2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Kızlar herkese yeniden merhaba.
Bilenleriniz vardır belki 12Ekim transferim olmuştu 25 Ekim kocaman bir negatifle sonuçlanmıştı. Şimdi sizlere bir mucizeden bahsetmeye geldim ki umutlarınız devam etsin sürsün. İkinci tedavi için regl olmayı bekliyordum 28 Kasım bat tarihi idi bekle Allah gelmiyor gelmedikçe sinir yapıyor tabi bu sinirden etrafımda kim varsa yanıyor derken eşim bu arada yoğun baskı yapıyor test yap test yap diyorum ki yok anlamıyor musun 9 yıl olmamış 1 başarısız tüp bebek şimdi mi olacak On gün geçiyor hadi yapalım Bi test diyorum ve on saniyede ikinci çizgi ben şok hemen gidip kan veriyorum ki değerim 746 al Bi daha şok benimki organik bebe olucam demiş çıkmış yola. Bugün kesemiz gördük on gün sonra kalp atışı için gidicem inşallah sağlıkla onu da duyarım. Diyeceğim o ki kızlar umut hep var hayal kurmak bile dua etmekmiş. Rabbim hepinize tez vakitte sağlıkla versin bebelerinizi

Sen dolap dedin kız, ben de ileriye yönelik al dedim

Ya müthiş bir haber bu canım.
Maşallah, sağlıkla büyüsün bebişin.
Tebrik ederim.

Ya müthiş bir haber bu canım.
Maşallah, sağlıkla büyüsün bebişin.
Tebrik ederim.
Teşekkür ederim canım benim
İnşallah hamiş olanlar sağlıkla kolaylıkla alsın kucağına. Bekleyenlerde tez vakit mucizelerine kavuşsun

Yaaa gözünüz aydın Rabbim hayırlısıyla sağlıkla kucağınıza almayı nasip

Maşallah canım Rabbim ol diyince oluyot demekki kısmeti normal yolllaymış Rabbim inşallah sağlıklı kucağına almayıda nasip etsin herşeyde vardır bi hayır hayırlı olsun inşallah

Teşekkür ederim canım benim
İnşallah hamiş olanlar sağlıkla kolaylıkla alsın kucağına. Bekleyenlerde tez vakit mucizelerine kavuşsun
Canim gercekten Rabbim ol demis ve olmus.. Gözünüz aydin..saglikla alirsiniz insAllah kucaginiza.. Insan inanamiyor, InsAllah bizlere de nasip eder

Fetal DNA’nın ücretli olduğunu biliyorum, cinsiyet söylemek için de mi ekstra ücret alıyorlar?
Ewt cinsiyet icinde aliyorlar. Baska hastaliklarada bakilabiliyormus. Ama istemedik biz. Parasinida gectim.öncelikle saglikli oldugunu bilmek önemli hepimiz icin oldugu gibi bizim icinde.zaten bir kac hafta ögrenicez diye düsündüm.

Canim gercekten Rabbim ol demis ve olmus.. Gözünüz aydin..saglikla alirsiniz insAllah kucaginiza.. Insan inanamiyor, InsAllah bizlere de nasip eder
İnşallah canım en kısa zamanda hayırla nasip olsun hepinize. Dua ederken hep adını bildiğim bilmediğim tim herkese diye dua ediyorum.
Ben hala şaşkın şaşkın bakıyorum etrafa

Yaaa ne kadar güzel bir haber tüp bebekten sonra ilaçların etkisi bir süre vücutta kalıyor diyorlardı doğruymuş demek ki çok sevindim senin adına sağlıkla büyüsün sağ salim kucağına almayı nasip etsin Rabbim mucize bebiş

Allah razı olsun. Kesinlikle doğru canım
Benim ki süpriz yumurta çıktı işte
Gerçekten mucizeyi yaşıyorum bide arkadaşa böyle mucizeler bizi bulmaz diyordum ki bizim ki al sana nasıl olurmuş dedi

Çok güzel bir haber.. Allah sağlıklı ilerletsin gebeliğini. Muhteşem bir duygu.. Hele bu kadar sabırdan bu kadar bekleyişten sonra Allah ın bir mucizesi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…