2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Teşekkür ederim

Sabah gözlerimi actigim anda baş agrim başladı ve geçmedi üstüne baş ağrısı yüzünden yemek de yiyemiyorum kusuyorum. Hani geçti diyordum tam yine mi kusma
Bende geçti sanıyordum dün akşam çok kötüydümm ne zaman düzelecek acaba
Yanlış hesap yapmışım 15+5 oluyorum
önden gittiği için önceki doğruydu aslında
Kızlar bugün gittim doktora Allahım herkese nasip etsin hareketlerini gördüm 9+6 olması lazımdı bugün 10+1çıktı biraz gerideydik öne bile geçmiş 2 hafta sonra ikili teste gitcez şimdilik bu kadar
maşallah canım gözün Aydın
canım bunu yaşayan çok fazla gebe var hatta tansiyon hastası olup hamile kalanda var canını sıkıp stres yapma lütfen
28inde verdi randevu 15günde 1 alıyo yarın gidersem ultrason bakcak o zaman bi test bişey olmaz galiba
önden gidiyorsa 11+ Lardayda test yapar
Kalp atisi embiriyo dedigimde ikisinide cok az gordum dedi
bebiş görünüo işte canım demekki geç döllenme var

sağol canım sen de sağlıcakla kucağına alırsın inşallah ama herhalde benim kısıtlamaya geldiği için 3hafta sonra çıkar dediler. takip ediyim yine de

Cnim gec dollenme olmadigina eminim cunku adet dongum hep 22gun...adetten ciktigim 2.gunu ovulasyon akintisi gordum. Ben niye goremiyirum bebisi

Su da ic, su da ben de cuma oyle gideceğim bakalım sanki benimki biraz hareketli simdiden hissediyorum bunu

Kızlar teşekkürler desteğiniz içinBiraz kötü bir gün geçirdim, karnım da taş gibi oldu bebek de hissetti gibi geldi. Daha olumlu düşünerek devam etmeliyim haklısınız.

Gözünüz Aydın darısı başımıza

Ya çok sewindim, hep böyle güzel olsun, sağlıkla gelsinler Hislerinin çıkması da süper

Kızlar 12+1 haftalık olduk mide yanma başladı neden oluyor sizde de var mı mide yanması
Oluyor canım bebeğin tüyleri çıkmaya başladıkca olurmus halk arasında öyle deniyor, doktorum mide asitinden oluyor bulantı ve yanma dedi bi şurup yazdı bana çok rahatlatıyor

Kızlar 12+1 haftalık olduk mide yanma başladı neden oluyor sizde de var mı mide yanması
Benim 9_10. haftalarda başlamıştı..çok yediğim zaman, baharatlı , yağlı yediğim zaman, kızartma yersem hala oluyor ara ara . Sebze yemeklerinin yanma yapmadığını farkettim (kızartılmadan az yağlı yine) Çözümü azar azar miktarlarda ve az yağlı yemekte buldum ve yemek yanında salata çok iyi geliyor ve yemekten sonra soda içiyorum. Kontrol altında oluyor bunlara uyarsam. Ama geçen gün canım istedi dışardan yemek söyledim felaket yanma oldu yine. kaçamak yapınca tekrarlıyor :)

Genelde 4 aydan sonra başlıyor bebek büyüyüp mideye baskı yaptıkça reflude olduğu gibi yemek borusuna doğru yanma oluyor şurup veriyor doktor soğuk süt içmek falan iyi geliyor ama şuan yediklerinden de olabilir fazla ekşi acılı kızartma çeşitleri baharatlar yapar

Cnim gec dollenme olmadigina eminim cunku adet dongum hep 22gun...adetten ciktigim 2.gunu ovulasyon akintisi gordum. Ben niye goremiyirum bebisi
Geç döllenme yada erken döllenmede adet döngüsü her zaman değişmiyor canım benimde ovulasyonum pik yapıyor akıntım 4,5 gün sonra oluyordu.. takip yapmadığın sürece tam zamanını bilemezsin ayrıca şunuda söyliyim ilk doktor bana 1 hafta geriden geliyor dedi şuan 1 hafta önde tam yumurtlamamı biliyorum erken döllenme olmuş olamaz.. kesenin içinde ölçüm yapmış o bebek olmalı

Yaaa maşallah harika haber gözün Aydın canım çok sevindimmm tabloya ekliyorum hemenn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…