2021 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Amin Allah razı olsun , çok teşekkür ederim

Allah en kısa zamanda sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin..üzülsek de neyde hayır var bilemeyiz..en doğru zamanda inşallah bebeğine kavuşursun..

Bebişler sağlıkla gelsin inşlh.seroğlu inşlh en yakın zamanda sağlıkla bebişiniz olur Hanımlar mide bulantıları nasıl ben bu hafta iyi değilim kusmaya başladım şimdilik sabahları ama gün boyu mide bulantısı yaşıyorum ağız tadı bozukluğu da cabası. Oğlumda daha kötüydüm tabi kan kusuyordum 3 ay mutfağa girmemiştim. Şimdide yemek yapasım yok oğlum bu durumdan muzdarip babamız Suriye’de görevli ve ben tek başımayım şuan allah yardımcımız olsun bulantılarım geçmesi ümidiyle

Pazartesi kontrolüm var mide bulantısı için ilaç vermesi gerekiyor oğlumda zofran kullanmıştım iyi gelmişti inşlh verir. Bu arada babaanneye söyleyeceğim 3 ay filan bekleyemiyeceğim gelip baksın bize bi zahmet

Eyvah eyvah buda koc:) benim oglum aslan esim koc ben kova ve bir koc daha gelecek hayirlisi artik :))

Ay kuzummm cok üzüldüm benimde cok kaybim var ama pes etmedim sende pes etme Allahin izniyle kucagina alacaksin bebislerini herseyde vardir bir hayir. Allah en hayirlisini en güzelini versin insallah. Saglikla gelsin bebisler arada bize ugrarsin degilmi? Güzel haberlerini duymak cok isterim.

Benimde mide bulantisi oluyo sürekli cerez tuzlu biseyler atistiriyorum yanimda cantamda bulunduruyorum. isin zor valla Allah kolaylik versin. Baska sana yardima gelecek kimse yokmu? En azindan 3 ay bitene kadar. Benim uyku halide cok ya hep uyumak istiyorum oglum tepemde dikilip sürekli uyandirmaya calisiyo kiyamam. Esim sagolsun ilgileniyo cocukla.

İnşallah Allah nasip eder hayırlı sağlıklı ahlaklı evlat

Denemeye bile gerek kalmadan oluverir inşallah sağlıkla

Kızlar nasılsınız nasıl gidio
iyi canim sen nasilsin? Ben cok halsizim ve sürekli uyumak istiyorum arada mide bulantisi ve ani hareketlerde sizlama oluyo kasiklarda baskada bir sorun yok sükür.

iyi canim sen nasilsin? Ben cok halsizim ve sürekli uyumak istiyorum arada mide bulantisi ve ani hareketlerde sizlama oluyo kasiklarda baskada bir sorun yok sükür.
Iyiyim çok şükür cnm bgun eşimle gittik kalp dinlemeye patır kütür duyduk maşallah hatta erkek olduğunu iddia etti doktorumuz

Iyiyim çok şükür cnm bgun eşimle gittik kalp dinlemeye patır kütür duyduk maşallah hatta erkek olduğunu iddia etti doktorumuz
ay masallah hadi gözünüz aydin. kalp atisindan anlasilmazki cinsiyeti. Sizin dr sabirsiz desene erken ögreneceksiniz cinsiyeti :) birdahaki kontrol nezaman?

Kalp atisi 140 in altinda cikarsa erkekmis ustunde cikan kizmis bunu abimin karisi soyledi3 oglu var teyit etmis

ay masallah hadi gözünüz aydin. kalp atisindan anlasilmazki cinsiyeti. Sizin dr sabirsiz desene erken ögreneceksiniz cinsiyeti :) birdahaki kontrol nezaman?
Eylül sonunda gel dedi canm ikili test icin flan herhalde hep erken soyluyomus bu adam bikac arkadaşımda da denk geldim ama 9.haftadan sonra flan söylüyordu bende bi gaza geldi zaar

Kalp atisi 140 in altinda cikarsa erkekmis ustunde cikan kizmis bunu abimin karisi soyledi3 oglu var teyit etmis
Bizdede tam tersi olay 145 ustu erkek altı kız diyo doktor benm kardeştense 3 oğlan var hep 160lardaydi atislar herkeste farklı belkide

2019 nisan annesi olarak hepinize hayırlı olsun koç burcu bebeleri gümbür gümbür geliyorlar haberiniz olsun

Eylül sonunda gel dedi canm ikili test icin flan herhalde hep erken soyluyomus bu adam bikac arkadaşımda da denk geldim ama 9.haftadan sonra flan söylüyordu bende bi gaza geldi zaar
Hahaha olabilir heycan yapmış belliki:)) bizimde eylül 23 te test falan birsey demedi ama detaylı inceleme olacak galiba kontrol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…