2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Sağol canım çokda yemedim ama dokundu yine. Aynen yarın inşallah güzel şeyler duyarım

Yaa canımsın kafayı yedim gibi oldu bugün ama şuan iyiyim çok şükür keseydi kalp atışıydı derken hep siz geliyorsunuz aklıma. İnşaAllah herşey yolundadır dediğin gibi. Anca yaşayan anlıyor birbirinin halinden sağlıkla kucağımıza alalım hepimiz inşaAllah

Hiç böyle olacağım aklıma gelmemişti. Sakinim şuan cuma ya kadar sizi rahat bırakıyorum ama sonrası için söz veremem

canım benimde ikiz. 16. gün 30.000 küsurlarda çıkmıştı. ama senin değerlerde şahane..
MaşaAllah. Sağlıkla gelsin minikler sağlıklı olsun bi tane olsun onca emek onca uğraş boş çıkarmasın da Rabbim inşaAllah. Gerçekten çok yorucu bi süreç. Değerlerimin iyi olmasına da sevindim

Hiç böyle olacağım aklıma gelmemişti. Sakinim şuan cuma ya kadar sizi rahat bırakıyorum ama sonrası için söz veremem
Canım hepimiz burda inan aynı seleri yaşadık ve bı tek birbirimizi anlioruz çok rahat ol aklına gelen herşeyi sor heycanini paylaş burası kızlar hakkınızı ödeyemem ben yok tutmadı dedim her düşecek gibi oldum kızlar yureklndirdi ondan biz anlarız birbirimizi ama unutma kuzum gecmio kese kalp sonra devam ediomu sonra sagliklimi sonra hissettim hissetmedim kucağımıza alana kadar inşallah Allah'ım

Evet gerçekten hepinizin hakkı ödenmez. Elhamdülillah inanç yönünden hiç sıkıntım yok Rabbim nasıl dilerse öyle olur. Ama burda tecrübeli anneler var aklıma takılan her soruyu cevaplıyorlar. Allah hepinizin gönlüne göre versin.

MaşaAllah. Sağlıkla gelsin minikler sağlıklı olsun bi tane olsun onca emek onca uğraş boş çıkarmasın da Rabbim inşaAllah. Gerçekten çok yorucu bi süreç. Değerlerimin iyi olmasına da sevindim
Zor ve yorucu olmaz mı. Değer herşeye ama. Sevincimiz devam etsin yeter ki.
Olumsuz şeyler düşünmemek elde değil maalesef. Ama yolunda güzel gidiyor senin.

Gözün aydın canım çok şükür her şey yolundaymış iyi ki uyandı yoksa annesinin aklı minik fasulye de kalacaktı gerçi fasulyeyi çoktan geçti de ne desem bilemedim minik paşa dicektim oğlan hissediyorum seninkini

İnşallah inşallah canım benim o telaş hiç bitmiyor en son kucağımıza alınca oh be dicez galiba

İnanıyoruz kızçeler nasil gidiyor yarınbenim kontrolum var 5+4 oluyor bakalım kalp atışını duyacak mıyız dr yarın icin randevu vermişti kalp atışına bakarız demişti coj erken ama bakalım artık hemminnoşlaŕı göreyim içm ragat etsin

Yaaa bugün bana bi haller olmuş napiyonuz diycektim

İnşallah canım öyle çok bulantı olunca hafif tuzlu ayran iyi gelir mi denedin mi canım. Bazen beni rahatlatıyor
Denemedim hiç canım ama rahatlatır heralde normalde zaten çok seviyorum ayranı dün akşam yaşadığım farklı biseydi su bile içmeye korktum

Evet canım saolsun doktorumda bilio takcagimi çok uğraştı uyandırdı öne de geçmiş bu hafta o gerçekten takılmaması lazımmış degisebilio.ya bende kız isterdim hep önceden transferden beri erkek hissediorum bakalım sağlıklı olsunlarda kuzum hala her randevum heyecan li oluo benim hala

Hadi minnoslari gör kuzum güzel haberler getir bize inşallah sağlıkla buyusunler

Erken olabilir ama en azından minnoşları görürsün Bi tanışın bakalım keyifleri yerindedir inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…