2021 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

selam kizlarrrr biz geldikkk. Eki Görüntüle 2684173 kalp atisini beklerken minik bebegim beklememe degdi hareketleriyle cok mutlu etti. Hersey yolunda cok sükür 9+1 gösterdi usg. Allahim isteyen herkese nasip etsin ya okadar güzel birseyki, insallah gurupta daha bebegini görmeyenler görür ve saglikla kucagimiza aliriz hepimiz 🥰🥰heycandan ne yazdim onuda bilmiyorum:)
Maşallah🧿 benimkide ayni bu pozisyonda.cinsiyet tahmini yapiyorlar böyleyken 😍

benim ogluma erkek kardes geliyor galiba oda ayni böyleydi ve 11+5 te doktor kesin erkek demisti hersey meydanda 😄😄
Maşallah, keyfi yerinde görünüyor miniğin..Allah herkese sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin. Bu arada benimde 5 yaşında bir oğlum var. Bakalım erkek mi kız kardeş mi gelecek bizimkilere :)

Aa senindemi ilki oğlan? Benimde 10 aylik oglum var😍 bizimki neki ya bi tahmin eden olsa keşke
evet 25 aylik bir oglum var. biraz daha büyüseler tahmin yürütülebilir. hayirlisiyla saglikla gelsinlerde insallah. kiz cocugu icimde kalacak gibi bakalim

Maşallah, keyfi yerinde görünüyor miniğin..Allah herkese sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin. Bu arada benimde 5 yaşında bir oğlum var. Bakalım erkek mi kız kardeş mi gelecek bizimkilere :)
Benim oglum aslan burcu keyfine düskün bu koç olacak ama aslandan fena gördüm hareketleri falan:) Allah bagislasin sen baya ara vermissin.

selam kizlarrrr biz geldikkk. Eki Görüntüle 2684173 kalp atisini beklerken minik bebegim beklememe degdi hareketleriyle cok mutlu etti. Hersey yolunda cok sükür 9+1 gösterdi usg. Allahim isteyen herkese nasip etsin ya okadar güzel birseyki, insallah gurupta daha bebegini görmeyenler görür ve saglikla kucagimiza aliriz hepimiz 🥰🥰heycandan ne yazdim onuda bilmiyorum:)
Ooo masallah dana kadar olmus 😂😂 ne guzel ya cok sevindim sizin adiniza iyi sabretmissiniz 😄

hemde ne dana:)) ah o bekleme cok zor gecti bitmeyecek sandim vala:) 9+1 yaaa ne demek. Oglumda 11+5 haftada cinsiyet ögrenmistim. Darisi basiniza
Tabi canim valla helal olsun bende bekleyecegim diyodum dayanamadim gittim erkenden simdi goruyorum gunumu bekle allah bekle 5 gun 5 yil gibi geçecek 😂

Benim oglum aslan burcu keyfine düskün bu koç olacak ama aslandan fena gördüm hareketleri falan:) Allah bagislasin sen baya ara vermissin.
Koç burcu bir oğlum olması nedeniyle 2.çocuğu hiç düşünmüyordum aslında :) sağolsun oğlum epey yordu, 2.yi eşimle zor karar verdik. Yalnız olmasına hiç içimiz el vermedi. İnşallah hepimiz için hayırlısı olur..

Kızlar hepinize hayırlı olsun 💕 grubu ben açmıştım hamileyim denk geliyor diye maalesef kalp atışlarını duyamadık ve kanamayla düşük yaptım 2. Tüp bebek denememdi. Herşey nasip ötesi yok. Hamilenin duası kabul olur derler biz tekrardan tüp bebek deneyeceğiz dua edin hayırlı şekilde hamile kalayım inşallah 🤲🏻 Rabbim hayırlı şekilde hepinizin kucağınıza almayı nasip etsin inşalllah

Kızlar hepinize hayırlı olsun 💕 grubu ben açmıştım hamileyim denk geliyor diye maalesef kalp atışlarını duyamadık ve kanamayla düşük yaptım 2. Tüp bebek denememdi. Herşey nasip ötesi yok. Hamilenin duası kabul olur derler biz tekrardan tüp bebek deneyeceğiz dua edin hayırlı şekilde hamile kalayım inşallah 🤲🏻 Rabbim hayırlı şekilde hepinizin kucağınıza almayı nasip etsin inşalllah
Rabbim en yakin zmanda saglikli bi gebelik nasip etsin sizede insallah🤲

Rabbim tez elden saglikli sihhatli bebekler versin sanada canm.moralini yüksek tut meryem suresini oku Allah yar ve yardimcin olsun.guzel duan icinde kocaman bir amin

En yakın zaman da sağlıklı bir gebelik yaşarsınız inşallah allah gönlünüze göre versin. Zor bir süreç allah yardımcınız olsun kolaylık versin. Güzel haberlerinizi bizimle tekrar paylaşmayı nasip etsin. Her şerde bir hayır vardır allahım yüzünüzü daha çok güldürsün inşallah ❤❤

X