2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Oyy oyyy maşallah benim bıdık bugün karından ilk defa baktı göstermedi kendi doktor çok zorlandı muayene ederken bide bişey yiyemiyorum yemeden gittim zor gördü bazı şeyleri

İnşallah canım çok sağol sen ne yaptın kalp atışlarını duydun mu

Ben hem 11 de hem 12de gitmiştim canım 12 de bırak dedi bana yerine başka ilaçlar verdi

Kızlar benimde kontrolüm vardı ben dedim benim bıdık yüzünü gösterir göstermeyi bırak kendi bile göstermedi ilk defa karından muayene oldum çok zor görüntü aldı kalp atışlarını nefes almayıp sabit durunca duyuyorduk onun dışında kendi sakladı doktor dedi rahimin biraz geride olabilir dedi bide birşey yemediğin için olabilir dedi

Oyy oyyy maşallah benim bıdık bugün karından ilk defa baktı göstermedi kendi doktor çok zorlandı muayene ederken bide bişey yiyemiyorum yemeden gittim zor gördü bazı şeyleri
Benim geçen hafta da karından bakcak lrdi idrara skisik deilim die olmadı şimdi karından bakcaklar karnım tok olması gerekli benim daha küçük hiç sevmedim dier muayene yi

Benim geçen hafta da karından bakcak lrdi idrara skisik deilim die olmadı şimdi karından bakcaklar karnım tok olması gerekli benim daha küçük hiç sevmedim dier muayene yi
Demek ki ondan göstermemiş bende hiçbirşey yemiyorum bide çok zayıfladım bu hafta çok istediğim gibi olmadı muayne göremedik küçüğü sen gördün mü

Demek ki ondan göstermemiş bende hiçbirşey yemiyorum bide çok zayıfladım bu hafta çok istediğim gibi olmadı muayne göremedik küçüğü sen gördün mü
Yarın gitcem inşallah heyecan dorukta. olsun kuzum bidaha daha hazırlıklı gidersin canım skma canını bidaha ne zaman gidiosun

Sağol canım ama dosya ekle diyince bişey çıkmıyor bende anlayamadım bende telefondan mı kaynaklı acaba Android benim tlf ondan mı olmuyor çözemedim size ultrason fotoğrafını atacaktım anlayan arkadaşlar baksınlar diye

Burada daha çok tecrübeli vardır diye yazıyorum ben 2 aralıkta transfer olucam şu progesteron fitil varya geri geliyor hep sizdede oldu mu bide ne zamana kadar kullanılıyor yanıtlarsanız çok sevinirim
Hadi inşallah pozitifi görürsün az kalmış transferine de. Ben 10. Haftadayım kullanmaya devam ediyorum. Günde 3 defa yetti canıma ama. Biraz çömelerek koy fitili iktirebildiğin kadar ittir. Birde koyduktan sonra yatmam lazım az biraz. Tabi ben her zaman yatamıyorum o yüzden geliyor valla arada yapacak birşey yok. Gittiği kadar artık. Sanırım risk yoksa 3 aydan sonra bıraktırabilir doktor.

3 hafta sonra ama zaten alttan bakacak canım ya o zaman çünkü dedi karnın çok içeride rahimin biraz geri dedi hadi inşallah senin ki gösterir kendini
Senin ilk mi karından bakmıştı olabilir canim ozaman skinti yapma bebisle alakası yok o iyi olsunda bı sure daha altan bakilalim bakalım benim ki napcak

Senin ilk mi karından bakmıştı olabilir canim ozaman skinti yapma bebisle alakası yok o iyi olsunda bı sure daha altan bakilalim bakalım benim ki napcak
Ben şimdiye kadar alttan muayane oldum ama bugün ilk defa karından baktı oda kısmet değilmiş hadi inşallah hayırlı haberlerle

Evet ya benim şimdiden tak etti valla inşallah bebişinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız

Yaa şuna bak saklandı gostermedi kendini demek sağlıklı olsun canım benim o zaman sende bidahaki kontrole kadar güzel beslen zorlada olsa mecbur yiceksin biseyler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…