2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Merhaba Kızlar şimdiden herkese hayırlı bayramlar dilerim
17 mayısta ikili taramaya girecez bizim gibi girecek olanlar buradamı .. ya da girmiş olan var mı nasıl oluyor korkulacak birşey var mı bilgisi olanlar yazabilirmi

Hayirli olsun kuzum saglikla al kucagina.Ultrason resmini atar misiniz ramziye gore uygun olani. 6 7 haftalik ultrasonu. Birde ustten muayene mi olundu bizde bebisimize ona gore bakalim

Merabalar korkulacak birsey değil içinizi ferah tutun. Kan tahlili veriyorsunuz birde doktor muayene ediyor bebişi ense burun ölçümü yapıyo bazıları cinsiyet tahmininde bile bulunuyo benimki daha erken dedi kan tahlili sonuçları değişiyor ben sabah verdim öğleden sonra aldım ama 2 güne çıkan var bir hafta sonra çıkan var. Kan sonucu ile beraber doktor risk tablosu yapıyo inşallah sorunsuz çıkar sizinde

Merhaba iki ayda ikinci gribimiz 7. Haftadada kızım hasta olmuştu bende olmuştum bunda da aynısı oldu önce o grip oldu sonra yine ben. Geçen test yaptırdım negatif çıkmıştı bu sefer gitmeye enerjim yok test için zaten karantinadayız evden çıkmayacam. Umarım bebek sağlıklıdır üç gündür pit pitlari falan hiç bisi hissetmiyorum

Merhaba naturel tüp bebek dediğiniz ilaçsız tüp bebek mi? Nerde yaptırdınız? Biraz anlatır mısınız bende onu araştırıyorum şu sıralar
Merhaba , ben şişli memorialde tedavi gördüm.naturel transfer ; transfer hazırlığında estrofem vb ilaçlarla değil normal adet döngünüz ve yumurtlamanız takip ediliyor. Eğer her ay düzenli adet görüp yumurtlyan biriyseniz naturel transfer için uygunsunuz demektir. Yumurtanın büyümesi takip ediliyor gerekli büyüklüğe geldiğinde çatlatma iğnesi vuruluyorsunuz ve transferden 4 gün önce progesteron takviyesi alıyorsunuz :) bir bakıma vücudunuzu doğal ortamda gebeliğe hazırlıyorlr gibi oluyor tamamen ilaçsız değil maalesef ..

Hayirli olsun kuzum saglikla al kucagina.Ultrason resmini atar misiniz ramziye gore uygun olani. 6 7 haftalik ultrasonu. Birde ustten muayene mi olundu bizde bebisimize ona gore bakalim
Canım 6 7 haftalık ultrason da sol taraftaydi karından

Canım 6 7 haftalıkken karından sol taraftaydi şimdi 12+3 ve 13+6 yi atacağım 12+3 deki çıkıntı düz bakıyor nub teorisi diyoruz buna ordan kız olduğunu anlamıştım

Eklentiler

• Screenshot_2021-05-12-10-53-09-404_com.whatsapp.jpg
    63,2 KB · Görüntüleme: 96
ikili test sonucum temiz çıktı <3 günaydıııın herkese. bir sonraki randevum da haziran 12 olacak, o zaman 17. haftada olucaz, şimdiden heyecan bastı daha 1 ay var nasıl zaman geçecek bakalım
İkinci haftadan bildiriyorum, geçmiyorrrrrr geçmiyorrrrrrrrr Sanki iki ay oldu Daha iki hafta daha bekleyeceğim
Herkese günaydın

Geçmiş olsun canım

Ultrason 7 haftalik yok mu?
Ben nubtan hic anlamiyorum:)
Buda bizim bebis

Eklentiler

• 20210511_164603.jpg
    89,6 KB · Görüntüleme: 90
  • 20210512_105810.jpg
    54,9 KB · Görüntüleme: 78
Geçmiş olsun hemen geçer gider inşallah
ikili test sonucum temiz çıktı <3 günaydıııın herkese. bir sonraki randevum da haziran 12 olacak, o zaman 17. haftada olucaz, şimdiden heyecan bastı daha 1 ay var nasıl zaman geçecek bakalım
Ben de en son 11+3 te gitmiştim şimdi 15+3 te gidicem haftaya inşallah öyle böyle geçiyo ay gibi de gelse yıl gibi de gelse ben de çok. Heyecanliyim

Canım rapor yazan yere tıkla orda hangi değerinin yüksek olduğu ve referans aralığı yazar. Ordan bakabilirsin bende de var enfeksiyon ilaç kullandım bugün yine tahlil vericem

arkadaşlar kaçıncı haftada folik asidi bıraktınız ve doktorunuz onun yerine ne verdi? Benim ki 17.haftada gel o zaman veririz dedi ama daha 2hafta var ve benim folik asit bir kaç tane kaldı.doktorunuzun verdiği ilaç reçetesiz alınıyor mu ben de beklemeden alıyım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…