2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Ben tesettürlü olmadıgın için pek bilgm yok canım daha inceler 1 aya gelir belki şuan normal kıyafetlerın cok mu dar gelıyo
Bende tesettürlü degilim canim sadece basenim var kısa giymeyi sevmiyorum ustum ince altım var.cok dar gelmiyor ama sadece iki kiloda 73 olan belim 80 olmus
Burayada bakayım biraz daha teşekkürler

Ben baya bol elbise giyiyorum ama tayt ile giymeyi dusunuyorum hamile iken çünkü, yazın pişik yapar diye korkuyorum

Niloyanın babannesine hikaye anlattığı yerde ağlamştm bildiğiniz çizgifilme

Canım bugün çıktı sonuç pazartesi yaptırmıştım tam 1 hafta oldu 10 iş günü demişlerdi bana da. Doktorum ercan baştu. Senin de çok gecikmez umarım bi şanssızlık olmuş belli ki.

Bende tesettürlü degilim canim sadece basenim var kısa giymeyi sevmiyorum ustum ince altım var.cok dar gelmiyor ama sadece iki kiloda 73 olan belim 80 olmus

Burayada bakayım biraz daha teşekkürler
Bende ölçmesemde baya genişledim ama daha öncede kilo alıp verdıgım için suanlık oluyor tişörtler :) kızımdan kalma bir tişört bir pantolonda var onları giyerım zaten marketten markete cıkıyorz şu anlık magazalar acılsın daha iyi olur canım mankenin üstünde duranda yanıltıyor

Kızlar cinsiyetimiz belli oldu doktor yüksek ihtimalle kız dedi . Çin takvimi Rus takvimi ramzi teorisi maya takvimi japon takvimi hep erkek gösteriyordu hiç biri tutmadı. Bir tek nub teorisi tuttu bebeğin çıkıntısı düzdü yukarı doğru değildi Cinsiyet değişir mi bilmiyorum tabi çünkü daha 13+6 yiz

Hayırlı olsun canım usg ve doktor iyiyse pek yanılma olmuyor sağlıkla gelsin kızçen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…