2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Evet valla düşünmekten uyuyamıyorum. Biliyorum herşey olacağına varır. Ama elimde değil rahat olamıyorum. Şimdi üçüncü defa kan vermeye geldim. Sonuçları paylaşırım
Emanetin sahibi Allah de canım hep. Rabbim içine ferahlık versin inşallah. Güzel haberler ver bize

Emanetin sahibi Allah de canım hep. Rabbim içine ferahlık versin inşallah. Güzel haberler ver bize
Amenna. Elhamdülillah ondan gelen herşeye. Bundan şüphem yok. Kafa yapısı olarak biraz düşünceli ve evhamlı biriyim. Allahım diyorum aklıma ve kalbime ferahlık ver diye. Sağol cuma günü ultrasona giricem doktorum başka kan testi istemedi ama ben son bi tane yapmak istedim (acil doktoru da istedi). Allah razı olsun

Galiba iyice paronayaklaştım. Kanamam yok diye şaşırıyorum
Çok zor bu süreç çok iyi anlıyorum ama gerçekten sakin olup çok düşünme lütfen.. Emin ol zaman daha rahat geçecek. Sen elinden geleni yaptın yapıyorsun da tedirgin olmanda normal ama herşey olacağına varıyor. Yüreğini ferah tut. Temiz hava al. Yürüyüş yap. Kendini yorma. Haftalar bir bir geçecek.

Çok teşekkür ederim.

Yani kanama olmaması sorun mu anlamadım
Kiz yok kanama olmaması sorun değil ay yanlış anlama her cümleden bi anlam cikarma nolur yanlış anlama benide
illa kanam olucak yada olmicak diye durum yok merak etme
Gayet güzel degerlerin saglikla devam etsin doktoruna yolladın mı ne dedi

Yaa kusura bakmayın ne duruma düştüm arkadaş ilki kanama yoktu düştü diyince biraz endişelendim. Amin inşaAllah sağlıkla ilerler. Doktorum 3. Kan testine gerek duymadı. Acil doktoru istemişti. Gösterdim gayet güzel dedi. İşte cuma günü kadın doğuma gidicem ultrason için.

Hadi az kaldi cumaya

Evet az kaldı neyse ki son bi soru boş gebelik sadece ultrasonla mı anlaşılır?
Seni çok iyi anlıyoruz keseyi kalp atışını duyunca biraz daha rahatlıcaksın ama inan bu korkular hiç bitmiyor her kontrol ayrı bir stres Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah kötü düşünme olumlu ol herkesin hamileliği başka bende de ne kanama ne lekelenme olmadı çok şükür hersey yolunda yarın kontrolümüz var değerinde iyi maşallah belkide embriyo bölündü ikizmi yoksa

Kızlar ben ilk defa dün akşam çok kötü oldum afedersiniz saat başı 3 kere istifra ettim neden böyle oldu anlamadım sanırım turşu yemiştim o dokundu 17 haftanın içindeyim ilk defa böyle oldu bisey yemeye korkuyorum yine bi tedirgin olma durumu acaba bebeğim iyimi valla 9 ay hayırlısı ile biter ve kucağımıza hayırlısı ile sağlıklı bir şekilde alırız inşallah

Maşalah canım değerlerin çok iyi belki ikizde olabilir hayırlısı olsun inşalalh

Aklımdan geçmiyor değil. Bide şey var çok hızlı yükseliyor değer yoksa boş gebelik mi diye. Allah yardımcımız olsun gerçekten öyle

Olabilir mi bilmiyorum ki. Gerçekten sizler iyi ki varsınız
Bence bu forum hepimize iyi geldi hepimiz iyi ki varız gerçekten zor bi süreç en azından birbirimzi anlıyoruz başkası bizi anlamazki zorlu süreçlerden geçiyoruz Allah hepimizin yardımcısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…