2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ya inşallah çok geç tanışırlar iPad filan. Hiç istemiyorum. Biliyorum kuzum eğitici şeylerde var. Biraz olacak ama hayatın içinden şeylerle de gayet becerileri gelişebilir. Tabii baya ilgi gerektiriyor 🙄🙂
Siz şanslısınız ikiz olcak iki kardeş oyalarlar birbirlerinii 😍🧿

Yaaaaa çok güzel olurdu 😍 Özelden mesajlar falan da kontrol oluyo mu 😂 ben bilmiyorum hiç sitenin kurallarını ☺️
Özelden biri birine numara vermişti de hesabını silmişlerdi bu grupta bir arkadaşın ilk açıldığında vardı. Ama aynı şehirde olsak ortak mekan belirlenip tanışılabilirdi. Geçen tedavide ben biriyle tanıştım o şekilde hala görüşüyoruz 🙂

Annem kurslara gidiyordu hevesle yapmıştı önce kimin çocuğu olursa veririm diye 😅 baya geç oldu ama bizim olacak inşallah Rabbim nasip ederse🤲🏻🤲🏻🤲🏻 kardeşlerim biri bekar diğeri yeni evli 😬 triko oradan var. Dediğin gibi altını değişirken yere yatırırken lazım olur illa denk gelirse alırım kuzum. İndirim haberlerini bekliyoruz senden bizi etiketle 🤭😂🙂
Ne güzel özenmiyo değilim sizin gibi şanslı annelere 🤗 Allah sağlık versin herşeyden evveli inşallah da hayllarimizi yaşamak nasip olsun.
Ve indirim benden sorulur en azından market indirimi 🤣🤣

Özelden biri birine numara vermişti de hesabını silmişlerdi bu grupta bir arkadaşın ilk açıldığında vardı. Ama aynı şehirde olsak ortak mekan belirlenip tanışılabilirdi. Geçen tedavide ben biriyle tanıştım o şekilde hala görüşüyoruz 🙂
Aaa demek yasak baya baya 😑 benim instagramım falan da yok😅 ablamın da böyle hamişler grubu vardı taaa 2008 de sonra buluşmuşlardı çeşmede falan ama nasıl yaptılar nerden aldılar no ları bilmem 🤷🏻‍♀️

Ne güzel özenmiyo değilim sizin gibi şanslı annelere 🤗 Allah sağlık versin herşeyden evveli inşallah da hayllarimizi yaşamak nasip olsun.
Ve indirim benden sorulur en azından market indirimi 🤣🤣
Kuzum öyle dedin içimi cızlattın. Ben sana örerim. Çok bilmesem de uydururuz bir şeyler 🥰 🙂benim de bir tek annem var sağ olsun o hastalıkları içerisinde bir şeyler düşünüp elinden geldiğince yapan. Başka destek olanım yok. Birazda becerikli benim aksime 😅 amiiin inşallah Rabbim sağlık huzur versin de iyi günlerde kullanalım. Bir çöpse de önemli olan Rabbimin kullanmayı nasip etmesi huzurla.

Aaa demek yasak baya baya 😑 benim instagramım falan da yok😅 ablamın da böyle hamişler grubu vardı taaa 2008 de sonra buluşmuşlardı çeşmede falan ama nasıl yaptılar nerden aldılar no ları bilmem 🤷🏻‍♀️
No vermedik şu saatte şurada olacağız diye denk geldi orada buluştuk 😅🙂 sonra numaraları aldık yüz yüze 🙂

Numara yazılmazda Instagram dan bısey olmuyor ben dırek sayfamı atmıstım hatırlarsanız 🤣

Kuzum öyle dedin içimi cızlattın. Ben sana örerim. Çok bilmesem de uydururuz bir şeyler 🥰 🙂benim de bir tek annem var sağ olsun o hastalıkları içerisinde bir şeyler düşünüp elinden geldiğince yapan. Başka destek olanım yok. Birazda becerikli benim aksime 😅 amiiin inşallah Rabbim sağlık huzur versin de iyi günlerde kullanalım. Bir çöpse de önemli olan Rabbimin kullanmayı nasip etmesi huzurla.
Yaa yerim güzel kalbini senşn de bunu demen içimi cızlattı 🤗 yok negatif olarak demedim Allah sağlık versin güzel bişe yanında insanların olması.
Ama ben örgü battaniyeyi deneyeceğim aha yazdım buraya 😬😚

Size dekorasyon fikri sorayımm 😅 ikea dan şu dolaptan aldım yatak odasına, üstüne yuvarlak ayna koyuyim dedim diğer fotodaki gibi nasıl olur sizcee ??

Eklentiler

• 1946C929-4FF4-4787-9390-DA6C7C0CCF64.png
    1946C929-4FF4-4787-9390-DA6C7C0CCF64.png
    225,3 KB · Görüntüleme: 27
  • A352FC9A-A983-4933-944D-A7DAFAF2DE85.png
    A352FC9A-A983-4933-944D-A7DAFAF2DE85.png
    508,3 KB · Görüntüleme: 29
Yok artık 🙄 biraz fazla bence. Gerçi karnına bastırmasından iyidir belki de. Benim çok bastırdı canım sıkılmıştı. Ama bir şey diyeceğim benim bebetolar bana çekmemiş tatlı yediğim de oynamıyorlar 😅🙄 sevmiyorlar sanırım 🤔
Kızz benım kı tattlı yıyıncede oynuyorda özellıkle cıgkofte yedıgımde fırıl fırıl 🤪🤪🤪 ben gıbı sanırım eşit agırlık sevıyor hem acı hem tatlı 🤣

X