2021 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bence uzun kollu alalim serin olur. Yeni dogan bebek usuyo. Pamuklu cok kalin olmayan tulumlar alt ust takımlar vs yeterli olur bence

Ben 6 ay olana kadar bir sey almiycam. Hayal kırıklığı olmasin diye. Sonrasinda alicam. Her asamasi ayrj bir risk cunku.
Orasi oyle ama ben kizimda her seyi almistim bebek arabasi besigi odasini bile 5 aylikken almistim. Iyikide almisim. Ulkemizde her sey sürekli zamlandigi icin ben aldiktan sonra aldigim her seyin fiyati artmisti. Indirimleri takip edip almak lazim

Ayyy hadi gozunuz aydin yaaaa allah saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah :)) darisi bizlerin basina

oyyy masallahh kizmi olacak ne yerim onu ben hadi gözünüz aydin canim. insallah yarin bende güzel haberlerle gelirim.
Sağlıklı olsunda ilk bebek kısmetse zaten kızda olsa erkekte olsa aşırı sevincez heyecanla senin güzel haberlerini bekliyoruz şimdi hadi hayırlısıyla
Baaak dedik biz sana çok güzel herşey sen içini ferah tut
Ayyy hadi gozunuz aydin yaaaa allah saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah :)) darisi bizlerin basina
Hepimiz sağlıkla alalım inşallah kucağımiza bebislerimizi

Kızlar ben daha doktora gidemedim.memleketten yeni döndük saglik ocagina gidip kan verdim beta için yarinda doktora gideceğiz inş kalp atışını duyabilirim bende

İnşallah yarın güzel haberlerle buraya yazarım hemen

Kızlar ben daha doktora gidemedim.memleketten yeni döndük saglik ocagina gidip kan verdim beta için yarinda doktora gideceğiz inş kalp atışını duyabilirim bende
Selam canım benimde ilk kontrolüm yarın 8+5 olacak doktor daha önce boş gebelik olduğu için bu sefer geç randevu verdi. İnşallah hersey yolundadır.

Benim oğlum 40 derece sıcakta doğmasına rağmen üşüdü kaç gün hastanede tulum giydirdim. Bence ince ve kalın bişeyler al uzun kollu.

Bence uzun kollu alalim serin olur. Yeni dogan bebek usuyo. Pamuklu cok kalin olmayan tulumlar alt ust takımlar vs yeterli olur bence

Ev zaten yeterince sıcak oluyor ama hastane için uzun kollu almak daha mantıklı sanırım. Tamda soguktan sıcağa geçen bir dönemde doğucaklar aldığımızı 3 ay bile giydiremiycez bence

Evet 1 ay önce baktığım bebek arabası şuan 100 tl daha pahalı. Birde iyi düşünmek güzel düşünmek gerek ne olucağını allahtan başka kimse bilemez verende o alanda o dua etmek gerek. Doğumda da çocuğunu kaybeden insanlar var o zaman hiç birşey almamamız gerek. Allah hepimizin kucağına almayı aldıktan sonrada koynumuzda büyütmeyi nasip etsin inşallah

Ev zaten yeterince sıcak oluyor ama hastane için uzun kollu almak daha mantıklı sanırım. Tamda soguktan sıcağa geçen bir dönemde doğucaklar aldığımızı 3 ay bile giydiremiycez bence
Zaten 3 ay giyemiyolar ki ya cabuk buyuyo bebekler. Her beden alin mesela 0 3 ay cok fazla almayin 40i ciktiktan sonra bebekler 3 6 ya geciyo bence. Gerci benim kizim 4 kilo dogmustu onunda etkisi olabilir

Amin insallah. Aynen oyle guzel dusunmek lazim ki guzel olsun. Siz indirimleri takip edin arastirmalara baslayin tabi cinsiyet netlesmedende almamak lazim

selam kizlarrrr biz geldikkk. kalp atisini beklerken minik bebegim beklememe degdi hareketleriyle cok mutlu etti. Hersey yolunda cok sükür 9+1 gösterdi usg. Allahim isteyen herkese nasip etsin ya okadar güzel birseyki, insallah gurupta daha bebegini görmeyenler görür ve saglikla kucagimiza aliriz hepimiz heycandan ne yazdim onuda bilmiyorum:)

Ay çok sevindim yaaa maşallah maşallah darısı başımıza o günleri görelim kocaman olmuş tospik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…