2021 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

16 temmuz benim transferde
Herkese sağlıklı hayırlı hamilelikler

Duydum 8±2 de şuan 10ncu haftadayiz 11 e doğru gidiyorum
ay masallah gözünüz aydin ikizmi peki? bende 8+5 te ilk kontrolde hem kalp atisi hemde hareketlerini gördüm sükür. bizde yarin 11. haftaya giriyoruz

Reactions: H M
ay masallah gözünüz aydin ikizmi peki? bende 8+5 te ilk kontrolde hem kalp atisi hemde hareketlerini gördüm sükür. bizde yarin 11. haftaya giriyoruz
Yok bu tek tuttu önceki iki tutmuştu ama keseden sora düşmüştü
Hayırlısı sağlıklısı olsun Rabbim bize bağışlasın sağlıkla

Yok bu tek tuttu önceki iki tutmuştu ama keseden sora düşmüştü
Hayırlısı sağlıklısı olsun Rabbim bize bağışlasın sağlıkla❤
aynen öyle saglikla kucagimiza alalim yeter minnak mucizelerimizi

Reactions: H M
Kızlar merhaba . Acaba progestan 200 mg vajinadan olan ilacı sağlık ocağı yaziyor mu kullanan bilgisi olan var mı

Fitil olarak kullan dedi pregastan 200 mg . Tüp bebek yaptırdım 6 ya da 7. Haftada kanamam olmuştu. Crinone kullanıyordum o bulunmadığı için buna geç dedi 2 hafta daha kullanmam gerekiyormuş
Bnimde kanamam oldu ben bıraktım kesilince.
Midemde göturmuyordu bide.
Düşük tehlikenmi var devammi ediyor..
Şifa olur insallah aynı haftadayiz.

Muhittin Mapuslara düstu hüzünlüyüz benim bebis dün gordum iyiydi bugun agrilarim var bulantim var bu halimize sükur

Benim de bulantılarım hat safhada ilaç kullanmama rağmen kokulara da hassasım ağız tadım yok yatıyorum sürekli iki gün önce kahverengi lekelenmem oldu doktora gittim hemen bebeğe baktı herşey normal çok şükür progestanı fitil olarak kullanıyorum şuan çok şükür bir daha olmadı sağlıkla gelsin bebişler bu bulantılar biran önce geçmesi ümidiyle kusmaktan çocuk yer değiştiriyordur yerinde durum vahim buna şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…