2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Senin cinsiyet bellimiydi kızmı yoksa🤭🤭 kız annenin güzelliğini alırmış ya 😊
Bende kıza benzetti doktor cinsiyet değişmezse 🤣🥰 oda olabilir. O yüzden erkek annelerini soruyorum cildiniz nasıl diye benim çok kötü pul pul dökülüyor yüzüm ama zaten hassastı cikdim hamilelikle beraber daha kötü oldu.

Bende kıza benzetti doktor cinsiyet değişmezse 🤣🥰 oda olabilir. O yüzden erkek annelerini soruyorum cildiniz nasıl diye benim çok kötü pul pul dökülüyor yüzüm ama zaten hassastı cikdim hamilelikle beraber daha kötü oldu.
O zaman sana kız mı desek🤭 bende tatlı yemiyordum ama erkek bazı şeyler değişiyor önemli olan sağlıklı hayırlı evlat olmaları 🥰 Rabbim senin gönlüne göre versin inşallah canım 🤲🤲

Valla bizde yıl başı zamlarına yakalanmadan üç beş bakalım dedik 🤣
Ay evet ya emzirme yastığını duymuştum Bi arkadaştan ama almadım ben daha. Hatta onu göbişimiz büyüyünce bizde kullanabiliriz. Malum bide sola yatma durumu var 😁 sağımızı artık yastıklarla doldururz🤭
Evet ama eşim inatla cinsiyet belli olsun dio bende dışarı onsuz çıkmadım için ama liste yapiom alcagim seleri nerde die konuya çok uzaktım şimdi ne almam gerek araştırıorum kuzum yoksa herşey zamlandi ondan bizim ekstra araştırıp almamız lazım 😌 ben şimdide sağa yatınca bişe batio sola yatiorum ama düz yatiom oda iyi deilmis sanırım destekliyerek yatcaz mecbur🥰

Evet ama eşim inatla cinsiyet belli olsun dio bende dışarı onsuz çıkmadım için ama liste yapiom alcagim seleri nerde die konuya çok uzaktım şimdi ne almam gerek araştırıorum kuzum yoksa herşey zamlandi ondan bizim ekstra araştırıp almamız lazım 😌 ben şimdide sağa yatınca bişe batio sola yatiorum ama düz yatiom oda iyi deilmis sanırım destekliyerek yatcaz mecbur🥰
İlerleyen süreçte karın büyüyünce sıkıntı oluyormuş canım. Dr banu çiftçinin YouTube da bir videosu var orada çok güzel anlatmış nedenini🤗

O zaman sana kız mı desek🤭 bende tatlı yemiyordum ama erkek bazı şeyler değişiyor önemli olan sağlıklı hayırlı evlat olmaları 🥰 Rabbim senin gönlüne göre versin inşallah canım 🤲🤲
Bende tatlı yemiyorum ilk haftalar çok ekşi istiyordum 1.5 aydır onuda yemiyorum tuzlu yemek çok istiyorum hayırlsı Allahtan yıllardır hep olacak çocuğumu kız hissediyordum şimdide öyle Allah sağlıklı sıhhatli nasip etsin hepimize 🥰

Ay bende tatlı ağzıma sürmedim ama pipişi kocaman ordaydı vallahi 😂

X