2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Yaa şuna bak saklandı gostermedi kendini demek sağlıklı olsun canım benim o zaman sende bidahaki kontrole kadar güzel beslen zorlada olsa mecbur yiceksin biseyler
Keşke yiyebilsem 1 ayda 4 kilo verdim zorlayınca midem çok bulanıyor bıdık işte biz görürüz diye gittik doktor muayene ederken o kadar zorlandı ki neyse kısmet 3 hafta sonrasına inşllah senin önümüzdeki salı mı muayenen

Bende bugün öğrendim sonucumu şükürler olsun pozitif doktorum kese için 10 gün sonra ilk muayene ye çağırdı. Aşırı heyecanlı mutlu ve endişeliyim. Bütün duyguları yaşıyorum. Umarım hepimiz sağ salim kavuşuruz bebeklerimize 🙏🏻
Hayırlı olsun Rabbim sağlıklı kucağına almayı nasip etsin inşallah 🥰

Keşke yiyebilsem 1 ayda 4 kilo verdim zorlayınca midem çok bulanıyor bıdık işte biz görürüz diye gittik doktor muayene ederken o kadar zorlandı ki neyse kısmet 3 hafta sonrasına inşllah senin önümüzdeki salı mı muayenen
Saglikli olsunda bidahakine daha rahat görünür dahada büyümüş olur
Evet cnm nasipse önümüzdeki salı

Saglikli olsunda bidahakine daha rahat görünür dahada büyümüş olur
Evet cnm nasipse önümüzdeki salı
Hayırlısı olur seninki belki son randevun mu bugün benim estrofemi 8 den 4 düşürdü bide progestan iğneyi 2 günde 1 yaptı diğerlerinide duruma göre kesecek ama senin belki hepsinin keser inşallah 🥰

Hayırlısı olur seninki belki son randevun mu bugün benim estrofemi 8 den 4 düşürdü bide progestan iğneyi 2 günde 1 yaptı diğerlerinide duruma göre kesecek ama senin belki hepsinin keser inşallah 🥰
3lü test yapılacak inşallah bi kac kez daha giderim büyük ihtimal sonra bırakıcam
Benim ilaclari kesmişti oksapara devam ek olarak vitaminlere başlamıştım

3lü test yapılacak inşallah bi kac kez daha giderim büyük ihtimal sonra bırakıcam
Benim ilaclari kesmişti oksapara devam ek olarak vitaminlere başlamıştım
3lü testle ilgili bana bişey demedi ama kaçın haftada yapılıyor tam olarak 3lü test bana bişey demedi 3 hafta sonra gel cinsiyetine bakarız dedi o kadar

Olmaz mııı iğne var bir sürü ilacım var 1 günde 12 ilaç içiyorumdur bide iğne prolutex diye bir iğne eğer adını yanlış yazmadıysam🤣
O igne ne ise yariyor acaba ben daha onceki tedavimde hergün kalcadan progestan igne yapiliyordu transfer sonrasi devam ediyordu. Bi de 150 tl anestezi ucreti verdim yazmissiniz acikcasi ona cok sasirdim bu ucret paket halindedir sonucta yumurta toplama islemo icin zaten para aliyolarbilk defa bu ucreti alan bi yer duyuyorum

O igne ne ise yariyor acaba ben daha onceki tedavimde hergün kalcadan progestan igne yapiliyordu transfer sonrasi devam ediyordu. Bi de 150 tl anestezi ucreti verdim yazmissiniz acikcasi ona cok sasirdim bu ucret paket halindedir sonucta yumurta toplama islemo icin zaten para aliyolarbilk defa bu ucreti alan bi yer duyuyorum
Evet bu anestezi doktoruna muayene olduğum için verildi açıkçası baştan söylediler 150 olduğunu yani mecbur verilecekti çok şükür semra hanım gereksiz işlem ve ilaçlar yazmadı

Siz semra esenkaya ya mı gidiyorsunuz bu arada

Oyy oyyy maşallah benim bıdık bugün karından ilk defa baktı göstermedi kendi doktor çok zorlandı muayene ederken bide bişey yiyemiyorum yemeden gittim zor gördü bazı şeyleri🥰
Canım randevunı biraz geç saate al güzelce yavaş yavaş kahvaltını yap gitmeden önce de biraz sıkışık ol. Benimde geçen hafta gittiğimde zor göründü hatta bastırdı biraz karnıma o yüzden bu defa biraz daha sıkışık gittim geçen az içmiştim.
İnşallah canım çok sağol sen ne yaptın kalp atışlarını duydun mu
Duydum canım çok şükür 9 haftalık olduk biz🤲
Ben hem 11 de hem 12de gitmiştim canım 12 de bırak dedi bana yerine başka ilaçlar verdi
Yani tam 12ye girer girmez mi gitmiştin 🤭
Kuzum o zaman sende bi sıkıntı yok maşallah sen suya devam et
Tamam canım ya dediğim gibi benim fitil den dolayı oldu galiba inşallah sende de yoktur kuzum

Bende bugün öğrendim sonucumu şükürler olsun pozitif doktorum kese için 10 gün sonra ilk muayene ye çağırdı. Aşırı heyecanlı mutlu ve endişeliyim. Bütün duyguları yaşıyorum. Umarım hepimiz sağ salim kavuşuruz bebeklerimize 🙏🏻
Gözün aydın canım sağlıkla büyüsün inşallah 🥰 🥰
Canım az az sık sık yemeye çalış. Mide boş kalınca daha fazla bulantı yapıyor ve yedirmiyor. O yüzden arada leblebi falan at ya da tuzlu çubuk kraker bulundur yanında. Ara öğünlerin mutlaka olsun mideyi kandırmak lazım🤭gerçi leblebi, kraker falan kandırmıyor da idrare ediliyor😁

Gunaydinnnnnnn kızlar her ne kadar kasimda transfer olsada o bir eylül bebesi😁😁😁kurabişim:anneadayı::anneadayı:sanırım banada bu emojiyi koycan M Mucizelereinanin55 darısı en kısa zaman da sana olsun inşallah tum kalbimledileyen herkese nasip olsun ınslah 🤗🤗🤗😍😍transferin 5.günu🤗🤗😍😍

Eklentiler

• IMG-20211201-WA0001.jpg
    IMG-20211201-WA0001.jpg
    69,4 KB · Görüntüleme: 30
  • IMG-20211201-WA0000.jpg
    IMG-20211201-WA0000.jpg
    67 KB · Görüntüleme: 35
Canım randevunı biraz geç saate al güzelce yavaş yavaş kahvaltını yap gitmeden önce de biraz sıkışık ol. Benimde geçen hafta gittiğimde zor göründü hatta bastırdı biraz karnıma o yüzden bu defa biraz daha sıkışık gittim geçen az içmiştim.

Duydum canım çok şükür 9 haftalık olduk biz🤲

Yani tam 12ye girer girmez mi gitmiştin 🤭

Tamam canım ya dediğim gibi benim fitil den dolayı oldu galiba inşallah sende de yoktur kuzum
Dediğin gibi yapacam canım ama bi dahaki muayenede alttan ve karından bakacak o zaman büyümüş olur gösterir kendini 🥰

X