2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Çok canım sıkkın son durumlara çok etkilendim ben yaa rüyalarıma girdi hep. Allah hayır etsin sonumuzu.
Evet sen anne yanına sipariş usulü ise vermekle iyi yapmışsın. Hayırlı uğurlu olur canım inşallah içine de siner. Nasıl tek beşikler pahalı mı orada?
Ben anne yanına park yatak düşündüğüm için basit bişe diye acele etmiyorum ama alıcaz onu da bakalım. Onda bile fiyatlar çok farklılık gösteriyor biliyomusun 700e de var 1800 e de diyorum ne fark var Allah aşkına.
Letgo dan Bi iki fav ladım. Karar verip bakıcam işte ben de bakalım

Ohh süper çok sevindim, benimkilerde tek elden geliyor zaten. Herkese gelenler gelsin eksikleri dağıtıcam dedim bekletiyorum

Valla o da ayrı Bi olay. Bende onu düşünüyorum nolcak diye gerginleşti iyice. Hastanede bile ya koldan ya göbekten yapıyorum Bn bacak hiç yapmadım. Olmadı eşime öğretip koldan yapıcam

Valla o da ayrı Bi olay. Bende onu düşünüyorum nolcak diye gerginleşti iyice. Hastanede bile ya koldan ya göbekten yapıyorum Bn bacak hiç yapmadım. Olmadı eşime öğretip koldan yapıcam
Genelde dördüncü aydan sonra göbeği bırakmışlar gebeler. Bende artık tedirgin oluyorum acıyor da zaten. Koldan yapıyordum ama yer kalmadı resmen

Ohh valla ne güzelmis keske bizim de bi getirenimiz olsa valla nurselek dedigi gibi bugüne kadar cöp alanım olmadı dogru düzgün o yüzden yavas yavas herseyi kendim yapmam lazm

Valla yatak icinde 1400 liraya aldk ortalama bi fiyat yine piyasaya göre

Ya ben 1 kere yaptm bacaktan ki calisirkende hic yapmamistim bacaktan yapan arkadaslar daha az agridigini söyledi ben üzerine yatamadm bile agrıdan ama neden zor gitti anlamadm hic yapılmamıs yer aslında daha kolay gider kendini cok sıktıysan korktuysan da olabilir

Yaa bende göbekten oksapari ne zamana kadar yapıyorlar aceba diyordum 4.ayda pek erken ama gerginlesince de kötü olur benim kollar mahvoldu renk olarak bisey yok ama sert her yer kol bacak gidecem artik galiba

Amin insallahaklımda pahalı olan bebek arabasi var ates ölcer bide süt sagma makinesi onlarida markalarını belirledim azcık kartı ödemeyi bekliyorum
Ay Bi ben değilmişim karta güvenen
Bak bebek arabası bomba bir de iki tane çok pahalı o tarafa yanaşmıyoruz
Bi de almışken çok fonksiyonlu istiyorum puset oto koltuğu kullanılabilen falan filan çünkü ayrı almaya kalksak sırf Bi anda almayalım diye, bu sefer daha pahalıya gelicek
Valla dereceyi de normal trendyolda falan da var ondan alırım belki duruma göre sonradan Bi kulaktan alırım. Süt sapma makinası hakkında hiiiiç fikrim yok bakmadım o konuda paslaşırız ama Manuel olarak mochiydi galiba onu düşünebilirim.

Canım ben de enox kan sulandırıxı göbekten oluyorum mosmor her tarafı, bacağa geç dedi bir kere yaptım resmen uyuştu bir süre ve orası da morardı çok kötüydü , göbek hiç acımıo bacağın yanında. Tshirt giydiğim için koldan da yapamıyorum morarır diye Allah yardımcımız olsun

Kaslı dokuya mı yaptım acaba bilemedim kuzum belki kasmışımdır kendimi

Ben koldan yaptım mor mor dolanıyorum bacakta ilacın zor gitmesi canımı sıktı kuzum yoksa her yerim mor mor

Ya biz normalde hic kart kullanmayan insanlardk valla ama altından kalkamadk su sürecte ve gittikce gidiyor mecbur onunla hallediyoruzarabayı bende öyle fonksiyonlu istiyorum casual bakıyorum valla sizin ikiz dogru diyosun Allah yardimcimiz olsun hepimizin de tatlı telaslar felan tabi bunlar ama düsünmek zorundayız illa ki bende lansinoh baktm makineyi bakalm

Kilya Kıyamam yaa geçicek annesi az kaldı ben de aynada kendime baktıkça üzülüyorum bakmak istemiyorum inan ki.. 4 yaşındaki yeğenim gördü karnımı o kadar korktu ki düştüm dedim çocuğa valla Allahım emeklerimizi tüm bu yolda olanların emeklerini boşa çıkarmasın kucaklarını doldursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…