sadece onu giyebiliyorum diğerleri sıkıyor. Kendime alacağım bi lohusa geceliği ve pijama takımı kaldı sanırm

Eklentiler

• 9B94316D-9A55-4C3B-AC22-EBBB58FB3FA9.jpeg
    9B94316D-9A55-4C3B-AC22-EBBB58FB3FA9.jpeg
    64,6 KB · Görüntüleme: 20
  • 2DA90E4B-136E-4C9E-B860-765B42E72778.jpeg
    2DA90E4B-136E-4C9E-B860-765B42E72778.jpeg
    53,7 KB · Görüntüleme: 24
  • 64D3D633-08D7-49AF-B7CB-BA74BCF9D78E.jpeg
    64D3D633-08D7-49AF-B7CB-BA74BCF9D78E.jpeg
    58,7 KB · Görüntüleme: 25
  • 99709FA7-E770-42AC-B169-B7D423648363.jpeg
    99709FA7-E770-42AC-B169-B7D423648363.jpeg
    39,8 KB · Görüntüleme: 21
  • F8867163-24C1-44A7-87BD-269B4EB486FE.jpeg
    F8867163-24C1-44A7-87BD-269B4EB486FE.jpeg
    58,3 KB · Görüntüleme: 22
  • 6D91106B-D7B4-4DF7-A743-A921579D52AA.jpeg
    6D91106B-D7B4-4DF7-A743-A921579D52AA.jpeg
    58,1 KB · Görüntüleme: 22
Pentiden de bunları aldım. Pijama altını ekim kasım iyice şişince rahat rahat giyerim dedim dışarda dahi. Tshirt aşırı bolll geldi iade etmekle uğraşamıcam ama giyilir en azından bi yazlıkta bi yerde şak emziririm. Emzirme atletlerini de bi siyah bi beyaz olsun dedim. Hamile kilodu da en rahatı diyebilirim. Kendime alıyorum sürekli farkındaysanız 😅😅😅 bi tane de defactodan siyah hamile taytı aldım bu kış böyle geçer. Lcw den de emzirme sütyeni aldım şuan sadece onu giyebiliyorum diğerleri sıkıyor. Kendime alacağım bi lohusa geceliği ve pijama takımı kaldı sanırm
Bir de bu emzirme atleti içinde sütyen de giyiliyormu kat kat askılı askılı şeyler de hiç sevmem göğüs pedi + emzirme atleti yetmezmi acaba ya cunku atletin içinde lastikli yarım atlet gbi bişi var o pedleri tutar ama ped altında gümüş kapaklar olursa belli mi olur o olayı bi çözemedim

Ay ben çayı her türlü içiyorum kızlar. Sadece demini biraz azalttım. Önceden çok demli içerdim. He bir de akşamları midem yanmaya başladı 5 ay dolduktan sonra, o yüzden çayı akşam azalttım. Ama sabahları aynen devam.

Bu arada sigara zaten içmiyordum, o h yok. Türk kahvesi de başım ağrırırsa içiyorum sadece. O da çok nadir.

Şuanki tabağımı görmenizi isterdim atsam mı kii😂😂😂😂 saat 11 de kahvaltı ediyorum. Cunku 5 ten 8 e kdr uyanığım 8 de yatıp 11 de uyanıyorum 🥴🥴🥴 allak bullak oldum bee😅 sabah ben debu saate kadar aç olmam sorun mu acaba diye düşünüyordum ama sonucta bizim depomuzdan beslenmiyor mu yedklerimiz hemen ona gidiyo mu kii 🤯🤯🤯
Ben de geç kahvaltı ediyorum canım. Ne zaman acıkırsam o zaman yiyorum. Arada meyve vs atıştırıyorum bir de ve akşam yemek yiyorum. Hiç dert etme yani.

Bedenleri nasıl aldın canım 🙄 ben dün lohusa geceliği aldım L aldım 😂

Biz hurma yiyemiyoruz dimi hurmalı fit tariflerimi özledim yaa 🥺🥺🥺 tereyağını çıkardım bi cookie bişey mi yapsam napsam 🙄 🍪 Kek mi çırpsam yoksa bu tatlı isteği beni öldürecek ☹️
Kaç haftalık oldun? Ben ara ara yedim baştan beri. Yani bir seferde en fazla 2 tane yedim ama her ay da yemedim. Hele haftalar işerledikçe azıcık hurma yiyebilirsin yahu.

Kızlarrrr tünaydınn 🥰 ayy yetişemedim kaç sayfa geçmiş bir günde 😂 aklım burdaa bakmayınn vallaa arkadaslarımız yanımızda olunca ayıp olmasın diye bakamıyorum hiç döniyiim okicam katılcam aranıza gerii 🥰 detaylıya giren arkadaslarımın gözü aydınn diyorumm darısı başıma inşallahh ❤️ Size bozcaadadan bir foto ve sevgilerimi yolluyorum 🥰🧿🍇

Eklentiler

• E1E1252E-9301-40DE-8105-DF0A58EA52C1.jpeg
    E1E1252E-9301-40DE-8105-DF0A58EA52C1.jpeg
    160,2 KB · Görüntüleme: 26
Kızlarrrr tünaydınn 🥰 ayy yetişemedim kaç sayfa geçmiş bir günde 😂 aklım burdaa bakmayınn vallaa arkadaslarımız yanımızda olunca ayıp olmasın diye bakamıyorum hiç döniyiim okicam katılcam aranıza gerii 🥰 detaylıya giren arkadaslarımın gözü aydınn diyorumm darısı başıma inşallahh ❤️ Size bozcaadadan bir foto ve sevgilerimi yolluyorum 🥰🧿🍇
Zalımsın bu yapılmaz 😂😂

Ohh tadını cıkar gelırısn kuzuu 🥰

Ay ben çayı her türlü içiyorum kızlar. Sadece demini biraz azalttım. Önceden çok demli içerdim. He bir de akşamları midem yanmaya başladı 5 ay dolduktan sonra, o yüzden çayı akşam azalttım. Ama sabahları aynen devam.

Bu arada sigara zaten içmiyordum, o h yok. Türk kahvesi de başım ağrırırsa içiyorum sadece. O da çok nadir.
Ben de kahve içmiyordum ama bu aralar her gün bir fincan türk kahvesi içiyorum 🙄

Bir de bu emzirme atleti içinde sütyen de giyiliyormu kat kat askılı askılı şeyler de hiç sevmem göğüs pedi + emzirme atleti yetmezmi acaba ya cunku atletin içinde lastikli yarım atlet gbi bişi var o pedleri tutar ama ped altında gümüş kapaklar olursa belli mi olur o olayı bi çözemedim
Bence atlet tek yeter canım

Oh içimiz açıldı 🤩🌸

X