2021 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar bu grup neden baya sessiz ya.hic yazan yok 15 sayfa yazilmis sadece.bebisler ve anneleri huhuu ses verin🥰
Bizim bugun kontrol vardi cok şükür hersey yolunda.2li istemedim yaştan dolayi.cinsiyet gostermedi oğlum tam da bu hafta göstermişti acaba diyorum buda kızmı 🤲 kızlar gec gösterirmiş ya.sizlerde durum ne? Herkes iyidir umarim

Huhuuu nisan anneleri???? Ayy millet sayfalar dolusu yazıyor bu grupta tik yok.nisanda doğuran yokmu acaba🤔

Allah razı olsun balım dua et oğluşum gelsin inşallah. Sorularını cevaplayayım. Bizim ilişkimiz ovulasyonda piki gördükten sonraki açılmayı görünce oldu canım. Tek ilişkiyle hamileyim. İlk kan testi yaptırdığımda adetime 6gün vardı. İlişkimin 9.günüydü negatif çıktı. Ama kasık ağrım falan devam ediyordu. 2gün sonrası kaset test yaptım çook silik 2. Çizgiyi gördüm kimse inanmadı ama ben inanıyordum. Bu arada adetime 5gün vardı. 2gün sonrası yaptık kaset test yine silik çizgiyle pozitifi yine inanmadılar. Gördükleri 2.çizgiyi hamilelik çizgisi olarak baz almadılar. Adetime 3gün vardı. Dün de işte kan verdim adetime 1gün kala 140çıktı.başka sorun varsa sorabilirsin
İlişkinin 11.günü çok silikti demişsin, fotosu varsa atar mısın?

Merhabalar 30 nisan 2021 tarihinde evladımı kucağıma aldım. 12 ağustos 2022 tarihine kadar bebeğimi emzirdigim için adet görmedim. 12 ağustos ilk adet tarihim. Eşimle korunmama başladık 2. Bebek için bugün 23 Eylül 11 gün geçti dün kan testi yaptırdım negatif çıktı. Acaba testi erken mi yaptırdım. Yoksa emzirmeden dolayı adetim gelmiyor mu?

X