2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ya evet hic yoktun neden hevesin yok cilek mobilyadan anne yanı sallanır besik aldık 70×130 3 kademeli yani ne kadar istesem de doguma oda yapamayacagım gibi ama beyaz rengi o yüzden tamamlarm ilerde herseyle uyar zaten ben yanıma besik istiyordum odaya direk montesorri istiyordm zamanla ancak yapabilirim hem zam gelecekmis hemde siparisle ancak geliyormus verdik bakalim Allah ım saglıkla kullanmayı nasip etsin insallah
Çok canım sıkkın son durumlara çok etkilendim ben yaa rüyalarıma girdi hep. Allah hayır etsin sonumuzu.
Evet sen anne yanına sipariş usulü ise vermekle iyi yapmışsın. Hayırlı uğurlu olur canım inşallah içine de siner. Nasıl tek beşikler pahalı mı orada?
Ben anne yanına park yatak düşündüğüm için basit bişe diye acele etmiyorum ama alıcaz onu da bakalım. Onda bile fiyatlar çok farklılık gösteriyor biliyomusun 700e de var 1800 e de diyorum ne fark var Allah aşkına.
Letgo dan Bi iki fav ladım. Karar verip bakıcam işte ben de bakalım

Oo senin ana malzemeler hazır 😁 benim de görümcelerim ya odalarını ya bebek arabalarını alalım dediler biz de oda dedik. En azından çok acelesi olmayan bişe beklemeyiz kimseyi diye. Onun dışında başka kimseden ses yok 😊
Ohh süper çok sevindim, benimkilerde tek elden geliyor zaten. Herkese gelenler gelsin eksikleri dağıtıcam dedim 🤣🤣🤣 bekletiyorum

Kızlar oksaparı bacaktan yapan var mı ben bugün ilk defa yaptım çok zor gitti ilaç çıkarınca da azıcık geri geldi ☹️ Göbek büyüdü gergin acıyor kollar aşıda olunca iyice mahvoldu bacağa bir cesaret yaptım. Ama hem acıdı hem ilaç zor gitti biraz da dışarı çıkması canımı sıktı 🙄
Valla o da ayrı Bi olay. Bende onu düşünüyorum nolcak diye gerginleşti iyice. Hastanede bile ya koldan ya göbekten yapıyorum Bn bacak hiç yapmadım. Olmadı eşime öğretip koldan yapıcam

Valla o da ayrı Bi olay. Bende onu düşünüyorum nolcak diye gerginleşti iyice. Hastanede bile ya koldan ya göbekten yapıyorum Bn bacak hiç yapmadım. Olmadı eşime öğretip koldan yapıcam
Genelde dördüncü aydan sonra göbeği bırakmışlar gebeler. Bende artık tedirgin oluyorum acıyor da zaten. Koldan yapıyordum ama yer kalmadı resmen 🙄

Yok gelecek şeyler var onları bildiğim için bu kadar rahat konuştum. Sepet beşik ana kucağı bebek arabası gibi şeyler gelecek sonra önüme bakarım. Belki birileri alır diye bir varsayım değil yani canım.
Ohh valla ne güzelmis keske bizim de bi getirenimiz olsa valla nurselek dedigi gibi bugüne kadar cöp alanım olmadı dogru düzgün o yüzden yavas yavas herseyi kendim yapmam lazm

Çok canım sıkkın son durumlara çok etkilendim ben yaa rüyalarıma girdi hep. Allah hayır etsin sonumuzu.
Evet sen anne yanına sipariş usulü ise vermekle iyi yapmışsın. Hayırlı uğurlu olur canım inşallah içine de siner. Nasıl tek beşikler pahalı mı orada?
Ben anne yanına park yatak düşündüğüm için basit bişe diye acele etmiyorum ama alıcaz onu da bakalım. Onda bile fiyatlar çok farklılık gösteriyor biliyomusun 700e de var 1800 e de diyorum ne fark var Allah aşkına.
Letgo dan Bi iki fav ladım. Karar verip bakıcam işte ben de bakalım
Valla yatak icinde 1400 liraya aldk ortalama bi fiyat yine piyasaya göre

Kızlar oksaparı bacaktan yapan var mı ben bugün ilk defa yaptım çok zor gitti ilaç çıkarınca da azıcık geri geldi ☹️ Göbek büyüdü gergin acıyor kollar aşıda olunca iyice mahvoldu bacağa bir cesaret yaptım. Ama hem acıdı hem ilaç zor gitti biraz da dışarı çıkması canımı sıktı 🙄
Ya ben 1 kere yaptm bacaktan ki calisirkende hic yapmamistim bacaktan yapan arkadaslar daha az agridigini söyledi ben üzerine yatamadm bile agrıdan ama neden zor gitti anlamadm hic yapılmamıs yer aslında daha kolay gider kendini cok sıktıysan korktuysan da olabilir

Yaa bende göbekten oksapari ne zamana kadar yapıyorlar aceba diyordum 4.ayda pek erken ama gerginlesince de kötü olur benim kollar mahvoldu renk olarak bisey yok ama sert her yer kol bacak gidecem artik galiba

Amin insallah🙏aklımda pahalı olan bebek arabasi var ates ölcer bide süt sagma makinesi onlarida markalarını belirledim azcık kartı ödemeyi bekliyorum😂
Ay Bi ben değilmişim karta güvenen 🙈
Bak bebek arabası bomba bir de iki tane çok pahalı o tarafa yanaşmıyoruz 😁
Bi de almışken çok fonksiyonlu istiyorum puset oto koltuğu kullanılabilen falan filan çünkü ayrı almaya kalksak sırf Bi anda almayalım diye, bu sefer daha pahalıya gelicek🙄
Valla dereceyi de normal trendyolda falan da var ondan alırım belki duruma göre sonradan Bi kulaktan alırım. Süt sapma makinası hakkında hiiiiç fikrim yok bakmadım o konuda paslaşırız😁 ama Manuel olarak mochiydi galiba onu düşünebilirim.

Canım ben de enox kan sulandırıxı göbekten oluyorum mosmor her tarafı, bacağa geç dedi bir kere yaptım resmen uyuştu bir süre ve orası da morardı çok kötüydü , göbek hiç acımıo bacağın yanında. Tshirt giydiğim için koldan da yapamıyorum morarır diye:KK43: Allah yardımcımız olsun 🤲

Ya ben 1 kere yaptm bacaktan ki calisirkende hic yapmamistim bacaktan yapan arkadaslar daha az agridigini söyledi ben üzerine yatamadm bile agrıdan ama neden zor gitti anlamadm hic yapılmamıs yer aslında daha kolay gider kendini cok sıktıysan korktuysan da olabilir
Kaslı dokuya mı yaptım acaba bilemedim kuzum belki kasmışımdır kendimi 🙄

Canım ben de enox kan sulandırıxı göbekten oluyorum mosmor her tarafı, bacağa geç dedi bir kere yaptım resmen uyuştu bir süre ve orası da morardı çok kötüydü , göbek hiç acımıo bacağın yanında. Tshirt giydiğim için koldan da yapamıyorum morarır diye:KK43: Allah yardımcımız olsun 🤲
Ben koldan yaptım mor mor dolanıyorum 😬 bacakta ilacın zor gitmesi canımı sıktı kuzum yoksa her yerim mor mor

Ay Bi ben değilmişim karta güvenen 🙈
Bak bebek arabası bomba bir de iki tane çok pahalı o tarafa yanaşmıyoruz 😁
Bi de almışken çok fonksiyonlu istiyorum puset oto koltuğu kullanılabilen falan filan çünkü ayrı almaya kalksak sırf Bi anda almayalım diye, bu sefer daha pahalıya gelicek🙄
Valla dereceyi de normal trendyolda falan da var ondan alırım belki duruma göre sonradan Bi kulaktan alırım. Süt sapma makinası hakkında hiiiiç fikrim yok bakmadım o konuda paslaşırız😁 ama Manuel olarak mochiydi galiba onu düşünebilirim.
Ya biz normalde hic kart kullanmayan insanlardk valla ama altından kalkamadk su sürecte ve gittikce gidiyor mecbur onunla hallediyoruz😅arabayı bende öyle fonksiyonlu istiyorum casual bakıyorum valla sizin ikiz dogru diyosun Allah yardimcimiz olsun hepimizin de tatlı telaslar felan tabi bunlar ama düsünmek zorundayız illa ki bende lansinoh baktm makineyi bakalm

Kilya Kilya Kıyamam yaa geçicek annesi az kaldı 😔 ben de aynada kendime baktıkça üzülüyorum bakmak istemiyorum inan ki.. 4 yaşındaki yeğenim gördü karnımı o kadar korktu ki düştüm dedim çocuğa valla Allahım emeklerimizi tüm bu yolda olanların emeklerini boşa çıkarmasın kucaklarını doldursun 🤲🧿

X