2021 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Ikili test zamanı ya kuzum ondan çağırmış senide ensesini ölçecekler allahım ensesi olcak yaa konsantre insan

Bizdede tam tersi olay 145 ustu erkek altı kız diyo doktor benm kardeştense 3 oğlan var hep 160lardaydi atislar herkeste farklı belkide
valla bizimde 3 yeğen hep 120 cikti erkekler1 bende kizim var bitane hemen onun 6 haftalik ultrosunana baktim 160 cikmissimdiki hamileligimde kac cikcak bakalim.14 eylulde kontrolum

valla bizimde 3 yeğen hep 120 cikti erkekler1 bende kizim var bitane hemen onun 6 haftalik ultrosunana baktim 160 cikmissimdiki hamileligimde kac cikcak bakalim.14 eylulde kontrolum
Yaz burdan kız karsilastiralm bakalm ne çıkcak sonuclarimiz

Yaz burdan kız karsilastiralm bakalm ne çıkcak sonuclarimiz
Eger cesaret edip doktora sorabilirsem kesin yazicamcok merak ediyorm bunun gercekten dogruluk payi varmi diyeBu arada senin erkek demistiya doktor kac cikti kalp atisin biliyomusn

Eger cesaret edip doktora sorabilirsem kesin yazicamcok merak ediyorm bunun gercekten dogruluk payi varmi diyeBu arada senin erkek demistiya doktor kac cikti kalp atisin biliyomusn
Evet cnm 150 civarı dedi kalp atışına kız cesaret edemezsende azar işitme boswer zaten 1 2 aya anlarız

O sorsun o zman elleme seninki yine sormuş benmki tenezzül edip sormadı bile direk cekti

Hanımlar bugün kontrole gittim çöl şükür kalp atışlarını duyduk 5 hafta sonra tekrar kontrole çağırdı.bu arada mide bulantısı için ilaç verdi çok şükür akşam başlayacağım inşlh iyi gelir

Bir maşallah alırız cinsiyetini çok merak ediyorum. Oğlumun kağıdını buldum ikisi de aynı bu haftada erkek dedim içimden Sağlıkla gelsin inşlh

Nisan anneleri nasıl gidiyor bakalım . Durumlar nasıl . Bende bazen adet olacakmisim gibi sancı giriyor sizdede oluyor mu .? Bide kullandığınız ilaçlar neler . Ben crinone jel ve oksapar kullanıyorum .

Nisan anneleri ☺ nasıl gidiyor bakalım . Durumlar nasıl . Bende bazen adet olacakmisim gibi sancı giriyor sizdede oluyor mu .? Bide kullandığınız ilaçlar neler . Ben crinone jel ve oksapar kullanıyorum .
Selam canım hamilelik iyi gidiyorda bu havaların sürekli değişmesi hasta etti bizi ailecek. İlk oğlum üşütmüştü bize bulaştırdı zaten emzirdiğim için halsizdim iyice halsizleştim. Elevit vitamin alıyorum ben sadece. Oğluma hamileykende kullanmıştım çok memnunum.

Tüp bebek değil mi ?

Allah şifa versin inşallah

İhim anladım şaşırdım o yüzden iğne ilaç yok diye . Normal hamilelikmis
evet canim normal hamilelik. uzun zaman tedavi gördüm tüp bebek asilama falan hepsi basarisiz olunca biraktim herseyi dr bir sorun yok stres ve piskolojik dedi tatil yap kafaya takmadiginda stresin bittiginde olur demisti ve herseyi birakip tatil yaptim olmuyorsa olmuyor napim dedim. 3 sene sonra hamile kaldim ve 1 oglum oldu. Oglum 2 yasinda ve emzirdigim icin genetik emzirme döneminde olmaz diyordum oldu:) hayat sürprizlerle dolu. Saglikla kucagimiza aliriz insallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…