2021 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Benim 6 hafta 2 günlük şuan. Yolk saç var. Kalp atışı yok
Yolk kesesi varsa bebek oluşur kesinlikle beklemelisin 10.haftada bile gören var kalp atışını acele etme canm bn daha yolk bile göremedim yarın bi umut yine gidicem ama sonuna kadar direncem bekliycem sende bekle duyulur o allahın izniyle

Ben de pztesi gidicem. Insallah hepimiz için herswy yolunda ilerler

Yani doktor kalp atışı yok dediğini göre belki başka bir olumsuzluk görmüştür diye düşündüm. Aynı zaman da kanamam varda.

Bence kesin bekle canm benm bugün kontrolüm vardi yolk bile yoktu 3 gün önce yazmıştım bgun 4 mm embriyo kalp arısında var dediler çok şükür farklı doktora gittim sende farklı bi yere git mutlaka

Kizlar sanki regl olacakmışım gibi karnim agriyor. Damla şeklinde akinti geldi. Bu normal mi yoksa dusuk mu yaşıyorum

İyi akşamlar hanımlar Bugün kontrolüm vardı bir hafta sonra gel demişti 5+2 gün olarak gittim bebeğin eşi oluşmuş ama bebeği göremedik haftaya oluşur dedi bir hafta sonra bebek görünür dedi vende 10 gün sonra olsun garanti olsun dedim inşlh gittiğimde bebiş görünür kese büyümüş güzel birşey dedi oğluma göre bu farklı gidiyor her gebelik aynı değildir dedi

Kizlar sanki regl olacakmışım gibi karnim agriyor. Damla şeklinde akinti geldi. Bu normal mi yoksa dusuk mu yaşıyorum
Akıntının rengi beyazsa sorun yoktur cnm benimde akıntım oluyor arada birde hala adet olacakmışım gibi bel ve kaşık ağrım oluyor oğlumdada oluyordu vücut regli olmadığı için gayet normal ve oğlum doğana kadar ayın belli zamanı rengli ağrısı çekiyordum anlıyordum regli zamanım geldiğini

Benim kanama geldi canim damlama seklinde. Kasjk ağzımda var. Tam da adet döneminden 1 hafta sonrasına denk geliyor. Dusuk yapiyorum diye korkuyorum su an.

merhaba hanımlar. adetime 3 gün kala beta değerim 81.75 çıktı bundan iki gün sonra adetime bir gün kala 231.4 çıktı Allah kısmet ederse nisan ayında anne olacağım. bir sorum olacak beta değerlerim normal mi

Bence kesin bekle canm benm bugün kontrolüm vardi yolk bile yoktu 3 gün önce yazmıştım bgun 4 mm embriyo kalp arısında var dediler çok şükür farklı doktora gittim sende farklı bi yere git mutlaka
Merhabalar. Yolk u bile görmemisken 3 gun sonra gittiginizde bebegi mi gordunuz yani? 3 gunde olusmus mu? Bide kac haftalikti gormediginizde ve gordugunuzde?
Bende 6+2 gozukuyo olcume gore yolk var ama bebek yok. 4 gun sonra tekrar gel bakalim dedi ama ben cok umutsuzum surekli agliyorum..

Evet cnm yolk dahi yok boş muhtemelen dedi 3 gün sonra kalp atışı gördük yarın randevum var yine bakalm.ne dicek hiç ağlayıp kendini perişan etme yolk varsa zaten bebek oluşur yolk olmaması skinti 5+5te görünmedi 6+1de gördük yarın 6+5 olcak

Yaaa hadi insallah umut oldunuz bana yarin baska bi dra daha gidecegim ben. Bu dr cok umutsuz konustu moralimi bozdu.

Yaaa hadi insallah umut oldunuz bana yarin baska bi dra daha gidecegim ben. Bu dr cok umutsuz konustu moralimi bozdu.
Bana direk kürtaj önerdi 2 hafta bekleyelim ama hic sanmam umutlanma flan filan bende çok üzüldüm o gün ama toparladım hemen stres dha zararlı sonuçta diye 3 gün sonra gittim doppler usg ile baktı yok yaa ne boşu bebek var hatta kalp atışı var dedi direk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…