2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Kraker midemi yaktı yaa paketli gıdalar yiyemiyorum yıllardır yani hamilelikte aldım ilk defa çubuk oda midemi yaktı alışık değilim diye benim biraz farklı abur cubur bile yiyemiyorum az kaldı ya 2 3 haftaya düzelir herhalde bu durum sende iştah nasıl

Yani bende 3lü testi yaptirsamda sonuc biseyi degiştirmicek hayırlısı bakalım
Aynen canım bakalım hayırlısı Allahtan testi neden yaptırmak istemiyorum biliyor musun o testler çok yanılıyor 30 kadında bir tanesinde sıkıntılı çıkıyor ama doğumda sağlıklı oluyor inşallah bizlerinde sağlıklı olur herşey

Yaaaaaaaaaa bu ne güzel bir haberrrr Çok şükür canım benim sağlıkla büyüsün sımsıkı tutunmaya devam etsin sağ salim kucağına almayı nasip etsin Rabbim inşallah çokk ama çokkk sevindimmmmm maşallah maşallah

Amin canım inşallah
Aynen doğru bende etrafımdan çok duydum

Belli olmuyor ki canım bazen bakıyorum iyim bazen geçiyor günler yeşil zeytin de iyi geliyor bana kahvaltıya onunla başlıyorum mayhoş bir tadı varya gözümü açıyor

Ay hadi hayırlı olsun canım benim.
Çok sevindim.
Sağlıkla devam etsin.

Yaaa cok sevindim hadi gözün aydın sağlıkla devam etsin inşallah ❤❤

Kızlar aranızda histereskopi olan varmı perşembe günü olacam da önerilerinizi bekliyorum zor oluyor mu kanama olur mu sonrasında

Ay hadi hayırlı olsun canım benim.
Çok sevindim.
Sağlıkla devam etsin.

Yaaa cok sevindim hadi gözün aydın sağlıkla devam etsin inşallah ❤❤
Allah razı olsun kızlar rabbim tamamına erdirsin hepimizi inşallah sag salim kucagımiza almayı nasip etsin

Yaa evet hatırladımm Nasılsınız iyimisinzÇok şükür atlattınız o günleri Bebiş kendinimi göstermedi yoksa

Şükür canım ya çok sevindim gözün aydın sağlıkla devam etsin canım benim

Şükür canım ya çok sevindim gözün aydın sağlıkla devam etsin canım benim
Allah razı olsun kuzum amin inşallah heoimiz sag salim kucagımiza alalım inşallah o kadar alismisim ki negatiflere dönüp dolaşıp testlere bakıyorum hergun bitane yapsam ancacikar 12 yılın acısı

Maşallah maşallah canım hadi bakalım gözün aydın şekillenmiş dimi

Allah razı olsun kuzum amin inşallah heoimiz sag salim kucagımiza alalım inşallah o kadar alismisim ki negatiflere dönüp dolaşıp testlere bakıyorum hergun bitane yapsam ancacikar 12 yılın acısı
Hakkın kuzum bu topik sana da uğur getirdi ben inaniodum güzel haber alcaz die Allah'ım sağlıklıkla kucağımıza alalim inşallah canım benim

Hakkın kuzum bu topik sana da uğur getirdi ben inaniodum güzel haber alcaz die Allah'ım sağlıklıkla kucağımıza alalim inşallah canım benim
Amininşallah canım benim hakkaten ugur getirdi rabbim tez zamanda negatif alan arkadaşlara da nasip etsin inşallahh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…