2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Yaaaaa kıyamam ben ona inşallah ben de öyle görebilirim Evet iki kaybım var sürekli diken üstünde geçiriyorum gebeliği elimde değil.Sağlıklı şekilde kucağa alalım hepimiz,kimse üzülmesin Özel birşey yapayım mı çikolata mı yiyeyim ne zaman yiyeyim, son gittiğimde sakindi yavrum yazık belki de stresimi hissediyor

benim doktorum çikolatadan önce kahvaltı etseydin dedi.sizde tok karnın üzerine tatlı yiyip gidersiniz su da için diyorlar. umarım hareketli görürsünüz

Ya ben bu kez çikolata yedim, küçük bir parça , kahvaltı etmemiştim. Tamamen merakımdandı. İlk girdiğimde hareketliydi o etkiledi sanırım ama sonra sakindi . Detaylı ultrasonda renkli gibi ultrason fotosu verdi , hemen benzetmelere başladım

Ya bence erken daha hissedemiyoruzdur muhtemelen damar atimi gibi bsydr ama farklılık var ben de 57 civariyim
hm bilemedim ki göbektendir zannettim ne güzel bakalım ben ne zaman hissedicem
Evet bu daha mantıklı , ben çok bulantım vardı yiyemedim birşey . Su bile içmedim
Benimde arada sabah bulantım oluyor çikolata yerken bile öğürme geldi keşke zorla da olsa ekmek peynir yeseydim dedim.ben de su içmemiştim. demek ki bizim karın aç olunca bebiş de halsiz oluyor kıyamam bir dahakine temkinli gidicem

Kontrolden geldimm durum güncellemesi yapıyorumm
biraz önden gidiyoruz 10+3 çıktık. Bebek çok iyi gözüküyor uyuyor galıba dedi vurdu karnıma eller kollar bir oynamaya başladı heyecandan delirdik eşimle. Ultrasyonda baya net gözüküyordu artık çok mutlu olduk İki hafta sonra ikili test yapacağız inşallah

benim kilom düştü kusmadan dolayı bana bulantı ilacı ve mide koruyucu falan 3 adet ilaç başlandı

Merhaba hanimlar, dun doktora gittim, usttrn bakti keseden baska bisey goremedi. Vajinal bakinca sanki gordum dedi 6haftalikmis. En azindan alttan gozukmesi gerekmezmiydi cok uzuldum. Sizinkiler kacta gözüktü

Vajinal bakınca “gördüm sanki” dediği ne? Kesenin düzgün oluşu mu bebek mi?
Geç döllenme olayı da olduğu için herkeste farklı olabilir canım. Doktorun sanki pek detaylı bilgi vermemiş
benim kese vajinal 4+5 iken, kalp atışı da karından 6 haftalıkken göründü.

Kızlar merhaba gıttık doktora.şukurler olsun yolunda hersey.dualarınıza cok tesekkur ederim.bebişim buyuk ıhtımal erkekmış.teyzeleri çok şukur.hepınıze tatdırsın rabbım bu guzel duyguları.amin

Güzel haberleriniz için kocaman maşallah Gözünüzaydın kızlar

merhaba cnm bende cok panık ve kaygılı bır anneyım ınternetten hatslık arastrmaya bagladıgım gunden berı anksıyete ıle boğusuyorum ben ılk gebe oldugumu ogrendıgımde tsh degerım 22 cıktı ınternee baktıgımızda karsıgında bırsuru sey yazıyor usg snucları genelde kendılerını garantı altına almak ıcın yazılan yazılarla dlu olyor gıtmıs oldugu perınatlga tekrar gıdıp gorussen en azından o sana bız bunu olabılme ıhtımalına karsı yazdık derse belkı ıcın rahat eder ama hıc le dusunme ekranda olumsuz bırsey gorse kesın slerdı perınatalog cunku her detayı damarlını bıle goruyorlar olumlu gorup olumsuz koonusmaz o yuzden ıcın rahat olsun üzme kendını

Bir benim sandım 4. Çocuk bekleyen bu ikizmi yanlış mı anladım? Benim 3. Gebelik 4. Bebiş.

Yarın kendi doktoruma gideceğim. Asprin başlatayım dedi. Olmadı kabul ederse gidip sorarım perinatologa da tekrar ama zaten zor randevu bulabilmiştim. Şimdi tekrar ayarlarlar mı bilmiyorum

Yok yav bilmemkac gun yemesen o depolarından yiyip kendini koruyor, sen kendi basinin çaresine bak, bebusler biliyor isini
Bende de gobek var kuzum ya hatta çok çıktı niyeyse

Kızlar benim yarın randevum var biraz zor giderim eşimde çalışıyo köye geldik bugün yarın gidersem 10+4 ama gidemicez gibi gececiyken bidaki hafta gitsem 10 mayıs oluyo pazartesi anca ogün 12+2oluyo ultrasonda önden gidiyodu ama bilmiyom gene önde mi 12de gitsem geç kalmış olurmuyum hemen test yapar mı

İkili test icin mi sordun, eger oyleyse 11-14 arasi diyorlar.

Gözün aydın canım maşallah
Kızlar merhaba gıttık doktora.şukurler olsun yolunda hersey.dualarınıza cok tesekkur ederim.bebişim buyuk ıhtımal erkekmış.teyzeleri çok şukur.hepınıze tatdırsın rabbım bu guzel duyguları.amin
Çok şükür cnm gözün aydın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…