2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Evet bir kaynakta okumuştum galiba içsel doğum kitabıydı. Bebekler dışarıdan gelen seslere tepki verip oraya doğru dönebiliyorlarmıs bence çok tatlı bir şey
Ben ne kadar konuştuysam cevap kafasına esince veriyodu o yüzden bıraktım hiç bana göre değil duygusal geliyo bana öyle şeyler ama inanıyorum tabiki olabilir güzel bişey

Ahhhh çok heyecanlı Sağlıkla kucakla yavrunu

Yaaa hadi bi avazda kucağına alırsın inşallah canım sende bizlere dua et

Çişinde sıkıntı yok ama büyük biraz problem

Al benden de o kadar Soluma yatmaktan sol kaşımın tüyleri aşağı aşağı bakar oldu
Ya alemsin
Başlarda çok korkuyordum bebeği ezerim kesin uykumda yüz üstü yatarım diye ama 15 haftadan itibaren Bi kere bile kendimi öyle yatarken bulmadım mucizevi birsey gibi bu popişimi kaldırarak yatmayı çok severim halbuki ha bide gece çok dönüyorum saat başı sağa sola ya bebek içeride noluyo ki

Vallahi dönebiliyorsan sana helal olsun, ben idrar yolu enfeksiyonu olmayım diye korkumdan gece su içip yatıyorum, her tuvalete kalktığımda tekrar içip yatıyorum o yüzden sabaha kadar 3-4 kere tuvalete sıkışıyorum ama kalkana kadar akla karayı seçiyorum. Gerçi yatakların da etkisi var, yaylı yataktan doğrulmak daha iyi de viscolardan kalkmak bir olay hele bu halde... Ama gerçekten de mucizevi ya beden kendini nasıl ayarlıyor inanılmaz

3. Olunca rahat oluyorsun evet
Masallah
Rabbım sağlıkla kolaylıkla kucağına alırsın inşallah. Hayirli haberlerini bekliyoruz cnm
İlkinde öyle oluyor normal
Çişinde sıkıntı yok ama büyük biraz problem
Cocuk doktoruna sor cnm sana göre problem olabilir belki de yoktur

Ayyy çok heyecanlı, açıklık olmasını bekliyordum zaten anlattıklarından. Hadi inşallah bir avazda sağlıkla doğurursun

Ayy inanmıyorum maşallah allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin

İlk 5-10 dk içinde gördüyseniz döllenme olabilir ama sağlıklı bir gebelik demek için erken çünkü adetinize 9 gün var. Bence en iyisi 3-4 gün bekleyin bir test daha yapın bakalım çizgi koyulaşacak mı ona göre kan verirsiniz muayene olursunuz

Bugün doğdu kuzum. Sipinal sezeryan. 36+4 şükür yanımda. Herkese hayırlı doğumlar diliyorum. Ayrıntılı şimdi yazamam biraz zaman sonra inşallah yazarım
Ya ben bunu kacirdim mi acaba, yoksa yazdim mi hatirlamiyorum ama yazmadiysam hos gelmis kuzucuk, iyisinizdir insallah
Oyy hadi bakalım hayırlısıyla kavusun birbirinize, nasilsin ne durumdasin çok merak ediyoruz. İnşallah saglikla gelecek minnos
Yüz üstü yatmayı öyle Bi özledim ki
Ben de en cok oyle yatıyordum, cok fena ozledimmm

Mutlu yıllar benimde doğum günüm bekledim belki gelir diye yok gelmedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…