2021 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Sizin 5+5mis gerci daha kucukmus ama bizim 6+2 çıktı oda olcume gore aslinda çünkü gec yumurtlamisim net tarihi bilemiyoruz

Çok benziyo değerlerimiz bnmde adete 4 gün kala 98 2 gün kala 270 çıkmıştı doktor mükemmel demişti yani o zman seninkide mükemmel

Sizin 5+5mis gerci daha kucukmus ama bizim 6+2 çıktı oda olcume gore aslinda çünkü gec yumurtlamisim net tarihi bilemiyoruz
Ben erken yumurtladım 4 gün ama bence senin cooook normal sakin canını sıkma üstelik yolk görünmüş bebek kesin oluşur 1 haftaya kalp atışı garanti bence

Ben erken yumurtladım 4 gün ama bence senin cooook normal sakin canını sıkma üstelik yolk görünmüş bebek kesin oluşur 1 haftaya kalp atışı garanti bence
Insallah.. bakalim yarin gitcegim dr ne diyecek. Ona ilk defa dra gidiyomusum gibi gidecegim.

Gayet güzel görünüyo bana göre kese boyutu falanda güzel yarın bence güzel haber alcan hemen kötü düşünme bekle daha çok küçükler zaten
Sorunda orda aslinda kese buyumus ama bebek olmamasi can sıkıcı insallah yarin guzel haberler alirik

Alırsın alırsın yeterki inan sen beyin vücudu etkiler biz eşimle hep büyuyo yaa büyüdü kesin bak flan diye sakalasiyoduk sırf moralimiz yükselsin diye yolk oluşması %99.9 bebek oluşacak olmasi demek o kesecik embriyoya kan üretiyo şimdi o besliyo buyutuyo minnosuhaber ver burdanda mutlaka haa diyelimki görmedin cuma bi dha git duruşu pozisyonu flan hep etkiliyomus gorunmesini cnku

Çok benziyo değerlerimiz bnmde adete 4 gün kala 98 2 gün kala 270 çıkmıştı doktor mükemmel demişti yani o zman seninkide mükemmel
çok teşekkür ederim canım keseyi ne zaman görmüştün acaba ben henüz doktora gitmedim bugün 4+1 olduk

Selam kizlar nasilsiniz? bebisler nasil? bugün kontrole gidecekler güzel haberlerle fotograflarla gelirsiniz insallah bizede umut olur. bizimde yarin 8+5 olacak ve ilk kontrolümüze gidecegiz insallah hersey yollundadir. hem cok heycanliyim hemde korkuyorum

çok teşekkür ederim canım keseyi ne zaman görmüştün acaba ben henüz doktora gitmedim bugün 4+1 olduk
Ilk minicik gördüklerinde 4+4 falandı sanırım ama çok çok küçüktü 5+1 olması lazım net gördü doktor 5i gecince git bence

6+5 kızlar çok şükür 1 hafta önce boş gebelik demişlerdi yolk yok dediler çok utangaç saklaniyo kalp atışını bile zorla gördü kaçıp duruyo diye yok sanki dedi dedm cuma var dediler ama nasıl yok iyice baktı öyle diyince son anda yakaladı utangaç bu diyo

oyyy masallahh kizmi olacak ne yerim onu ben hadi gözünüz aydin canim. insallah yarin bende güzel haberlerle gelirim.

Canim ben de 6 haftaligim yolk gozuktu sadecw. Doktor umutsuz falan konuşmadı. Haftaya cumaya randevu verdi. Senin doktor niye umutsuz konusuyor ki. Yolk varsa bebek olusuyor. Yolk olusmadjysa sikintj var demek bu haftalarda
Yaaa evet oyleymis. Ben bugun ilk bebegimde gittigim doktoruma gittim icim rahat etmedigi icin. Oda bakti daha 5 bucuk haftalik dedi gec yumurtlamisim. Her sey cok duzgun gozukuyo buyuk ihtimalle haftaya olusur dedi. Suan kucuk oldugu icin bebegi goremedik bence dedi. Diger dr. Cuma gel gorunmezse kurtaj demisti cok aglatti beni.. bu dr hic umutsuz bi sey soylemedi her sey normal yolunda dedi.

Yok canim ya haftaya falan olusmus olur herhalde 1 2 hafta sonunda da kalp atisi olusur ins.

Merhaba hanımlar birşey sorucam şimdi bizim bu nisan bebeleri kış bebeğimi yaz bebeğimi ilk doğduklarında uzun giymeleri için uzun kollular mı almamız gerekiyor. Benim tahmini nisanın ilk haftası doğucak bebeğim allah nasip ederse o zaman sanki havalar daha serin oluyor ama bir türlü karar veremedim sizler alışverişe başladınız mı neler almalıyız

Ben 6 ay olana kadar bir sey almiycam. Hayal kırıklığı olmasin diye. Sonrasinda alicam. Her asamasi ayrj bir risk cunku.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…