2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Yok cnm alakası yok spontan 5 kez hamile kaldım ben. Malum ileri yaş yumurta kalitesi diye birşey var

Hımmm sende peki 5 gebeliğin kaçı doğumla sonuçlandı?

Yumurta kalitesinden ötürü işte böyle oluyor desene bir de o kadar vitamin takviye içiyorum.
0 5ide düşükle sonuçlandı. Transfere gidemeyen 3 tedavim var birde. Bende yumurta donasyonuna karar verdim şükür şimdi hamileyim

Olabilir neden olmasın perinatologların pek yanılma payı yok bence senin kiz

Senin lökosit kaç çıkmıştı canım benim ara ara oluyor yanma oda tahlil verdikten sonra olmaya başladı şaka gibi ama suyu çogalttiğımdan beri daha az oluyor kesin banada toz vericek yanma yoksa sen suyu çok iç geçer Allahın izniyle bebiside görmüşsün maşallah kuzuma benim bi dahaki kontrol ne zaman

Sorun neydi canım sizde. 3 tedavi ve trasnfee gidememek çok zor onca kulanılan ilaç boşa gitti desene. Donasyon nedir?
ben seni sanki 40 yaş topiğinden hatırlıyor gibiyim ama yanlışta hatırlıyor olabilirim
Şöyleki 39 yaşında evlendim ve hamile kaldım 11. haftada düşük yaptım sonrasında bir dünya tahlil vs derken ben o arada 4. düşüğümü de yaptım. Değerlerde görünen hiç birşey yok amh, fsh, e2 , homotistein. protein s , ana , genetik tahliller aklına ne gelirse yaptırdım hiç birşey yok. Sonuç yaşa bağlı yumurta kalitesi. Bu arada eşimde de sıkıntı yok. Tüp bebeğe başlama serüvenimiz embriyolarımıza NGS yaptırmakla başladı 7 embriyo gönderdim genetiğe hiç biri transfere uygun görülmedi. bu arada 3 tedavide 30 embriyom oluştu.
Yumurta donasyonu Türkiye ' de yasal değil bu arada. Kıbrıs , batum, Yunanistan, Hindistan, Ukrayna en ilginci İran gelmişti bana orada bile yapılıyor. Daha genç sağlıklı bir kadının yumurtasını bağışlaması ile hamile kaldım. Özetle böyle. Biraz pahalı tedaviler ama keşke 2. tedavide uğraşmadan direk donasyon yaptırsaymışım diyorum. Tedavilere verdiğimi geçtim dünya takviye kullandım hiç birşey değişmedi.

hımmm anladım canım. Şuan gebesin birileri birilerinin umudu oluyor işte. İlginç bir uygulama. Ama sizde gebe kalıyorsunuz düşükle sonuçalnıyor. Bu da ilginç Bizdede hiç gebelik oluşmuyor.

Allah bu yavrunu sağ salim kucaına almayı nasip eder inşalllah

Şükürler olsun Rab' bim anne olmak isteyen tüm kadınlara kolay yoldan anne olmayı nasip etsin inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…