2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Çok peynirciyim yaa 😍😍😍 bu aralar karnım cıktı baya üstten bi tık daha kocaman duruyo severim teyzesi tabikii selamı var 😅🥰 instgrmda yemek sayfam var aslında ama ifşalanmak istemiyorum 😅😅
Kızz aşk olsun neyın ifşası ordan yazmayız tabıkıde yorumlara
Haha normalde 1 avokado yerim de ayıp olmasın el insaf be diyip yarıya bölüp 2 günde yiyorum baya yağ alıyormuş vücut yoksa varya affetmemmm en sevdiğim şey olabilir 🥑
Ne guzelll şifa olsun yarasınn

Biz hurma yiyemiyoruz dimi hurmalı fit tariflerimi özledim yaa 🥺🥺🥺 tereyağını çıkardım bi cookie bişey mi yapsam napsam 🙄 🍪 Kek mi çırpsam yoksa bu tatlı isteği beni öldürecek ☹️

Hahaha kız yazmaktan değil burda başka okuyacaklara eş dost yakın çevre kimliğimi ifşa etmek istemiyorm 😅😅😅 yoksa sizinle 💩 💨 bunu bile biliyoruz artık 😅😅😅
Hee kuzu anladım aynen ben sıze 💨 olanları anlatsam gulmekten kasılırsınız 🤣 gecen gece krıze gırdım gulmekten sonrada sinir bosalması yasadım asırı gulmekten sonrra agladımmm 🤣🤣 adam korktu nolluuyooo guluyor muusn aglıyor musun dıe bı 💨 ne hale getirdi benı 😁🤣🙈

Hee kuzu anladım aynen ben sıze 💨 olanları anlatsam gulmekten kasılırsınız 🤣 gecen gece krıze gırdım gulmekten sonrada sinir bosalması yasadım asırı gulmekten sonrra agladımmm 🤣🤣 adam korktu nolluuyooo guluyor muusn aglıyor musun dıe bı 💨 ne hale getirdi benı 😁🤣🙈
Hahhha ya ben geçen yürürken ötüyordum yuh dedim tutamıcakmıyım artık ahahahha 🤣

Şu taytı aldım kargoda gidip almamı bekliyor 😅 yürüyüş olsun diye gel al noktasına söyluyorum he bir de 10 tl kupondan 😅 Hamile biri çok önermiş aşırı rahattt diye 9. Ayında giyiyor şuan karnı sıkmıyor demiş sıkarsa da sonrasında giyerim napayım ama bu taytlar çok esnek oluyor deniyim de haber ederim

Eklentiler

• C523CD05-367C-45D9-9622-E6472AEC4BCF.png
    C523CD05-367C-45D9-9622-E6472AEC4BCF.png
    458,8 KB · Görüntüleme: 30
Şuanki tabağımı görmenizi isterdim atsam mı kii😂😂😂😂 saat 11 de kahvaltı ediyorum. Cunku 5 ten 8 e kdr uyanığım 8 de yatıp 11 de uyanıyorum 🥴🥴🥴 allak bullak oldum bee😅 sabah ben debu saate kadar aç olmam sorun mu acaba diye düşünüyordum ama sonucta bizim depomuzdan beslenmiyor mu yedklerimiz hemen ona gidiyo mu kii 🤯🤯🤯
Amaan boşver oluyo öylr bazen ben de taa öğlen yiyorum. Aynen öyle depodan yiyor zaten ben okadarcık şeyde bişe olacağını sanmıyorum 🤗

Şu taytı aldım kargoda gidip almamı bekliyor 😅 yürüyüş olsun diye gel al noktasına söyluyorum he bir de 10 tl kupondan 😅 Hamile biri çok önermiş aşırı rahattt diye 9. Ayında giyiyor şuan karnı sıkmıyor demiş sıkarsa da sonrasında giyerim napayım ama bu taytlar çok esnek oluyor deniyim de haber ederim
Yavrum göbek kısmı rahatsız etmez mi 🙄 ben göbeğime lastik getirmiyorum hiç. Gerçi doktorun hunharca bastırmaları yanında lastik nedir ki 😅 rengine bayıldım aşırı güzel. Bir de tulum geldi mi gelirse foti atsana bize 🤓

Kızlar uzun kollu zibın aldiniz mi hic nerden aldiniz ben 3 6 ay aldm 6 7 tane ama yenidogan hicbiryerde kalmamis😳
Bir videoda beşer tane almıştı kadın. Ben almadım henüz kuzum. Belki 3 6 aya bana uzun kollu lazım olmaz bile 😅 bebekler küçük doğacağı için normale göre 0-3 kışı çıkarır kısa kol daha iyi olur 3-6 ya

Yavrum göbek kısmı rahatsız etmez mi 🙄 ben göbeğime lastik getirmiyorum hiç. Gerçi doktorun hunharca bastırmaları yanında lastik nedir ki 😅 rengine bayıldım aşırı güzel. Bir de tulum geldi mi gelirse foti atsana bize 🤓
Ya degil mi ama bende cok korkarm hic gobegime denk getirmemeye calisiyorum ama detaylida canım o kadar yandi ki bide korkma annesi bisey yapmiyorum kendini sıkıyosn diye valla sıkmıyorum bilginiz acıyor dedim😂

Luccy 😂😂 ben de takipteyim ve benim de favlarımda Bi dahaki alışverişe alacağım 😬

Bir videoda beşer tane almıştı kadın. Ben almadım henüz kuzum. Belki 3 6 aya bana uzun kollu lazım olmaz bile 😅 bebekler küçük doğacağı için normale göre 0-3 kışı çıkarır kısa kol daha iyi olur 3-6 ya
Ya bizim buralar mayısta bile kombi yanar üsür😅2 tane tek 0 1 ayı var bi 4 tane daha bulsam yeter galiba

Ya degil mi ama bende cok korkarm hic gobegime denk getirmemeye calisiyorum ama detaylida canım o kadar yandi ki bide korkma annesi bisey yapmiyorum kendini sıkıyosn diye valla sıkmıyorum bilginiz acıyor dedim😂
Benim de öyle oldu ay filan dedim en son doktor korktu çok kasıldı dedim 😂 ne dese beğenirsin bu hamilelik sonrasında bütün kasların bırakacak kendini bir daha sıkıntı yaşamazsın dedi😂 resmen pamuk şeker gibi olacak göbeğim sönmüş balon gibi olacak dedi 😅😂😂 yine de ben evde hep göbeğimin altında pijamalar 😬 penyelerde kapatmamaya başladı resmen aradan göbek el sallıyor 😅

Tulum sipariş hzırlanıyor yazıyor hala sinir oldum 😏

X