2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Canım bende çok değişiklik yok aynıyım cildim normalde de çok kuru değildir

Merhabalar canım.. Yaa hevesleniyorum bende bir an. Sonra yok daha bekleyeyim diyorum. :)

Kızlar ya ben ilaçları bıraktığından beri hep bir yerlerim ağrıyor psikolojik mi acaba ilaçların bebişimi koruduğuna inanıyordum

Böylesi daha hayırlı diyorum demek ki. Kaç gündür gidicem illa bi engel çıkıyor sonu güzel olsun inşaAllah inşaAllah dediğin gibi görürüm keseyi
İnşallah inşallah canım yarın haber ver bize de
Oturma odasını iptal edip bebise oda yapıcam canım salona geçiş yapıcaz bizde odası olursa herseyi orda olur düzenli olur diye düşündüm
Mantıklı valla ya yoksa her biri Bi yerde olacak. İlk başlarda aramaz ama sonra bir sürü oyuncaklar olacak yazlığı kışlığı derken
Yaaa ne güzel ben çirkinleştim böyle ellerim yüzüm tahriş içinde belki de yüzüne renk gelmiştir seninde
Bilmem aynıyım bence ya acaba ilaçlar mı yapıyor canım sana kuruluğu bide bol su içiyorsun dimi. Ayazda da çok kalma dikkat et
Bende pek değişiklik olduğunu anlamıyorum ama sanki biraz şişti
Oo başladı mı şişlik. Benimde bazen burnum şişiyor sanırım yanefes alamıyorum

Kızlar bu arada aldıklarımızı paylaşayım. Kıyafet olarak Bi kaç parça 0 3 aylık
Bir kaç tane 6 9 12 aylık
Banyo havlusu
Kundak+battaniye
Ağız mendili +alt değiştirme örtüsü+temizleme pamuğu
Anakucağı
ANne bakım çantası

Bunları aldık kıyafet şimdilik başka almam cinsiyeti belli olsun yine bakarız
Bu yıkama küveti falan a101e geliyormuş uygun oluyor diyorlar oradan alırım muhtemelen

Bunlar neyse de geride arabası ve yatağı var asıl onlar önemli inşallah indirime denk getiririz

Bizim henüz biseyimiz yok bu hafta baslicam inşallah kuzum bende kopya çekerim senden bide okuduğum kadarıyla emzirme yastığı çok kullanılıyormuş hatta hastaneye bile götürmüşler okumuştum tabi tecrübem deil bime de gelio yıkama küveti kalın oluo baya

Ben daha hiç bişey almadım

Bimin kuvetine falan iyi diyorlar oraya gelen kıyafetler de iyi oluyormuş gelince bakıcam bende

Valla bizde yıl başı zamlarına yakalanmadan üç beş bakalım dedik
Ay evet ya emzirme yastığını duymuştum Bi arkadaştan ama almadım ben daha. Hatta onu göbişimiz büyüyünce bizde kullanabiliriz. Malum bide sola yatma durumu var sağımızı artık yastıklarla doldururz

Bimin kuvetine falan iyi diyorlar oraya gelen kıyafetler de iyi oluyormuş gelince bakıcam bende
Aynen canım bimin malzemeleri genelde a101e göre daha kaliteli oluyor. Ya hamiş değilken ikide bir bebek malzemeleri gelirdi markete şimdi gözüne bakıyoruz getiren yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…