2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

O değişiyor canım benim 14. Gün değerim 1300 dü mesela ama ikiz olanlar genellikle baya yüksek oluyor forumda senin gibi olan baya var bide senin 12gün değerinle benim değerime bak 12.günde 403tü mesela
Yaa sağlıklı olsun da bi sıkıntı olmasın yeter ki sağlıkla ilerlesin. Bakalım belli olmaz tabi bu işler. Cuma günü öğrenicem işte neler olup bittiğini 😅😍

Seni çok iyi anlıyoruz keseyi kalp atışını duyunca biraz daha rahatlıcaksın ama inan bu korkular hiç bitmiyor her kontrol ayrı bir stres Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah kötü düşünme olumlu ol herkesin hamileliği başka bende de ne kanama ne lekelenme olmadı çok şükür hersey yolunda yarın kontrolümüz var 😊 değerinde iyi maşallah belkide embriyo bölündü ikizmi yoksa🤭🤭
Bende öyle düşündüm ama söylemedim simdi bide bunu düşünmesin diye 🤣🤣
cuma günü gidicek belli olur o zaman

Yaa sağlıklı olsun da bi sıkıntı olmasın yeter ki sağlıkla ilerlesin. Bakalım belli olmaz tabi bu işler. Cuma günü öğrenicem işte neler olup bittiğini 😅😍
Neden cumayı beklediğini anlamadım.
Bu değerle kalp atışı bile duyabilirsin.
Niye kendini strese sokuyosun, git bi muayene ol işte.

Evet az kaldı neyse ki 😅 son bi soru boş gebelik sadece ultrasonla mı anlaşılır?
Ya tatlı telaşlarını severim senin 😍maşallah değerlerin çok güzel canım. Seni çok iyi anlıyorum hatta anlıyoruz bize de kan sonucundan sonra zaman Bi türlü geçmemişti. Her şey yolunda ilerliyor sende en güzelini düşün annesi minik mucizen seninle😍😍
Kızlar ben ilk defa dün akşam çok kötü oldum afedersiniz saat başı 3 kere istifra ettim neden böyle oldu anlamadım sanırım turşu yemiştim o dokundu 17 haftanın içindeyim ilk defa böyle oldu bisey yemeye korkuyorum yine bi tedirgin olma durumu acaba bebeğim iyimi🤦‍♀️🤦‍♀️ valla 9 ay hayırlısı ile biter ve kucağımıza hayırlısı ile sağlıklı bir şekilde alırız inşallah 🤲🤲
Geçmiş olsun canım ya olabilir turşuyu çok mu yedin. Sirke bulandırmıştır seni. Yarındı dimi kontrolün😍 hadi inşallah güzel haberler ile gel 🥰

Kiz yok kanama olmaması sorun değil ay yanlış anlama her cümleden bi anlam cikarma nolur yanlış anlama benide 🤭
illa kanam olucak yada olmicak diye durum yok merak etme

Gayet güzel degerlerin saglikla devam etsin doktoruna yolladın mı ne dedi
sen dedin ya benim 9 haftalıkken olmadı o ana kadar da kanamam olmadı diye okuyunca dedim eyvahh beyza şimdi telaşlanacak. kanama olmadı demek ki olmayacak diye kafasına takacak dedim kii beyza yazmış:) ilahii ya sakin ol diyoruz ya beyzacımm :)

Kızlar merhaba arkadaşın heyecaninda kendimi gördüm ama gerçekten canım o heyecan hiç bitmiyor bak bugün u zor yaptım şükür geldik iyimis önce uyuyodu sonra baya detaylı baktı nasi hareketliydi haftaya ikili ama şimdi yine stres bitmicek 9 ay hiç bitmiyor bende kese kalp duyalım tamam dedim ama yok bide bundan sonra ayda bir gitcez hepimiz sağlıkla kucaklarmiza alalım inşallah 🤲🤲🥰🥰

X