2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Aa siz İstanbuldaymışsınız😊 genoks olunca ben neden Ankara diye düşündüm ki. Demek ki İstanbul genoks daha hızlı buradan 🙈
Amaa sonunda bugün benim sonuçlarım da geldi, temiz bir problem yok çok şükür vee bir kız geliyor 💕🙆🏼‍♀
Evet İstanbul 😊 çok güzel haber hayırlı olsun kızçe sağlıkla gelsin🌸🐣🧿

FB_IMG_1620872073558.jpg

Herkese hayırlı bayramlar ❤ seneye bebişlerle de kutlarız inşallah kızlar 🤗

Kizlarr mrb son 4gundur cok kotu hallerdeyim idrar yollarimi usutumusum sag tarafimin agrisindan acillik oldum gunlerdir ne uyku ne bisey dun gttik dr a tasim yok ama kum olabilir enfeksiyon varmis kadin dogum dr'um antibiyotik falan baslatti cok kotuyum agrim hala devam ediyor benim gibi olan oldumu hic 😭😭😭😭

Kizlarr mrb son 4gundur cok kotu hallerdeyim idrar yollarimi usutumusum sag tarafimin agrisindan acillik oldum gunlerdir ne uyku ne bisey dun gttik dr a tasim yok ama kum olabilir enfeksiyon varmis kadin dogum dr'um antibiyotik falan baslatti cok kotuyum agrim hala devam ediyor benim gibi olan oldumu hic 😭😭😭😭
Geçmiş olsun canım

Cok sagol canim. Bir daha olmadi. Progestan basladik. Bugun de igne yapti bi tane dr. Kontrolde de iyi cikti hersey sukur

Selam kizlar. Yorgunluktan bakamiyorum pek.
Nifty sonucu geldi, saglikli cok şükür ve kız
@ygmygm listeye ekleyebilir misin? :)
Yasimi da 36 olarak gunceller misin, degisik bi kafayla 37 demistim
Canım iyi olmana çok sevindim merak etmiştim seni. Çok geçmiş olsun tekrarı olmasın inşallah..
Bu arada da gozunaydin prenses geliyormuş 🌺🌺😍😍😍💖💖

Çok geçmiş olsun, bir an önce toparlarsın umarım 🙏

X