2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Kızlar herkese yeniden merhaba.
Bilenleriniz vardır belki 12Ekim transferim olmuştu 25 Ekim kocaman bir negatifle sonuçlanmıştı. Şimdi sizlere bir mucizeden bahsetmeye geldim ki umutlarınız devam etsin sürsün. İkinci tedavi için regl olmayı bekliyordum 28 Kasım bat tarihi idi bekle Allah gelmiyor gelmedikçe sinir yapıyor tabi bu sinirden etrafımda kim varsa yanıyor derken eşim bu arada yoğun baskı yapıyor test yap test yap diyorum ki yok anlamıyor musun 9 yıl olmamış 1 başarısız tüp bebek şimdi mi olacak 🙈 On gün geçiyor hadi yapalım Bi test diyorum ve on saniyede ikinci çizgi ben şok hemen gidip kan veriyorum ki değerim 746 al Bi daha şok🤣 benimki organik bebe olucam demiş çıkmış yola. Bugün kesemiz gördük on gün sonra kalp atışı için gidicem inşallah sağlıkla onu da duyarım. Diyeceğim o ki kızlar umut hep var hayal kurmak bile dua etmekmiş. Rabbim hepinize tez vakitte sağlıkla versin bebelerinizi
Yaa maşallah gözünüz aydın ne güzel bir haber mucize Rabbim hayırlısı ile sağlıkla devamını nasip etsin inşallah isteyen herkese yaşatsın bu muhteşem duyguyu🤲🤲💐

Peki o zaman nasıl istersen canım ☺️ evet evet sudan benimde bulanıyor en çok da su içilmesi lazım 😞
Ben içine limon sıkıp yada ağzıma naneli şeker alıp içiyordum canım sende öyle yap iyi gelir inşallah normal insana göre daha çok su içmemiz lazım. Çok şükür şu 1 haftadır rahat içiyorum artık

Ben içine limon sıkıp yada ağzıma naneli şeker alıp içiyordum canım sende öyle yap iyi gelir inşallah normal insana göre daha çok su içmemiz lazım. Çok şükür şu 1 haftadır rahat içiyorum artık
Limonlu denemiştim ama nane şekerli denememiştim. onu da deniyorum şimdi:) teşekkürler.

Limonlu denemiştim ama nane şekerli denememiştim. onu da deniyorum şimdi:) teşekkürler.
İnşallah sanada iyi gelir canım kendine bir cam şişe ayarla birden içmesen de yudum yudum içmeye çalış ama iç mutlaka zor evet bende çok zorlandım ama ihmal etme canım

İnşallah sanada iyi gelir canım kendine bir cam şişe ayarla birden içmesen de yudum yudum içmeye çalış ama iç mutlaka zor evet bende çok zorlandım ama ihmal etme canım
Yemek yiyememe miğde bulantısı öğürme su içememe beni en zorlayan şeyler şuan. Allah beterini vermesin ama çalışıyorum birde çok zor işte aç kalmak. bazen yapıyorum o şişe olayını da sonra da bırakıyorum işte. senin haftalara ışınlanabilir miyim..:)

Kizlaar bebisim transfer edildi 🤩🤩🤩suan odama geldim uzanıyorum 1 saat uzanmaniz yeterli dediler . 41 fatiha okudum inşallah rabbim embriyoma can verir evlad olur bana 🤲🤲🤲Hepinizden Allah razı olsun güzel dualarınız için. @hayrunnisa85 canim ekranı görmedim doktora dönüktü 🙈 o spekulum demir alet girince biraz ağrıdı sonrasında işte isim teyiti ile embriyom geldi 😅
Söylemediler koyarken koymuşlardır dmi 🙈😅😅
Ayy Allahim o kadar heyecanlandım ki bacaklarım titredi 🤭insallah güzel sonucumu da yazarım hepinize cookkk teşekkür edrimm
Hadi hayırlı olsun sımsıkı tutunsun inşallah 🥰 Güzel haberlerini de alalim inş

Yemek yiyememe miğde bulantısı öğürme su içememe beni en zorlayan şeyler şuan. Allah beterini vermesin ama çalışıyorum birde çok zor işte aç kalmak. bazen yapıyorum o şişe olayını da sonra da bırakıyorum işte. senin haftalara ışınlanabilir miyim..:)
Şu son 2 haftadır daha iyiyim bende öncesinde dediğin gibi su zorla içiyordum yemek yiyemiyordum çoğu şeyden tiksindim geceleri rahat uyuyamıyordum ağrılarım oluyordu buzdolabının kokusu beni mahvediyordu tiksinme ögürme fenaydı ama çok şükür yine bulantı öğürme oluyor eskisi gibi değil Allahın izniyle sende bu haftalara gelince daha rahat edersin ama inan bulantı olsun istiyordumki bebeğim kendini hissettirsin zorda olsa bu anların tadını çıkartıyorum bizler anneliği zor elde eden güçlü kadınlarız o yüzden bulantimizda kusmamizda kilo almamizda göbegimizde saçımızın beyazlarıda herşey çok güzel elhamdülillah 🤗🤗🥰🥰

Kızlar iyi akşamlar. Durumlar nasıl bi sıkıntı yok inşaAllah. Cuma günü doktora gidicem ama şu cuma bir türlü gelmek bilmiyor. Aklımda bir sürü soru var. Her tüp bebek ile hamile kalan kadında kanama olacak diye bişey yok değil mi kızlar bazılarında olur lekelenme yada kanama, bazılarında olmaz değil mi?

Kızlar iyi akşamlar. Durumlar nasıl bi sıkıntı yok inşaAllah. Cuma günü doktora gidicem ama şu cuma bir türlü gelmek bilmiyor. Aklımda bir sürü soru var. Her tüp bebek ile hamile kalan kadında kanama olacak diye bişey yok değil mi kızlar bazılarında olur lekelenme yada kanama, bazılarında olmaz değil mi?
Kanamaya fazla takılmayın. Evet olabilir de olmayabilir de. Ben 5. Haftada kanamada aşırı korkup ambulansla hastaneye gittim. Allah'a şükür herşey yolundaydı. 7. Ve 8. Haftalarda da yaşadım ama kendimi kontrol ettim. Dinlendim ilaçlarımı kullandım ve bebeğimle konuştum. Allahima dua ettim. İnşallah sizde sağlıklı şekilde güzel günlere kavuşacaksınız 🙏 Yüreğiniz ferah olsun

Şu son 2 haftadır daha iyiyim bende öncesinde dediğin gibi su zorla içiyordum yemek yiyemiyordum çoğu şeyden tiksindim geceleri rahat uyuyamıyordum ağrılarım oluyordu buzdolabının kokusu beni mahvediyordu tiksinme ögürme fenaydı ama çok şükür yine bulantı öğürme oluyor eskisi gibi değil Allahın izniyle sende bu haftalara gelince daha rahat edersin ama inan bulantı olsun istiyordumki bebeğim kendini hissettirsin zorda olsa bu anların tadını çıkartıyorum bizler anneliği zor elde eden güçlü kadınlarız o yüzden bulantimizda kusmamizda kilo almamizda göbegimizde saçımızın beyazlarıda herşey çok güzel elhamdülillah 🤗🤗🥰🥰
Ne güzel söyledin.. Bizler anneliği zor elde etmiş güçlü kadınlarız..Neler neler yaşadık yaşıyoruz da. Çok şükür halimize. Geçiyor gidiyor haftalar işte. 😌

İyi akşamlar. Her tüp bebek te her gebelikte hanama olacak diye birşey yoktur tabiki. Benim 5. Ve 6. Haftalarda kanamam oldu çok az nasıl korktum. Doktor her kanama da bebek anne dikkat et bana demek istiyor dedi. Sonrasında da ara ara hep lekelenmem oldu. Önce korkuyordum sonra normal gelmeye başladı. Son 2 haftadır hiç lekelenme falan olmadı.

Evet olabilirde olmayabilirde mesela bende kanama olmadı ama lekelenme uzun bi süre devam etti çok şükür sorun olmadı.
Sende kendini şartlandırma şimdiden

Benim ilk gebeliğimde de olmadı kanama bunda da çok şükür şimdilik yok.inşallahta kimsede olmasın

İyi akşamlar. Her tüp bebek te her gebelikte hanama olacak diye birşey yoktur tabiki. Benim 5. Ve 6. Haftalarda kanamam oldu çok az nasıl korktum. Doktor her kanama da bebek anne dikkat et bana demek istiyor dedi. Sonrasında da ara ara hep lekelenmem oldu. Önce korkuyordum sonra normal gelmeye başladı. Son 2 haftadır hiç lekelenme falan olmadı.
Galiba iyice paronayaklaştım. Kanamam yok diye şaşırıyorum

X